Bayern, Real aj Inter majú smolu: Hviezda EURA 2016 mieri do Juventusu

Aaron Ramsey

LONDÝN - Waleský futbalový reprezentant Aaron Ramsey podpísal s talianskym klubom Juventus Turín zmluvu o budúcom kontrakte, ktorý začne platiť 1. júla. Referuje o tom web britskej televízie BBC.

Hviezda ME 2016 vo Francúzsku aktuálne hráva za Arsenal Londýn, kde mu na konci tejto sezóny skončí platný kontrakt. V Turíne bude zarábať viac ako 400-tisíc libier týždenne, so "starou dámou" sa dohodol na 4-ročnej spolupráci.

Ramsey dal Juventusu prednosť pred ďalšími veľkými európskymi klubmi ako Bayern Mníchov, Inter Miláno a Real Madrid. Šikovný stredopoliar je stabilný člen waleského národného tímu, ktorý 24. marca nastúpi v Cardiffe proti Slovensku v zápase kvalifikácie ME 2020.

Manchester City - Tottenham Hotspur

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v sobotňajšom zápase 35. kola anglickej Premier League nad Tottenhamom Hotspur 1:0. Jediný gól duelu dal už v 5. minúte 18-ročný stredopoliar Phil Foden. ...

• Stanislav Lobotka

RC Celta Vigo - Girona FC

VIGO - Futbalisti Celty Vigo zvíťazili v sobotňajšom zápase 33. kola španielskej ligy na vlastnom ihrisku nad Gironou 2:1. Za domácich odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.

• Juraj Kucka v zápase proti AC Miláno

FC Parma - AC Miláno

PARMA - Futbalisti Parmy remizovali na vlastnom ihrisku v sobotnom stretnutí 33. kola najvyššej talianskej súťaže s AC Miláno 1:1. Bod pre domácich zabezpečil v 87. minúte Bruno Alves. V drese Parmy odohral ...