Exkluzívna novinka! Diskusia s Lacom Borbélym, sleduj a vyhraj!

Diskusia s Lacom Borbélym
Diskusia s Lacom Borbélym

BRATISLAVA - Jeho hlášky pozná celé Slovensko. Jeden z najžiadanejších komentátorov a známy futbalový odborník Ladislav Borbély zodpovie dnes večer zo svojej pracovne i na vaše otázky. Prichádza exkluzívna novinka – video diskusia Niké na Facebooku Niké je tipovanie.

Čo si myslí o futbale bez divákov? Je za dohratie slovenskej najvyššej súťaže? Čo robí v čase pandémie? Pôjde cena futbalistov po koronakríze nadol? Povedie ako reprezentačný tréner výber Slovenska na ME v malom futbale v novembri v Košiciach?

To všetko, ale ešte oveľa viac sa dozviete už dnes večer. Sledujte od 20:00 úplnú novinku na Facebooku Niké je tipovanie veľkú diskusiu s reprezentačným trénerom Slovenska v malom futbale a známym futbalovým odborníkom Lacom Borbélym. Navyše sa ho môžete pýtať otázky už aj TERAZ, alebo počas samotnej diskusie. Piatich z vás vyberieme a odmeníme voľnými tiketmi na tipovanie a free spinmi do nášho Sveta hier.

Videopodcast na Facebooku Niké je tipovanie je úplná novinka. Postupne každý štvrtok prinesieme diskusie vždy s atraktívnym hosťom a vždy na aktuálne témy. Sledujte nás, pýtajte sa rôznych osobností a navyše vyhrajte.

Nezabudnite už dnes večer od 20:00 prvá diskusia! Pozýva vás fenomenálny Laco Borbély, ktorý mimochodom dnes oslavuje narodeniny!


Tagy: Niké Ladislav Borbély Podcast

Zdroj:
športky, Niké
Foto:
Niké

DISKUSIA