Čaká nás kľúčový zápas MS. Tipéri Slovákom veria!

Po troch dueloch proti papierovo silnejším tímom čaká slovenských hokejistov na domácich MS kľúčový duel. V košickej Steel Aréne si zmerajú sily s doposiaľ stopercentným Nemeckom. Pre oba celky ide o mimoriadne dôležitý duel, ktorého výsledok bude mať veľký vplyv na postupový vývoj v základnej A-skupine.

V úvodných troch súbojoch proti USA, Fínsku či Kanade slovenským hokejistom neverili takodborníci, ale ani tipéri. Proti Nemecku sa to už otáča. Až 90 percent Slovákov si myslí, že kľúčový duel šampionátu zvládneme. Nemcom verí 8 percent a iba dve percentá predpokladajú po 60 minútach nerozhodný výsledok. "Najvyšší vklad na tento zápas je päťtisíc eur na víťazstvo Slovenska. Ak sa želaný scenár zrodí, na konto tipéra by pri kurze 1,65 pribudlo 8250 eur,“ prezradil hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Našim hokejistom verí i ďalší tipér, ktorý si triumf Slovákov zvolil v kombinácii s minimálne šiestimi gólmi v zápase. „Na túto stávku obetoval vklad 1300 eur a pri kurze 4,85 môže vyhrať 6305 eur,“ dodal Slušný. Zo strelcov si Slováci vyberajú predovšetkým Erika Černáka. Pri kurze 4,80 je podľa Slušného najvyšší vklad na to, že hráč Tampy strelí gól, rovných 500 eur.

Bodaj by sa prognózy tipérov naplnili. V slovenských domácnostiach by tak vypukli dvojnásobné explózie radosti.Tipujte v Niké!

Máte aj vy svojho favorita? Vyberte si ho na tikety v Niké, lebo iba Niké ponúka 80 eur pre každého hráča. Ak ste v tipovaní nováčikom, vybrať si môžete jeden zo vstupných bonusov. K MS v hokeji máte k dispozícii aj jeden špeciálny – Vstupný bonus 80 eur vo voľných tiketoch!Lenže, v Niké si počas športového sviatku roka príde na svoje každý, aj ten, kto už je v tipovaní ostrieľaným harcovníkom. Lebo aj taký hráč môže získať špeciálnu odmenu a to až do výšky 80 eur. Lebo v Niké vyhráva každý!


Foto:
Niké

DISKUSIA