Vodné športy - strana 6

Video Austrálska plavkyňa Kaylee McKeownová
Video Vodné športy
VIDEO Nezastaviteľná plavecká raketa: V Budapešti sa prepisovala športová história

BUDAPEŠŤ - Austrálska plavkyňa Kaylee McKeownová prekonala svoj vlastný svetový rekord na olympijskej trati 100 m znak.

Video Austrálska plavkyňa Kaylee McKeown
VIDEO Žena, ktorá nemá žiadne limity: Austrálska plavkyňa zlepšila ďalší svetový rekord

BUDAPEŠŤ - Austrálska plavkyňa Kaylee McKeownová zlepšila v piatok svetový rekord na neolympijskej trati 50 m znak.

Slovenská plavkyňa Nikoleta Trníková
Vodné športy
Na uplynulý víkend bude spomínať v dobrom: Mladá Slovenka má na krku tri účasti vo finále

ATÉNy - Slovenské plavkyne Nikoleta Trníková, Andrea Podmaníková, Teresa Ivanová a Laura Benková sa v uplynulých dňoch predstavili na podujatí 2. kola...

FotoVideo Na snímke slovenská reprezentantka
VIDEO Vicemajsterka sveta i osemnásťročná obojživelníčka: Slovenky zavŕšili úspešnú jeseň

BRATISLAVA - Slovenská kajakárka Eliška Mintálová splnila svoj plán - druhá polovica uplynulej sezóny jej priniesla dve medaily z vrcholových podujatí...

FotoVideo Na snímke slovenský reprezentant
Šialený zmätok, Grigar takmer prišiel o olympiádu: Bolo to pätnásť najhorších minút v mojej kariére

BRATISLAVA - Najtesnejší súboj o miestenku na OH 2024 bol medzi slovenskými vodnými slalomármi v kajaku.

FotoVideo Na snímke slovenskí reprezentanti
VIDEO Poklad slovenského športu: O desať mesiacov vyhlásime útok na medaily!

BRATISLAVA - Slovenskí vodní slalomári nebudú ani na budúcoročnej olympiáde v Paríži chýbať v žiadnej disciplíne.

Slovenské reprezentantky v plávaní
Paráda! Slovenská reprezentantka zažila víkend snov, vo vrecku má obrovský úspech

BERLÍN - Slovenská plavkyňa Nikoleta Trníková skončila siedma na 200 metrov prsia vo finále Svetového pohára v Berlíne.

Slovenská kajakárka Eliška Mintálová
Slovenské duo ďalej neprešlo: Mintálová a Halčin štvrťfinálové miestenky nevybojovali

VAIRES SUR MARNE - Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome Eliška Mintálová a Martin Halčin nepostúpili do štvrťfinále v disciplíne kajak kros vo finále...

Slovenská reprezentantka v C1
Fantastické správy pre Slovensko: Takéto niečo by sme dokázali čítať každý deň

VAIRES SUR MARNE - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Zuzana Paňková získala miestenku na budúcoročné olympijské hry v Paríži v disciplíne C1.

Solídny výsledok slovenských reprezentantiek: Tri mená sa objavili v top dvadsiatke

VAIRES-SUR-MARNE - Do semifinále K1 mužov na záverečnom podujatí Svetového pohára vo francúzskom Vaires-sur-Marne postúpila jedna slovenská loď. V C1 žien...

Slovenský reprezentant Matej Beňuš
Šťastie v nešťastí: Beňušovi o dva body ušiel celkový triumf vo SP, splnil však vytúžený cieľ

VAIRES SUR MARNE - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Matej Beňuš získal miestenku na budúcoročné olympijské hry v Paríži v disciplíne C1.

Tomu sa povie smola: Vicemajsterka sveta zo Slovenska doplatila na chybu

VAIRES SUR MARNE - Slovenská kajakárka Soňa Stanovská skončila jedenásta vo finále K1 na záverečnom podujatí SP vo vodnom slalome vo francúzskom Vaires...

Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský
Interná bitka Slovákov! Nič nie je isté, o miestenky sa bude ešte tvrdo zápoliť

VAIRES-SUR-MARNE - Do semifinále K1 žien na záverečnom podujatí Svetového pohára vo francúzskom Vaires-sur-Marne postúpili dve slovenské lode. V C1 mužov...

Lia Thomasová
Premiéra projektu pre transgenderových plavcov: Do kategórie open sa nikto neprihlásil

BERLÍN - Na Svetovom pohári v plávaní v Berlíne sa tento víkend nebude pretekať v novej kategórii open, ktorú zaviedla World Aquatics po tom, čo zakázala...

FotoVideo Slovenská reprezentantka Eliška Mintálová
VIDEO Oslavy nebudú, teraz nie je čas: Slovenská hviezda bude naháňať austrálsku Shiffrinovú

BANSKÁ BYSTRICA - Vodná slalomárka Eliška Mintálová po striebornej medaile z majstrovstiev sveta v K1 je aktuálne ešte na Slovensku, ale už v stredu sa...

Eliška Mintálová
Slovenskému duu to nevyšlo: Mintálová a Gonšenica v kajak krose o medaily nebojovali

LEE VALLEY - Kimberley Woodsová získala titul majsterky sveta v kajak krose na MS vo vodnom slalome v britskom Lee Valley. Domáca pretekárka zdolala vo...

Neskutočný úspech na MS: Tuhý boj o zlato a Slovensko sa dočkalo medaily!

LEE VALLEY - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová získala na MS v britskom Lee Valley striebornú medailu v K1.

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Fantastická správa pre Slovensko: Dve reprezentantky vo finále a dokonalé bonusy k tomu

LEE VALLEY - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome Soňa Stanovská a Eliška Mintálová postúpili na MS v britskom Lee Valley do finále K1.

Skvelý piatok pre celé Slovensko! Fantázia, máme ďalšie miestenky na parížsku olympiádu

LEE VALLEY - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Zuzana Paňková obsadila v C1 na MS v britskom Lee Valley 8. miesto. Zlatú medailu získala domáca...