FotoVideo Mauro Caviezel musel byť
Lyžovanie
VIDEO Návrat ako z hororu: Víťazné super-G Odermatta prerušil nepríjemný pád Taliana!

LAKE LOUISE – Švajčiarsky lyžiar Marco Odermatt zvíťazil v nedeľnom super-G Svetového pohára v kanadskom stredisku Lake Louise. Priebežný líder celkového...

Ostatné športy

Nór Johannes Hösflot Kläbo
Beh na lyžiach
Kläbo v Ruke zavŕšil víťazný hetrik, medzi ženami triumfovala v stíhačke Karlssonová

RUKA - Nór Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Frida Karlssonová triumfovali v nedeľnej stíhačke na 20 km voľne na podujatí Svetového pohára v behu na lyžiach...

Foto Rakúsky skokan na lyžiach
Ostatné
Triumfovali s rovnakou známkou: Kraft a Granerud vystúpili na najvyšší stupienok

RUKA - Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft a Nór Halvor Egner Granerud sa stali víťazmi nedeľňajšieho podujatia Svetového pohára v Ruke. Vo fínskom...

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Petra Vlhová
Petra Vlhová opäť v akcii: Slovenská hviezda spoznala štartové číslo v slalome

KILLINGTON - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila v úvodnom obrovskom slalome v novej sezóne Svetového pohára štvrté miesto. V nedeľu bude mať šancu...

Video Deandre Ayton strieľa
Video NBA
VIDEO Phoenix zdolal doma Utah o jediný bod, Suns viedol Deandre Ayton

PHOENIX - Basketbalisti Phoenixu uspeli v dráme popredných tímov Západnej konferencie NBA a zdolali doma Utah o jediný bod 113:112. Upevnili si tak prvú...

FotoVideo Petra Vlhová počas obrovského
Video Lyžovanie
Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj najlepší výsledok

Dramatický súboj na Pasienkoch:
Vodné športy
Dramatický súboj na Pasienkoch: Košičanky zdolali Sláviu UK a piatykrát získali Slovenský pohár

BRATISLAVA - Vodné pólistky ŠK Olympia Košice piatykrát triumfovali v Slovenskom pohári. V sobotňajšom stretnutí zdolali Sláviu UK Bratislava 11:9.

FotoVideo Nórsky lyžiar Alexander Aamodt
Video Lyžovanie Aktualizované
VIDEO Takmer o celú jednu sekundu: Kilde ovládol úvodný zjazd sezóny! Bendík nedokončil

LAKE LOUISE - Nórsky lyžiar Alexander Aamodt Kilde vyhral úvodný zjazd novej sezóny Svetového pohára. V kanadskom Lake Louise triumfoval s náskokom ôsmich...

FotoVideo Petra Vlhová reaguje v
Video Petra Vlhová
VIDEO Na prvú výhru v novej sezóne si musí ešte počkať: Vlhová atakovala pódiové priečky!

Video Petra Vlhová počas obrovského
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obráku v Killingtone

KILLINGTON - Petra Vlhová obsadila v obrovskom slalome v Killingtone 4. priečku.

Johannes Hösflot Kläbo
Totálny suverén! Kläbo vyhral v Ruke aj beh na 10 kilometrov, Nóri ovládli pódium

RUKA - Nór Johannes Hösflot Kläbo vstúpil do nového ročníka Svetového pohára v behu na lyžiach dvoma suverénnymi víťazstvami.

Ebba Anderssonová
Strhujúci súboj švédskych hviezd: Anderssonová ovládla beh na lyžiach v Ruke

RUKA - Švédska bežkyňa na lyžiach Ebba Anderssonová zvíťazila v sobotných pretekoch SP na 10 kilometrov klasickým spôsobom. Boj zviedla s krajankou Fridou...

Futsalisti Mimel Lučenec
Futsal
Lučenec deklasoval Žilinu takmer 20 gólovým rozdielom, Levičania neuspeli v Bystrici

LUČENEC - V zápase 10. kola Niké Futsal Extraligy zaznamenal úradujúci majster z Lučenca rekordný triumf 19:0 nad beznádejne poslednou Žilinou.

FotoVideo Giannis Antetokounmpo a jeho
Video NBA
VIDEO Milwaukee zvládlo dôležitý zápas proti Clevelandu: Giannis Antetokounmpo opäť exceloval

MILWAUKEE - Basketbalisti Milwaukee zvíťazili v priamom súboji o 2. priečku Východnej konferencie NBA v noci na sobotu na domácej palubovke nad Clevelandom...

FotoVideo Anže Lanišek
Video Zimné športy
VIDEO Anže Lanišek prekonal rekord mostíka vo fínskej Ruke: Druhý skončil Rakúšan Kraft

RUKA - Slovinský skokan na lyžiach Anže Lanišek zvíťazil na sobotnom podujatí SP vo fínskej Ruke. Získal dohromady 312,8 bodu a potvrdil líderskú pozíciu...

Piatkový zjazd sa musel
Lyžovanie
Nepriaznivé počasie opäť mení plány: Piatkový zjazd v Lake Louise presunuli

LAKE LOUISE - Piatkový zjazd Svetového pohára alpských lyžiarov v kanadskom Lake Louise zrušili len hodinu pred plánovaným štartom pre silné sneženie,...

Mattia Binotto
Formula 1
Zotrvá Binotto vo Ferrari? Tím odmieta komentovať špekulácie

MARANELLO - Tím Ferrari uviedol, že sa nebude vyjadrovať o špekuláciách po rôznych mediálnych správach, ktoré sa v piatok objavili v Taliansku.

FotoVideo Johannes Hösflot Kläbo
Video Beh na lyžiach
Famózny Kläbo deklasoval konkurenciu, Ribomová oslavuje životné víťazstvo

RUKA - Nór Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Emma Ribomová triumfovali v úvodných pretekoch nového ročníka Svetového pohára v behu na lyžiach.

FotoVideo Na snímke slovenský motocyklový
Video Rely Dakar
VIDEO Štefan Svitko považuje Dakar za úplný vrchol: Zvyšok sezóny je tréning

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko sa netají tým, že Dakar je preňho vrchol sezóny. V posledný deň tohto roka nastúpi na prestížne...

FotoVideo Na snímke členovia Ulrich
VIDEO Ulricha so Schwarzbacherom čaká druhý Dakar: Nebudeme tápať, zlepšili sme sa

BRATISLAVA - Po druhý raz vo svojej kariére bude na Rely Dakar (31. decembra 2022 – 15. januára 2023) štartovať slovenská dvojica Juraj Ulrich (pilot)...

David Kozma
MMA
Kozma o Britovi napriamo: Jeho jediná možnosť je len prvé kolo!

BRATISLAVA - Už šiesta obhajoba titulu vo weltrovej váhe čaká na Davida Kozmu (30-11) v rámci hlavného súboja na karte Oktagon 37, na ktorej sa predstaví...