Vittek nehral, lebo ochorel

NORIMBERG - Nenastúpil pre vysoké horúčky. Tí, ktorí sa tešili na avizovanú premiéru slovenského futbalového kanoniera vo farbách Norimbergu Róberta Vitteka po dlhodobom zranení, boli sklamaní. Neobjavil sa ani na lavičke náhradníkov. Príčinou jeho absencie však neboli problémy s kolenom, ale viróza.

„Už druhý deň mám vysoké teploty až okolo 39 stupňov. Zobrali ma dokonca do nemocnice, aby ma zbavili horúčok,“ prezradil Vittek. Zápas jeho spoluhráčov v odvete šestnásťfinále Pohára UEFA s Benficou Lisabon si však pozrel v televízii.

„Takto zbabrať dobre rozbehnutý zápas!“ posťažoval sa. „Môžete si predstaviť, ako ma svrbeli nohy. Keby som bol v poriadku, určite by som bol nastúpil,“ povedal Vittek. Norimberg po prehre 0:1 v Lisabone viedol doma už 2:0 a v posledných minútach prišiel o postup i víťazstvo (2:2).

OSEMFINÁLOVÉ DVOJICE POHÁRA UEFA
Prvé zápasy sú na programe 6. marca, odvety 12., resp. 13. marca.
Anderlecht Brusel - FC Bayern Mníchov
Glasgow Rangers - Werder Brémy
Bolton Wanderers - Sporting Lisabon
Bayer Leverkusen - Hamburger SV
Getafe - Benfica Lisabon
AC Fiorentina - Everton
Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven
Olympique Marseille - Zenit Petrohrad

  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: topky.sk
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy