SBA 3x3 TOUR je tu

BRATISLAVA - Slovenská basketbalová asociácia pozorne sledovala vývoj situácie a nesmierne sa teší z uvoľnenia opatrení až do takej miery, že je možné spustiť prihlasovanie na blížiaci sa ročník našej 3x3 basketbalovej tour. Žiaľ, situácia vo svete nám nedovoľuje intenzívnu spoluprácu s Českou basketbalovou federáciou a participáciu na projekte CENTRAL EUROPE TOUR. Po dohode oboch strán sme sa rozhodli ísť tento rok každý svoju vlastnú tour.

Pripravili sme pre Vás 5 turnajov po celom Slovensku s tradičným finále v bratislavskej Eurovea. SBA 3x3 TOUR zavíta do Serede, Handlovej, Komárna, Trenčína a Košíc. V piatich regionálnych kolách sa bude bojovať o finálové miestenky v kategóriách MUŽI, ŽENY, U18 CHLAPCI a U18 DIEVČATÁ. Požiadali sme o pridelenie statusu „SATELITE“, čo znamená, že víťaz SBA 3x3 TOUR 2020 v mužskej kategórii získa miestenku na jednom z turnajov „CHALLENGER“ , kde zabojuje o miestenku na prestížnu WORLD TOUR.

V hre sú však aj zaujímavé finančne odmeny v kategóriách MUŽI/ŽENY a vecné ceny v mládežníckych kategóriách. Slovenská basketbalová asociácia myslí aj na najmladšie kategórie a v spolupráci s jednotlivými lokálnymi organizátormi pripravuje kategórie U15 a mladší.

Prihlasovanie na jednotlivé turnaje je spustené TU!

Nezabudnite, potrebujete mať vytvorený a potvrdený profil TU!

Program SBA 3x3 TOUR 2020:

11.7 Sereď Cup 2020 – Námestie slobody
18.7. Komárno – Námestie gen. Klapku
25.7. Handlová – People streetball cup 2020 – Námestie baníkov
1.8.   Košice – Terasa Streetbasket 2020 – OC Galéria
8.8.  Trenčín – OC Laugaricio
15.8. FINÁLE – Bratislava, Eurovea (SATELITE)


Zdroj:
PR článok
Foto:
3x3slovakbasket.sk

DISKUSIA