Vodné športy

Foto Na snímke slovenský reprezentant
Bez Martikána to bolo iné: Šnúru titulov pretrhli vodní slalomári až na domácej vode

ČUNOVO - Šnúru titulov z MS v súťaži hliadok pretrhli slovenskí vodní slalomári až na domácej vode. Hliadka 3xC1 získala bronz, trojica kanoistov Alexander...

Alexander Slafkovský
Desiatka sa nekoná: Slafkovský, Mirgorodský a Beňuš vybojovali bronz

ČUNOVO - Slovenská hliadka 3xC1 získala bronzovú medailu na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v Čunove. Trojica kanoistov Alexander Slafkovský, Marko...

Na snímke slovenská reprezentantka
Škoda maličkých chýb: Slovenky v hliadkach C1 na cenný kov nedosiahli

ČUNOVO - Slovenské vodné slalomárky Monika Škáchová, Simona Glejteková a Zuzana Paňková obsadili piate miesto na domácich majstrovstvách sveta v hliadkach C1.

Na snímke slovenský reprezentant
Vodné športy Aktualizované
Úvodný deň MS a hneď medailová žatva: Slováci si v Čunove vypádlovali striebro!

ČUNOVO - Slovenskí kajakári Jakub Grigar, Martin Halčin a Adam Gonšenica získali strieborné medaily na MS vo vodnom slalome v súťaži hliadok K1. Zlato...

Eliška Mintálová
Skvelá správa! Slovensko má prvú medailu z MS vo vodnom slalome

ČUNOVO - Slovenské kajakárky Jana Dukátová, Soňa Stanovská a Eliška Mintálová získali bronzové medaily na MS vo vodnom slalome v súťaži hliadok. Titul...

Na snímke zrekonštruovaný vodnoslalomový
Športový sviatok na Slovensku: Veľká strata, komplikácie vyriešil aspoň sčasti minister

BRATISLAVA - Prípravy majstrovstiev sveta vo vodnom slalome v čunovskom areáli sprevádzali komplikácie s financiami, ale šampionát sa napokon uskutoční....

Foto Austrálska plavkyňa Madison Wilsonová
Koronavírus v športe
Vírus si ju našiel: Plne zaočkovanú olympijskú šampiónku hospitalizovali s COVID-19

RÍM - Austrálsku plavkyňu Madison Wilsonovú hospitalizovali v Taliansku s ochorením COVID-19. Dvojnásobná olympijská šampiónka v štafete na 4x100 m voľný...

Zomrel československý olympijský víťaz
Športový svet smúti za ďalšou legendou: Zomrel československý olympijský víťaz vo veslovaní

PRAHA - V 89 rokoch zomrel československý olympijský víťaz vo veslovaní Jan Jindra.

Foto Na snímke v popredí
FOTO Martikán, Kaliská či Hochschornerovci: V Čunove odhalili olympionikom pamätné miesta

ČUNOVO - V areáli vodného kanála v bratislavskom Čunove v pondelok odhalili pätnásť pamätných miest pre úspešných slovenských vodných slalomárov. Každý...

Denis Myšák
Ďalší cenný úspech pre Slovensko: Samuel Baláž a Denis Myšák vybojovali v Kodani ďalšiu medailu!

KODAŇ - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák získal na MS v Kodani bronzovú medailu v K2 na 500 m. Vo finále finišoval na treťom mieste...

FotoVideo Slovenský štvorkajak v zložení
Video Vodné športy
VIDEO Fantastická správa z MS: Slovenský štvorkajak získal striebornú medailu!

KODAŇ - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek získal na MS v Kodani striebornú medailu v K4 na 500 m. Vo finále...

Slovenský štvorkajak sa raduje
Výborný výkon a postup do finále: Slovenský štvorkajak trieli za medailou

KODAŇ - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek sa na MS v Kodani prebojoval do A-finále K4 na 500 m. Strieborní...

Na snímke Denis
Slovensko má veľkú šancu na medailu: Dvojkajak Baláž, Myšák postúpil priamo do A-finále

KODAŇ - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák sa na MS v Kodani prebojoval priamo do A-finále K2 na 500 m. V dánskej metropole vyhral...

Na snímke slovenská posádka
Výprava na majstrovstvá sveta mierne oklieštená: Slovenskí kanoisti si veria na medailu!

KODAŇ - Jedenásť slovenských rýchlostných kanoistov sa od štvrtka do nedele predstaví na MS v Kodani. Najväčším želiezkom v ohni bude v dánskej metropole...

Slovenskí slalomári sa nedostali na stupne víťazov: Toto sa stalo prvýkrát od roku 1997!

PAU - Slovenskí vodní slalomári sa na záverečnom podujatí Svetového pohára vo francúzskom Pau nedostali na stupne víťazov. V celkom hodnotení nemalo Slovensko...

Alexander Slafkovský vo finále C1 tesne za medailami, Tereza Fišerová rozjasala Česko

PAU - Alexander Slafkovský obsadil vo finále C1 na záverečnom podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome štvrté miesto. Zvíťazil Francúz Denis Gargaud...

Marko Mirgorodský
Vo finále C1 sa predstavia tri slovenské lode, lídrovi celkového poradia ušiel postup

PAU - Vo finále C1 na záverečnom podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome sa predstavia tri slovenské lode. V súťaži mužov sa podarilo postúpiť zo semifinále...

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Záverečné finále s nízkou slovenskou účasťou: Mintálová stratila na líderku až 8 sekúnd!

PAU - Slovenská vodná slalomárka Eliška Mintálová obsadila v K1 na záverečnom podujatí Svetového pohára siedme miesto. Spomedzi slovenských kajakárov sa...

Smola slovenských reprezentantov: Do finále iba Mintálová, olympijský medailista opäť zlyhal

PAU - Eliška Mintálová sa ako jediná spomedzi slovenských reprezentantov predstaví vo finále K1 na záverečnom podujatí Svetového pohára vo francúzskom...

Foto Na snímke slovenský kanoista
Posledná zastávka v sezóne: Mirgorodský vo finále o prvenstvo, bez šance nie je ani Grigar

PAU - Slovenských vodných slalomárov čaká cez víkend posledná zastávka v rámci Svetového pohára. Finálové podujatie štvorkolového seriálu privíta od piatka...