Žilina oslavuje postup do štvrťfinále: V Slovnaft Cupe vyradila Sereď

Na snímke radosť hráčov Žiliny po góle v osemfinálovom zápase Slovnaft Cupu MŠK Žilina - ŠKF iClinic SereďNa snímke radosť hráčov Žiliny po góle v osemfinálovom zápase Slovnaft Cupu MŠK Žilina - ŠKF iClinic Sereď Zdroj: TASR - Erika Ďurčová

ŽILINA - Hráči MŠK Žilina postúpili do štvrťfinále slovenského pohára vo futbale Slovnaft Cupu 2018/2019, keď v utorkovom zápase osemfinálového 5. kola zdolali na domácom trávniku Sereď 3:1. Skóre stretnutia otvoril v 28. min hosťujúci Martin Mečiar, ktorý strelou z voleja prekonal brankára Miloša Volešáka.

Žilinčania ešte pred prestávkou otočili - po individuálnej akcii vyrovnal Jaroslav Mihalík a v 45. min poslal domácich do vedenia Miroslav Káčer. Favorit zápasu v druhom polčase ešte zvýšil svoj náskok, z pokutového kopu sa nemýlil Káčer. To už hostia dohrávali bez vylúčeného Nigérijčana Bankoleho Adekuoroyeho.

Futbal - Slovnaft Cup 2018/2019 - utorkový výsledok:

5. kolo (osemfinále)

MŠK Žilina - ŠKF iClinic Sereď 3:1 (2:1)
Góly: 45. a 83. Káčer (druhý z pok. kopu), 35. J. Mihalík - 28. Mečiar, ČK: 61. Adekuoroye (Sereď) po druhej ŽK