Vodné športy - strana 8

Slovenský reprezentant Matej Beňuš
Vodné športy
Slovensko, drž palce našim hrdinom na vode: Začína sa tvrdý boj o olympiádu

LA SEU - Pre slovenských reprezentantov vo vodnom slalome štartuje vo štvrtok interná nominácia o štart na OH 2024 v Paríži.

Slovenský štvorkajak počas OH
Žiaľ, zdraviu sa nedá nakazovať: Slovenský štvorkajak zostal s červenými a smutnými očami

PARÍŽ - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Samuel Baláž, Csaba Zalka, Adam Botek nenastúpil na štvrťfinále na 500 m na treťom podujatí Svetového...

Na snímke dvaja zo
V B-finále ich predbehli len Lotyši: Slovenský dvojkajak Vlček, Botek nezískal miestenky na OH v Paríži

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Adam Botek obsadil v B-finále na 500 m na MS v Duisburgu druhé miesto za lotyšským tandemom Aldis...

Adam Botek
O olympijské miestenky budeme musieť zabojovať na jar: Štvorkajak sa pod piatimi kruhmi nepredstaví

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Adam Botek nepostúpil do A-finále na 500 m na MS v Duisburgu.

Slovenský rýchlostný kanoista Peter
Gelle a Gacsal boli len sekundu od medaily: V nemeckom Duisburgu obsadili nepopulárne štvrté miesto

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Peter Gelle, Ákos Gacsal obsadil v A-finále na 1000 m na MS v rýchlostnej kanoistike v Duisburgu štvrté miesto.

Slovenský štvorkajak v zložení
Smutný deň pre slovenskú kanoistiku: Obrovské sklamanie! Druhá šanca už nebude

DUISBURG - Slovenský štvorkajak na 500 m v zložení Denis Myšák, Samuel Baláž, Csaba Zalka, Adam Botek nezíska miestenky na OH 2024 v Paríži.

Peter Gelle
Doplatil na ťažkú kombináciu: Gelle nepostúpil do A-finále a nevybojoval miestenku na OH

DUISBURG - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle nepostúpil do A-finále K1 na 1000 m na MS v Duisburgu. V treťom semifinále skončil...

Adam Botek
Stopercentná úspešnosť: Zo štvrtkových rozjázd postúpili všetky slovenské lode

DUISBURG - Všetci slovenskí rýchlostní kanoisti postúpili zo štvrtkových rozjázd na MS v nemeckom Duisburgu. Vo všetkých štyroch disciplínach obsadili...

Čože je to šesťdesiatka:
Čože je to šesťdesiatka: Pred najúspešnejším hráčom slovenských dejín treba iba sňať cylinder

BRATISLAVA - Najúspešnejší hráč v histórii slovenského vodného póla Roman Poláčik sa dožíva významného životného jubilea.

Slovenský štvorkajak (najvzdialenejší) v
Ideálny spôsob, ako sa navnadiť: Slovenský štvorkajak pred bojom o finále v sľubnej forme

DUISBURG - Oba slovenské štvorkajaky postúpili na MS v rýchlostnej kanoistike v Duisburgu do piatkového semifinále na 500 m.

Slovenský reprezentant Milan Dörner
Stopka už v rozjazde: Kanoista Dörner končí pred bránami semifinále

DUISBURG - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Milan Dörner nepostúpil do semifinále K1 na 500 m na MS v Duisburgu.

FotoVideo Na snímke slovenská reprezentantka
Video Vodné športy
VIDEO Mladá Slovenka dosiahla najväčší úspech v kariére: V cieli vypukla eufória radosti

BRATISLAVA - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Soňa Stanovská považuje svetový titul z MSJ za svoj doposiaľ najväčší úspech v kariére. V Krakove...

Začína sa veľký boj o Paríž 2024: Najväčším želiezkom v ohni bude mužský štvorkajak

DUISBURG - Štrnásť slovenských rýchlostných kanoistov sa 23.-27. augusta predstaví na MS v Duisburgu. Najväčším želiezkom v ohni bude mužský štvorkajak...

Foto Josef Nalezený
Český šport zarmútila smutná správa: Zomrel úspešný tréner (†77), viedol aj reprezentáciu

BRNO - Vo veku 77 rokov dnes v Brne zomrel po dlhej chorobe úspešný plavecký tréner Komety Brno, československej a českej reprezentácie (1992-2000) Josef...

Na snímke slovenský reprezentant
Smolný okamih ho pripravil o medailový boj: Ševčík vo finále uzatváral najlepšiu desiatku

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Ševčík obsadil desiate miesto vo finále K1 na MSJ v Krakove. Medzi kajakármi bol v tejto vekovej...

Slovensko má nádej na ďalší cenný kov: Ševčík zabojuje o titul majstra sveta vo finále K1

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Ševčík postúpil do finále K1 na MSJ v Krakove. V semifinále obsadil deviate miesto a zaznamenal...

Slovenská reprezentantka v C1
Fantázia! Slovensko má majsterku sveta: Stanovská triumfovala v Krakove po bezchybnej jazde

KRAKOV - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Soňa Stanovská sa stala majsterkou sveta C1 v kategórii do 23 rokov.

Slovenské nádeje drží vo finále C1 nad vodou Stanovská, Macúš ani Janovčík sa medzi elitu nedostali

KRAKOV - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Ema Stanovská postúpila na MSJ v Krakove do finále C1 v kategórii do 23 rokov.

Slovenský reprezentant vo vodnom
Čistá jazda ho takmer dostala na pódium: Krajčí mal na majstrovstvách sveta na dosah medailu

KRAKOV - Slovinský reprezentant vo vodnom slalome Žiga Lin Hočevar sa stal juniorským majstrom sveta v kategórii C1. Na MSJ v Krakove predviedol čistú...

Sám vojak v poli: Krajčí jediný Slovák vo finále C1, Ďuratnej nestačila ani čistá jazda

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Samuel Krajčí postúpil na MSJ v Krakove do finále C1 ako jediný zo slovenských pretekárov.