Česko - Nemecko: Online prenos zo štvrťfinále MS v hokeji

Česko - NemeckoČesko - Nemecko

BRATISLAVA - Druhý zápas v Bratislave obstarajú od 20.15 h Česi a Nemci a favorit je naoko jasný. So solídnou formou svojich hráčov a mohutnou diváckou podporou by to českí hokejisti mali zvládnuť, ale ich súperi minimálne trikrát v Košiciach ukázali, že v osmičke nemusia byť len do počtu. Slovákom vyfúkli všetky body za 1:25 min na konci tretej tretiny (3:2), Američanov trápili do polovice tretej tretiny (1:3) a Fínov dokonca nečakane zdolali (4:2). Navyše v tíme majú nevyspytateľného útočníka Leona Draisaitla, 50-gólového strelca z tejto sezóny NHL. Česi boli dosiaľ naposledy na medailovej pozícii pred 7 rokmi v Helsinkách a Štokholme, z ostatných šiestich rokoch majú na konte len dve štvrté miesta. Nemci sú vo štvrťfinále tretíkrát za posledné štyri roky, ale do najlepšej štvorky sa dostali naposledy v roku 2010. Sledujte ONLINE prenos so Športkami:

Viac o téme: Nemecko Česko MS v hokeji
  • Zdroj: športky, SITA