Vodné športy - strana 4

Rumunský plavec David Popovici
Vodné športy
Mladý rekordér sa odhlásil z finále: Krauliarsku štvorstovku som plával trikrát za život

RÍM - Rumunský plavec David Popovici sa odhlásil zo stredajšieho večerného finále na 400 m v.sp. na ME v Ríme. Sedemnásťročný tínedžer dôvody neuviedol,...

Richard Nagy
Na postup to nestačilo: Nagy sa neprebojoval do finále na 400 m voľný spôsob

RÍM - Slovenský plavec Richard Nagy sa na ME v Ríme neprebojoval do finále na 400 m voľný spôsob. V stredajších dopoludňajších rozplavbách obsadil časom...

Slovenský štvorkajak v zložení
V Mníchove 17 Slovákov: Najväčším želiezkom v ohni bude mužský štvorkajak

MNÍCHOV - Sedemnásť slovenských rýchlostných kanoistov sa 18.-21. augusta predstaví na multišportových ME v Mníchove. Najväčším želiezkom v ohni bude mužský...

Slovenský reprezentant v plávaní
Nagy v semifinále zlepšil svoj výkon: Na postup to v silnej konkurencii nestačilo

RÍM - Slovenský plavec Richard Nagy nepostúpil na ME v Ríme do stredajšieho finále na 200 m pol. pr. V semifinále dosiahol 16. najrýchlejší čas 2:04,19.

Video Maďarský plavec Kristof Milak
Video Vodné športy
VIDEO Dvojnásobný úspech maďarských farieb: Milak získal zlato aj na 200 m motýlik

RÍM - Dvojnásobným úspechom maďarských farieb sa skončilo finále na 200 m motýlik na ME v Ríme. Zlato získal vo Foro Italico Kristof Milak, ktorý triumfoval...

Nagy postúpil do semifinále, Duša vytvoril nový slovenský rekord

RÍM - Plavec Richard Nagy postúpil do semifinále na 200 m pol. preteky na ME v Ríme. Slovenský reprezentant dosiahol v utorňajšej druhej rozplavbe čas...

FotoVideo Rumunský plavec David Popovici
VIDEO Nová svetová superhviezda: 17-ročný Rumun prekonáva jeden rekord za druhým!

RÍM - Rumunský plavec David Popovici triumfoval v pondelok na ME v Ríme na krauliarskej dvojstovke v novom juniorskom svetovom rekorde 1:42,97 min.

Foto Slovenskí reprezentanti v synchronizovanom
Tak to je bomba: Súrodenci Solymosyovci získali na ME ďalšiu medailu

RÍM - Slovenskí reprezentanti v synchronizovanom plávaní súrodenci Jozef a Silvia Solymosyovci získali na ME v Ríme bronzovú medailu aj v technických miešaných...

Ukrajinské akvabely Maryna a
Ukrajinské akvabely ohurujú svet: Sestry Aleksijvové získali zlato aj v technickom duu

RÍM - Ukrajinské akvabely Maryna a Vladyslava Aleksijvové získali na ME v Ríme zlaté medaily aj v technickom duu. V pondelňajšom finále triumfovali vo...

Slovenská reprezentantka v plávaní
Slovenským plavcom sa nedarilo: Trníková s Nagyom neuspeli už v rozplavbách

RÍM - Slovenskí plavci Nikoleta Trníková s Richardom Nagyom neuspeli v pondelňajších rozplavbách na ME v Ríme.

Kristóf Milák oslavuje zisk
Milak oslavuje ďalší zisk zlatej medaily, na 50 m žien triumfovala Steenbergenová

RÍM - Maďarský plavec Kristof Milak získal na ME v Ríme zlatú medailu na 100 m motýlik. Vo finále vo Foro Italico dosiahol čas 50,33 a triumfoval s náskokom...

Vľavo Samuel Krajčí, Jaromír
Bezchybná jazda a obrovský náskok na čele: Krajčí získal na majstrovstvách Európy zlato!

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Samuel Krajčí získal na MEJ v Českých Budějoviciach zlatú medailu v C1 v kategórii juniorov....

Foto Rumunský plavec David Popovici
Tínedžer neprestáva udivovať celý svet: V kráľovskej disciplíne vytvoril svetový rekord

RÍM - Rumunský plavec David Popovici vytvoril na ME v Ríme nový svetový rekord na 100 m v.sp. Vo finále kráľovskej disciplíny dosiahol čas 46,86 a o päť...

Historická medaila pre Slovensko: Súrodenci Solymosyovci vybojovali na ME v Ríme cenný kov!

RÍM - Slovenskí reprezentanti v synchronizovanom plávaní súrodenci Jozef a Silvia Solymosyovci získali na ME v Ríme bronzovú medailu vo voľných miešaných...

Na snímke juniorskí majstri
Medailový úspech u našich susedov: Richard Rumanský vybojoval na juniorských ME v Česku cenný kov!

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Richard Rumanský získal na MEJ v Českých Budějoviciach bronz v K1. Na víťazného Titouana Castrycka...

Fantastický úspech pre Slovensko:
Fantastický úspech pre Slovensko: Mladá trojica získala zlato na európskom šampionáte!

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hliadka slovenských vodných slalomárov v 3xC1 v zložení Jaromír Ivanecký, Samuel Krajčí, Dávid Štaffen získala zlaté medaily na MEJ...

Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková
Veľa nechýbalo: Podmaníková na 100 m prsia tesne nepostúpila do semifinále

RÍM - Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková iba tesne nepostúpila do semifinále na ME v Ríme. Na 100 m prsia skončila celkovo na 19. mieste v čase 1:09,24 min.

Slovenský plavec skončil na majstrovstvách Európy v Ríme ôsmy: Zlato ostáva v Taliansku

RÍM - Slovenský plavec Richard Nagy obsadil na 400 m pol pr. na ME v Ríme ôsme miesto. Vo večernom finále dosiahol vo Foro Italico čas 4:22,98. Za výkonom...

Video Richard Nagy
Skvelý výsledok slovenského plavca: Nagy sa predstaví vo finále na 400 m polohové preteky

RÍM - Slovenský plavec Richard Nagy sa na ME v Ríme prebojoval do večerného finále na 400 m pol.pr. V rozplavbách dosiahol vo Foro Italico ôsmy najrýchlejší...

Ján Volko
Ostatné
Od atlétov až po cyklistov: Mníchov privíta multišportové ME aj so slovenskou účasťou

MNÍCHOV - V Mníchove vo štvrtok odštartuje druhá edícia multišportových majstrovstiev Európy. Od 11. do 21. augusta sa bude súťažiť v deviatich športoch....