Vodné športy

Michal Martikán
Prispel k tomu aj nestarnúci boss Martikán: Slováci si odnášajú domov krásnu medailu

TACEN - Slovenskí vodní slalomári získali v nedeľu na ME v slovinskom Tacene bronz v tímovej súťaži C1. Matej Beňuš, Michal Martikán a Marko Mirgorodský...

Slovenský reprezentant Matej Beňuš
Beňuš za elitou zaostal: Iba 16-ročný domáci talent na ME prepísal históriu!

TACEN - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil piate miesto vo finále C1 na ME v slovinskom Tacene. Na víťaza Žigu Lina Hočevara stratil 3,21 sekundy....

Zuzana Paňková
Fantastický úspech mladej Slovenky: Neskutočná obojživelníčka vybojovala medailu!

TACEN - Slovenská vodná slalomárka Zuzana Paňková získala striebro v K1 na majstrovstvách Európy v slovinskom Tacene.

Foto Kanadská plavkyňa Summer McIntoshová
Sedemnásťročný plavecký zázrak: McIntoshová prekonala svetový rekord

TORONTO - Sedemnásťročná plavkyňa Summer McIntoshová prekonala na kanadskej olympijskej kvalifikácii svetový rekord v polohových pretekoch na 400 metrov....

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Finálová štvorka bola nad ich sily: Slovenská trojica tentokrát na ME v Tacene bez medaily

TACEN - Slovenská vodná slalomárka Soňa Stanovská obsadila štvrté miesto v individuálnych pretekoch kajak krosu na ME v Tacene.

Slovenský reprezentant vo vodnom
Boľavé rameno bolo proti: Grigar vynechá ME, je v ohrození aj štart na olympiáde?

BRATISLAVA - Slovenský kajakár Jakub Grigar sa nezúčastní na tohtoročných majstrovstvách Európy vo vodnom slalome v slovinskom Tacene.

Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Slovenský reprezentant zaostal za víťazom o sedem sekúnd, Sidová dosiahla fantastický úspech

SZEGED - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž obsadil v A-finále K1 na 1000 m na úvodnom podujatí Svetového pohára v Szegede ôsme...

Foto Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Olympijské hry
Katastrofa, toto nečakal nikto: Slováci po prvý raz v ére samostatnosti bez miestenky

SZEGED - Prvýkrát v ére samostatnosti nebude mať slovenská rýchlostná kanoistika zastúpenie na olympijských hrách.

Slovenský dvojkajak v zložení
V slovenskom tábore zavládlo sklamanie: Miestenky na vytúžené OH v Paríži sú fuč

SZEGED - Slovenský dvojkajak v zložení Csaba Zalka, Adam Botek nezískal miestenky na OH 2024 v Paríži.

Na snímke kanoistky Dagmar
Slovenské úspechy v rýchlostnej kanoistike: Obe lode postúpili do finále

SZEGED - Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Katarína Pecsuková s Dagmar Čulenovou postúpili do finále európskej olympijskej kvalifikácie...

Na snímke slovenský vodný
Boj o posledné miesto: Päť kandidátov, kto získal pozíciu tretej lode v reprezentačnom tíme?

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Kajakár Adam Gonšenica potvrdil pozíciu tretej lode v slovenskom reprezentačnom tíme.

Foto Michal Martikán
Fantastické, čo sa podarilo slovenskej legende: 44-ročný Martikán všetkých zaskočil

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Dvojnásobný olympijský víťaz vo vodnom slalome Michal Martikán si zaistil miestenku do slovenského reprezentačného tímu C1.

Tuhé boje o miestenky v reprezentácii vrcholia: Medzi vodnými slalomármi je veľká konkurencia

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Po tretích nominačných pretekoch slovenských vodných slalomárov v Liptovskom Mikuláši je na čele celkového hodnotenia ženskej K1 Soňa...

Tancujú okolo pravdy a
Tancujú okolo pravdy a vyhýbajú sa zodpovednosti: Američania vyzývajú na vyšetrovanie čínskych plavcov

NEW YORK - Americká antidopingová agentúra USADA vyzvala na nezávislé vyšetrovanie dopingového prípadu 23 čínskych plavcov.

Eliška Mintálová
Mirgorodský, Mintálová, Luknárová a Halčin s výhrami: Na Liptove padne definitíva

BRATISLAVA - Eliška Mintálová zopakovala víťazstvo v ženskom kajaku na druhých nominačných pretekoch vodných slalomárov na divokej vode v Čunove.

Dvojnásobná bronzová medailistka z
Tá najkrajšia bodka za šampionátom: Slovenská výprava sa na ME dočkala ďalšej medaily

FUNCHAL - Slovenská reprezentantka v paraplávaní Tatiana Blattnerová získala striebornú medailu na ME. Na portugalskom ostrove Madeira obsadila druhú priečku...

Samuel Baláž
Slovenskému reprezentantovi ide karta: Baláž opäť nenašiel premožiteľa, vo finále zdolal krajana

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž po sobotňajšom víťazstve v K1 na 500 m na prvých kvalifikačných pretekoch na...

FotoVideo Na snímke kanoisti Csaba
Video Olympijské hry
VIDEO Naposledy mu to pretieklo pomedzi prsty: Sympatický Slovák krok od splnenia svojho sna

BRATISLAVA - Už pred tromi rokmi bol blízko k splneniu olympijského sna. Slovenský rýchlostný kanoista Csaba Zalka však neuspel v internom rozstrele a...

Slovenská kajakárka Eliška Mintálová
Favoriti nedali súperom nárok: Prvé nominačné preteky vyhrali Beňuš a Mintálová

BRATISLAVA - Prvé nominačné preteky vodných slalomárov vyhral v kategórii C1 Matej Beňuš, v pretekoch ženského kajaku bola najrýchlejšia Eliška Mintálová.

Video Vodné športy
VIDEO Po skvelom výkone vybojovali ešte jednu šancu: Slovenská dvojica chytila úžasný štart

BRATISLAVA - ZEMNÍK - Slovenský dvojkajak v zložení Csaba Zalka, Adam Botek sa 8.-9. mája predstaví na dodatkovej OH kvalifikácii v Szegede. V sobotu triumfoval...