Slovan v pohári prevalcoval ďalšieho súpera: Na Orave úradovali Dražič a Moha

Moha (ŠK Slovan Bratislava) oslavuje gólMoha (ŠK Slovan Bratislava) oslavuje gól Zdroj: TASR - Pavol Zachar

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava postúpili do štvrtého kola Slovnaft Cupu 2019/20. V sobotňajšom dueli tretieho kola slovenskej pohárovej súťaže zdolali piatoligovú Oravskú Porubu presvedčivo 7:0. Dvakrát sa zapísali do streleckej listiny Dejan Dražič s Mohom, po jednom presnom zásahu pridali Adam Matoš, Nono a Aleksandar Čavrič. V ďalšej fáze pohára nastúpia "belasí" proti Bardejovu a v prípade víťazstva ich bude čakať v osemfinále MŠK Žilina.

Hráči Slovana zvládli druhé pohárové vystúpenie počas jedného týždňa. V stredu triumfovali na ihrisku Liptovskej Štiavnice pohodlne 4:0 po hetriku Dražiča a jednom góle Nona. V sobotu na Orave taktiež kontrolovali priebeh stretnutia. Po jedenástich minútach otvoril skóre stretnutia Dražič a do prestávky sa k nemu ešte dvakrát pridal marocký krídelník Moha. Krátko po zmene strán prekonal domáceho brankára Nono, o pár sekúnd sa to opäť podarilo Dražičovi. V 68. minúte skóroval aj striedajúci mladík Matoš, na ktorého v závere nadviazal Čavrič.

TJ Družstevník Oravská Poruba - ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:3)
Góly: 11. a 52. Dražič, 13. a 27. Moha, 51. Nono, 68. Matoš, 81. Čavrič

Viac o téme: Slovnaft Cup ŠK Slovan Bratislava TJ Družstevník Oravská Poruba