Vodné športy - strana 4

Americký plavec Caeleb Dressel
OH Tokio
Favorit pretekov nenechal nič na náhodu: Americký plavec oslavuje zisk ďalšieho zlata

TOKIO - Americký plavec Caeleb Dressel triumfoval na OH v Tokiu vo finále na 50 m voľným spôsobom v novom olympijskom rekorde 21,07 sekundy a ukoristil...

Austrálska plavkyňa Emma McKeonová
Slováci na OH
Austrálska plavkyňa nedala šancu súperkám: Na 50 m voľným spôsobom vyhrala v olympijskom rekorde

TOKIO - Austrálska plavkyňa Emma McKeonová zvíťazila na OH v Tokiu vo finále na 50 m voľným spôsobom v novom olympijskom rekorde 23,81 sekundy. Striebro...

Slovenský reprezentant vo vodnom
Grigar po historickom úspechu vychválil premožiteľa z Česka: Najlepší svetový kajakár!

ŠAMORÍN - Pre slovenského vodného slalomára Jakuba Grigara je striebro z OH 2020 splneným snom. Po návrate z Tokia sa o radosť z úspechu podelil so stovkami...

Caeleb Dressel
OH Tokio
Tretia medaila pre fenomenálneho Dressela: Americký plavec prekonal vlastný svetový rekord

TOKIO - Americký plavec Caeleb Dressel triumfoval na OH v Tokiu vo finále na 100 motýlik v novom svetovom rekorde 49,45 s. O päť stotín tak prekonal vlastné...

FotoVideo Český vodný slalomár Jiří
Video OH Tokio
VIDEO Skloniť sa musel aj Grigar: Český všadebol pádloval s detskou radosťou a veľkým srdcom

TOKIO - Keď Jiří Prskavec prvýkrát ako malý chlapec zasadol do kajaku, nevedel, čo robiť a pripadal si úplne bezradný. Potom sa lodi nejakú dobu vyhýbal,...

Foto Slovenský reprezentant vo vodnom
OH Tokio
Po rokoch trápenia a driny prišiel životný úspech: Grigar prehovoril o famóznom striebre

TOKIO - Slovenský kajakár Jakub Grigar uviedol, že ak by na OH 2016 v Riu de Janeiro vybojoval medailu, v Tokiu by ju získať nemusel. Bál by sa uspokojenia,...

Strieborný Grigar po životnom úspechu: Všetko vychádzalo tak, ako som si predstavoval

TOKIO - Pred piatimi rokmi siahal na medailu na svojej prvej olympiáde. Vtedy iba devätnásťročný mladík zaskočil všetkých semifinálovým víťazstvom a dlho...

Foto Na snímke vľavo slovenský
OH Tokio
Grigar ani nevedel, že získal medailu: Myslel som si, že si chalani robia iba srandu!

TOKIO - Jakub Grigar vystúpil ako prvý slovenský kajakár na medailový stupienok na olympijských hrách, ale na ceremoniáli v Tokiu si to ani veľmi neuvedomoval....

Foto Na snímke slovenský reprezentant
OH Tokio
Grigarov úspech rozplakal Slafkovského pred televízorom: Jakub zachránil vodácku česť!

TOKIO - Striebro Jakuba Grigara na OH 2020 v Tokiu je výsledkom jeho športového talentu a skvelého zmyslu pre detail. Po výbornom výkone slovenského vodného...

Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar získal na OH 2020 v Tokiu striebornú medailu v K1. Vo finále skončil druhý so stratou 3,22 s na Čecha Jiřího...

Jakub Grigar: Online prenos z finále K1 mužov

Foto Grécky skifár Ntouskos získal
OH Tokio
Grécky skifár Ntouskos získal nečakane zlatú medailu, suverénna Novozélanďanka Twiggová

TOKIO - Grécky reprezentant vo veslovaní Stefanos Ntouskos senzačne triumfoval v olympijskom A-finále skifárov. Zlato vybojoval v najlepšom čase olympijskej...

Foto Juhoafričanka Tatjana Schoenmakerová sa
OH Tokio
Juhoafričanka neverila vlastným očiam: V Tokiu padol prvý individuálny svetový rekord v plávaní

TOKIO - Juhoafričanka Tatjana Schoenmakerová sa postarala o prvý individuálny svetový rekord v plávaní na OH v Tokiu. Časom 2:18,95 získala zlatú medailu...

Foto Austrálska vodná slalomárka Jessica
OH Tokio
Dala si zmrzlinu a okamžite šla zvracať: Austrálska kráska sa pred finále triasla ako osika

TOKIO - Austrálska hviezda vodného slalomu Jessica Foxová prišla na olympijské hry v Tokiu s jednoznačným cieľom vyhrať dve zlaté medaily. Dvadsaťsedemročná...

Foto Slovenská reprezentantka vo vodnom
OH Tokio
Napriek eskimákovi prekĺzla do boja o medaily: Škáchová má za sebou neoceniteľnú skúsenosť

TOKIO - Vo finále to napokon nevyšlo podľa predstáv, ale 9. miesto pri premiére v tejto fáze na vrcholnom podujatí a hneď priamo na olympiáde treba brať...

Jessica Foxová sa zapísala do histórie vodného slalomu: Toto ešte nikto nedokázal!

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Ako prvá vodná slalomárka si tak vybojovala olympijskú...

Monika Škáchová: Online prenos z finále C1 žien

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Na pódiu ju doplnili Britka Mallory Franklinová...

Americký plavec Robert Finke
OH Tokio
Američania si pripisujú ďalšie dve zlaté medaily, dominovali aj čínske plavkyne

TOKIO - Americký plavec Robert Finke získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 800 m v.sp. Vo štvrtkovom finále zvíťazil časom 7:41,87 min pred Talianom...

Foto Talianske veslárky Valentina Rodiniová
Vodné športy
Talianky vyhrali dramatické A-finále dvojskifu, radujú sa aj Íri či Chorváti

TOKIO - Talianske veslárky Valentina Rodiniová a Federica Cesariniová získali na OH 2020 v Tokiu zlato v dvojskife ľahkých váh. Vo štvrtkovom A-finále...

Foto Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková
Olympijské hry
Podmaníkovú čas nemilo prekvapil: Modlila som sa, aby som už dohmatla

TOKIO - Andrea Podmaníková si po vytvorení slovenského rekordu na 100 metrov prsia trúfala na dobrý čas aj na dvojnásobnej trati. Slovenská plavkyňa však...