VIDEO Napriek vypadnutiu prišla životná chvíľa: Šermiarsky tréner pokľakol a prekvapil celý svet!

TOKIO - Argentínsku šermiarku Mariu Belen Perezovú Mauriceovú požiadal jej partner a tréner Lucas Guillermo Saucedo o ruku po tom, ako na OH 2020 vypadla...

Ostatné športy - strana 3

Wang Jang
Slováci na OH
Slovensko ukázalo svoju silu: Wang Jang totálne rozobral austrálskeho súpera!

TOKIO - Slovenský stolný tenista Wang Jang postúpil do tretieho kola dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo svojom pondelkovom premiérovom vystúpení...

Foto Barbora Balážová
Slovenská favoritka úplne pohorela aj vo dvojhre: Hladká prehra na nulu!

TOKIO - Slovenská stolná tenistka Barbora Balážová neuspela v 2. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Ako nasadená tridsaťjednotka prehrala s rebríčkovo...

FotoVideo Anna Kiesenhoferová so senzačnou
Video OH Tokio
VIDEO Rozprávkový príbeh rakúskej amatérky: Neuveriteľná cesta na olympijský trón vyráža dych!

TOKIO - Jeden z rozprávkových olympijských príbehov včera v Tokiu napísala cestná cyklistka Anna Kiesenhoferová

FotoVideo Max Kruse a jeho
VIDEO Najprv vykúzlil parádny víťazný center a potom padol na kolená: Chceš sa stať mojou ženou?

TOKIO - Kapitán futbalovej olympijskej reprezentácie Nemecka Max Kruse počas pozápasového rozhovoru po stretnutí so Saudskou Arábiou (3:2) požiadal svoju...

Slovenský pretekár Štefan Rosina
Motorizmus
Rosina s víťazstvom na slávnom okruhu Spa-Francorchamps: Je to pre mňa veľmi emotívne

SPA - Slovenský automobilový pretekár Štefan Rosina zvíťazil na pretekoch GT2 European Series na belgickom okruhu Spa-Francorchamps. Na vozidle KTM X-Bow...

Video Hugo Millán
Video Motorizmus
VIDEO Ďalšia obrovská tragédia: Iba 14-ročný nádejný talent zahynul pri tom, čo najviac miloval

ARAGÓN - Iba štrnásťročný španielsky jazdec Hugo Millán tragicky zahynul pri nehode v pretekoch cestných motocyklov European Talent Cupu v Aragóne. Nádejný...

FotoVideo Kevin Durant a Guerschon
VIDEO Prvá olympijská prehra hviezd USA za dlhých 17 rokov: Majú pekelne dobrý tím!

SAITAMA - Basketbalisti USA utrpeli prvú olympijskú prehru za sedemnásť rokov. Na úvod tokijského turnaja podľahli Francúzom 76:83, hoci po prvom polčase...

FotoVideo Sklamaný Kevin Durant
VIDEO Basketbalové hviezdy USA vstúpili do turnaja senzačnou prehrou, Česi splnili rolu favorita

TOKIO - Českí basketbalisti vstúpili úspešne do bojov na olympijskom turnaji. V A-skupine vyhrali nad Iránom 84:78.

Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün
OH Tokio
Risk mu priniesol vytúžené zlato: Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün prvý v kategórii do 67 kilogramov

TOKIO - Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün získal na OH v Tokiu zlatú medailu v kategórii do 67 kg. Štvornásobný svetový šampión odsunul súhrnným výkonom v dvojboji...

Video Anastasija Zoloticová so zlatou
Taekwondo: Osemnásťročná Američanka Zoloticová a Uzbek Rašitov vybojovali zlato

TOKIO - Osemnásťročná Anastasija Zoloticová z USA získala na OH v Tokiu zlatú medailu v taekwonde v kategórii do 57 kg. Vo finále zdolala ruskú reprezentantku...

Romain Cannone
OH Tokio
Životný úspech: Francúz Cannone v Tokiu získal zlato v korde

TOKIO - Francúzsky šermiar Romain Cannone získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v korde.

Američanka Kieferová získala zlato
OH Tokio
Američanka Kieferová získala zlato vo fleurete, striebro putuje do Ruska

TOKIO - Americká šermiarka Lee Kieferová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu vo fleurete.

FotoVideo Anna Kiesenhoferová a jej
VIDEO Cyklistická amatérka kuriózne šokovala seba aj favoritky: Myslela som si, že som vyhrala!

TOKIO - Rakúska cyklistka Anna Kiesenhoferová šokujúco získala zlato na olympijských hrách. V nedeľných cestných pretekoch jednotlivkýň s hromadným štartom...

FotoVideo Youssouf Dao a Luiz
VIDEO Brazília v oslabení na ďalší triumf nedosiahla, Španieli, Nemci a Francúzi sa dočkali výhier

TOKIO - Argentínski futbalisti sa dočkali prvého víťazstva na olympijskom turnaji v Tokiu. V nedeľnom druhom vystúpení v C-skupine zdolali Egypt 1:0. Rozhodujúci...

Patrik Jány
Patrik Jány uspel v olympijskej finálovej premiére: V najnevhodnejší moment som trafil zle

TOKIO - Slovenský reprezentant Patrik Jány sa v nedeľnom finále vzduchovej pušky na 10 m nevyvaroval chýb, no konečné siedme miesto označil za vynikajúci...

Foto Barbora Mokošová
Barbora Mokošová sa napriek osobnému rekordu do finále v Tokiu nedostala: Som maximálne spokojná

TOKIO - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová nepostúpila do finále viacboja na OH v Tokiu. V kvalifikácii dostala súhrnnú známku 51,199 a po piatich...

Eliška Mintálová
Mintálová napriek zraneniu premiéru zvládla: Rada by som sa prepracovala do finále

TOKIO - Nie je dôležité len sa zúčastniť, ale aj uspieť. S takým heslom prišla do Tokia slovenská vodná slalomárka Eliška Mintálová a pri svojej premiére...

Austrálske plavkyne sa tešia
OH Tokio
Incident objímajúcich sa plavkýň neostal v Tokiu bez povšimnutia: MOV reagoval!

TOKIO - Medzinárodný olympijský výbor (MOV) dôrazne vyzval účastníkov hier v Tokiu na dodržiavanie protiepidemických opatrení. Reagoval na zábery plavkýň,...

VIDEO Naši susedia slávia zisk senzačného cyklistického zlata: Je to neuveriteľné!

TOKIO - Rakúska cyklistka Anna Kiesenhoferová senzačne získala zlato na olympijských hrách. V nedeľných cestných pretekoch jednotlivkýň s hromadným štartom...

Hifumi Abe
OH Tokio
Zlatá rodinka: Súrodenci Abeovci získali v rovnaký deň najcennejšie medaily

TOKIO - Domáci japonskí džudisti súrodenci Uta a Hifumi Abeovci získali na OH 2020 v Tokiu zlaté medaily v ten istý deň. Abeová triumfovala v nedeľu v...