Slovan odštartoval prípravu víťazstvom: Pri triumfe nad Pardubicami hviezdil Puliš

Momentka zo zápasu HC Dynamo Pardubice - HC Slovan BratislavaMomentka zo zápasu HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava Zdroj: Facebook - HC Dynamo Pardubice

HRADEC KRÁLOVÉ - Hokejisti Slovana Bratislava vstúpili úspešne do prípravy na novú sezónu. V nedeľnom zápase na turnaji Mountfield Cup v Hradci Králové zdolali Pardubice 3:0. O osude stretnutia rozhodla druhá tretina, v ktorej v rozmedzí piatich minút dvakrát skóroval Radovan Puliš.

V záverečnom dejstve pridal tretí zásah "belasých" slovinský obranca Matič Podlipnik. Najbližšie sa Slovan predstaví v pondelok od 19.00 proti domácemu HK Mountfield. Prípravný turnaj uzavrie v stredu od 12.00 duelom so Spartakom Moskva.

Mountfield Cup - sumár
HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Góly: 34. Puliš (Abdul, Miklík), 39. Puliš (Kukumberg, Demo), 43. Podlipnik (Abdul, Meszároš)
Zostava Slovana Bratislava: Habal - Sersen, Štajnoch, Meszároš, Podlipnik, Šedivý, Demo, Hudec, Bačík - Kukumberg, Puliš, Miklík - Vandas, Zigo, Abdul - Valach, Kytnár, Sloboda - Matoušek, Urbánek, Fafrák

Viac o téme: HC Slovan Bratislava HC Dynamo Pardubice