Skvelý výkon slovenskej plavkyne: Potocká zlepšila národný rekord až o 81 stotín

KAZAŇ - Slovenská plavkyňa Tamara Potocká zaplávala na ME v krátkom bazéne v Kazani časom 2:08,33 min. nový národný rekord na 200 m znak. V stredajších...

Slovák Richard Varga
Varga sa stal vicemajstrom sveta v akvatlone, Vráblová tretia a medzi juniorkami zlatá

EXTREMADURA - Slovenský triatlonista Richard Varga obsadil v sobotu druhé miesto na MS v akvatlone v španielskej Extremadure. Pri svojom šiestom štarte...

Marko Mirgorodský
Mirgorodský s premiérovým titulom majstra Slovenska v C1: Boli tam drobné chybičky

BRATISLAVA - Vodný slalomár Marko Mirgorodský sa v sobotu stal majstrom Slovenska v C1. Na národnom šampionáte v Čunove predviedol čistú jazdu a dosiahol...

Slovenský reprezentant Adam Halas
Halas prekonal národný rekord: Slovenský plavec bronzový v 2. kole Svetového pohára

BUDAPEŠŤ - Slovenský plavec Adam Halas obsadil tretie miesto na 100 m polohové preteky na podujatí 2. kola Svetového pohára v budapeštianskej Duna Aréne....

Video Na snímke prezident Slovenskej
Video Vodné športy
VIDEO Čo so slovenským plávaním? Šulek sníva o olympijskom bazéne, funkciu získala aj Moravcová

BRATISLAVA - Staronový prezident Slovenskej plaveckej federácie Ivan Šulek chce počas trojročného funkčného obdobia posunúť športovcov SPF na vyššie méty....

Foto Slovenský reprezentant vo vodnom
Úžasný úspech pre Slovensko: Jung deklasoval konkurenciu a získal 14. titul majstra Európy!

BANSKÁ BYSTRICA - Slovenský reprezentant Marián Jung získal 14. titul majstra Európy vo vodnom motorizme na rýchlostnom člne v kategórii O-700. Na nedeľných...

Foto Alexander Slafkovský prišiel o
Pochvala najvyššieho rangu: Šampionát v Čunove predčil všetky očakávania

ČUNOVO - Majstrovstvá sveta na divokej vode v Čunove priniesli veľa emócií, rozlúčok, ale aj pozitívnych ohlasov od účastníkov. Predseda sekcie divokých...

Jakub Grigar
Grigar kritizuje novú disciplínu na OH: Pretekári odchádzajú krvaví, je to proti duchu fair play!

BRATISLAVA - Jakub Grigar neprešiel štvrťfinálovým sitom vo finále extrémneho slalomu na MS v Čunove. Ďalej sa nedostali ani Soňa Stanovská a Eliška Mintálová,...

Lukáš Giertl
Medaily, ale aj zimomriavky z fantastických divákov: Giertl o MS v Čunove a našich mladých nádejách

BRATISLAVA - Slovenský vodný slalom získal na domácich MS v Čunove štyri medaily. Bronzové hliadky 3xC1 muži (Alexander Slafkovský, Matej Beňuš, Marko...

Foto Stupeň víťazov (zľava): Alexander
Zlato mu tesne uniklo: Alexander Slafkovský po najemotívnejšej medaile naznačil koniec kariéry

ČUNOVO - Slovenský vodný slalomár Alexander Slafkovský získal už svoje stretie striebro na MS. V Čunove ho od zlatej medaily delili centimetre, preto v...

Foto Monika Škáchová
Monika Škáchová na MS v Čunove siahala na medailu: Nemka Apelová vybojovala ďalší cenný kov

ČUNOVO - Slovenská vodná slalomárka Monika Škáchová obsadila na MS v Čunove štvrté miesto v C1 žien. Vo finále zaostala za víťaznou Elenou Apelovou o 4,54...

Slovenský smútok a obrovská česká radosť: Slafkovský prišiel o zlato na predposlednej bránke!

ČUNOVO - Slovenský vodný slalomár Alexander Slafkovský získal na MS v Čunove striebornú medailu v C1. Vo finále zaostal za víťazným Čechom Václavom Chaloupkom...

Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský
Slafkovský a Beňuš postúpili na MS do finále C1: Mirgorodskému semifinále nevyšlo

ČUNOVO - Alexander Slafkovský a Matej Beňuš postúpili do finále C1 na MS vo vodnom slalome v Čunove. Do finálovej desiatky sa nedostal Marko Mirgorodský,...

Foto Slovenská kajakárka Elena Kaliská
Emotívny koniec olympijskej šampiónky: Kaliská sa rozlúčila s domácimi fanúšikmi

ČUNOVO - Slovenská kajakárka Elena Kaliská bude jazdiť na divokej vode ešte do konca roka, ale rozlúčku s kariérou už má za sebou. Počas finálových disciplín...

FotoVideo Na snímke slovenskí reprezentanti
Jedna obrovská éra sa práve skončila: Legendárni bratia Hochschornerovci ukončili kariéru!

ČUNOVO - Slovenskí vodní slalomári Pavol a Peter Hochschornerovci obsadili 7. miesto v šprinte na MS v Čunove. Triumfovali Česi Ondřej Rolenc a Daniel...

Video Jakub Grigar vo finále
Prvé slová Grigara po neúspešnom finále K1: Svojou hlúposťou som prišiel o medailu!

ČUNOVO - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar mal blízko k zisku medaily na MS v Čunove. Vo finále dlho bojoval o zlato, po zaváhaní v závere trate však...

Video Na snímke slovenský reprezentant
VIDEO Grigarovi finálová jazda nevyšla podľa predstáv: Za víťazom zaostal o 8,5 sekundy

ČUNOVO - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar obsadil siedme miesto vo finále K1 mužov na MS v Čunove. Strieborný z OH 2020 v Tokiu zaostal za víťazným...

Na snímke slovenský reprezentant
Bezchybný výkon Grigara v semifinále K1: Medailista z OH postupuje z prvého miesta!

ČUNOVO - Jakub Grigar suverénne postúpil do finále K1 mužov na MS vo vodnom slalome v Čunove. V semifinále predviedol skvelú a čistú jazdu a bol najrýchlejší...

Video Slovenská reprezentantka v K1
Dukátová sa po semifinále MS definitívne rozhodla: Videli sme jej poslednú jazdu!

ČUNOVO - Vo finále K1 žien na MS vo vodnom slalome v Čunove sa nepredstaví ani jedna Slovenka. Soňa Stanovská skončila v semifinále na 20. mieste, Eliška...

Slovenský reprezentant vo vodnom
Do finále MS v extrémnom slalome trojica Slovákov: Grigar plánuje útok na medailu!

ČUNOVO - Vo finále extrémneho slalomu žien sa v nedeľu na MS v Čunove predstavia Soňa Stanovská a Eliška Mintálová a medzi mužmi Jakub Grigar. Slovenskí...