Michal Jonáš: Začínajú ho prebúdzať
BRATISLAVA - Ďalší pokrok. Slovenského futbalistu českého Liberca Michala Jonáša (21) začali včera pomaly prebúdzať z umelého spánku. Jonáš je od piatkovej autonehody na bratislavských Kramároch a jeho stav označili lekári za vážny.
V piatok ráno o 8.30 hod. narazil futbalista autom Renault Laguna do stromu. Pri náraze utrpel rôzne zranenia, z ktorých život ohrozujúci bol silný otras mozgu. Z neho mu museli ešte v piatok odsávať krv.
Lekári začali včera Michala Jonáša pomaly prebúdzať z umelého spánku. „Znižujú mu dávky v infúziách, ktoré ho do spánku uviedli,“ potvrdila hovorkyňa FNsP Rút Geržová. „Ďalší vývoj jeho zdravotného stavu je pre túto chvíľu ťažké predpovedať,“ dodala. Otec Michala Jonáša, Miroslav, so smútkom v hlase povedal: „Dajme Michalovi čas, preberanie zo spánku môže trvať aj niekoľko dní.“
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: topky.sk


































































































