VIDEO Mak vtipne opísal oslavy titulu v Rusku: Vodka išla potokom!

Róbert Mak Róbert Mak Zdroj: športky

BRATISLAVA - Reprezentanti Slovenska vo futbale sa stretli na spoločnom zraze pred zápasmi s Jordánskom a Azerbajdžabanom v multišportovom centre X-Bionic sphere v Šamoríne. Róbert Mak prezradil aj niekoľko pikantných informácii vzhľadom k oslavám titulu so Zenitom Petrohrad, ale pozornosť venoval hlavne dvom nastávajúcim duelom, ktoré čakajú na našich "sokolov".

Róbert Mak v službách Zenitu Petrohrad získal v poslednom ročníku najyvššej ruskej futbalovej ligy majstrovský titul vo veľkom predstihu. Slovenský reprezentant na zraze v Šamoríne prezradil médiám aj zákulisné a vcelku vtipné informácie o oslavách celkovo 6-teho titulu pre Zenit. "Normálne sa odovzdáva titul v posledný zápas, no hralo sa s CSKA a klub to chcel využiť. Oslavy boli super, vodka išla potokom. Boli veľmi pestré aj preto, že tam máte ruských hráčov, ktorí si vedia vypiť ako napríklad dvojmetrový Dzyuba, s ktorým sa v tomto porovnávať nemôžem," prezradil Róbert Mak s úsmevom na tvári. 

Po podarenej sezóne, v ktorej sa v Európskej lige podarilo Makovi v drese veľkoklubu z Petrohradu nastrieľať štyri góly, sa 28-ročný stredopoliar zameral na najbližšie reprezentačné duely s Jordánskom a Azerbajdžanom. "Priateľský zápas s Jordánskom bude podľa mňa veľmi dobrý pre mladých hráčov, aby sa ukázali verejnosti a trénerovi. V utorok je kvalifikačný zápas s Azerbajdžanom, ktorý bude jeden z najtažších v kvalifikácii. Hrať v Baku v štyridsiatich stupňoch nebude určite nič jednoduché. Hrá sa na malom ihrisku, a ako vieme v kvalifikácii proti Chorvátom tiež vyhrávali, nečaká nás teda nič ľahké." 
 
Viac o téme: Róbert Mak Zenit Petrohrad SFZ
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Športky.sk; VIDEO: Športky.sk
  • Zdroj: športky

Súvisiace články