Vodné športy
Český šport zarmútila smutná správa: Zomrel úspešný tréner (†77), viedol aj reprezentáciu

BRNO - Vo veku 77 rokov dnes v Brne zomrel po dlhej chorobe úspešný plavecký tréner Komety Brno, československej a českej reprezentácie (1992-2000) Josef...

Na snímke slovenský reprezentant
Smolný okamih ho pripravil o medailový boj: Ševčík vo finále uzatváral najlepšiu desiatku

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Ševčík obsadil desiate miesto vo finále K1 na MSJ v Krakove. Medzi kajakármi bol v tejto vekovej...

Slovensko má nádej na ďalší cenný kov: Ševčík zabojuje o titul majstra sveta vo finále K1

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Ševčík postúpil do finále K1 na MSJ v Krakove. V semifinále obsadil deviate miesto a zaznamenal...

Slovenská reprezentantka v C1
Fantázia! Slovensko má majsterku sveta: Stanovská triumfovala v Krakove po bezchybnej jazde

KRAKOV - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Soňa Stanovská sa stala majsterkou sveta C1 v kategórii do 23 rokov.

Slovenské nádeje drží vo finále C1 nad vodou Stanovská, Macúš ani Janovčík sa medzi elitu nedostali

KRAKOV - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Ema Stanovská postúpila na MSJ v Krakove do finále C1 v kategórii do 23 rokov.

Slovenský reprezentant vo vodnom
Čistá jazda ho takmer dostala na pódium: Krajčí mal na majstrovstvách sveta na dosah medailu

KRAKOV - Slovinský reprezentant vo vodnom slalome Žiga Lin Hočevar sa stal juniorským majstrom sveta v kategórii C1. Na MSJ v Krakove predviedol čistú...

Sám vojak v poli: Krajčí jediný Slovák vo finále C1, Ďuratnej nestačila ani čistá jazda

KRAKOV - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Samuel Krajčí postúpil na MSJ v Krakove do finále C1 ako jediný zo slovenských pretekárov.

V Krakove sa rozdávali ďalšie cenné kovy, Buran i Stanovská na siedmom mieste

KRAKOV - Francúzsky reprezentant vo vodnom slalome Leo Vuitton vybojoval na MSJ v Krakove titul v K1 do 23 rokov. Medzi ženami triumfovala v rovnakej kategórii...

Ilustračné foto
Slzy a smútok športovej rodiny: Výnimočný šampión a rekordér opustil tento svet

SYDNEY - Zomrel dvojnásobný olympijský víťaz v plávaní John Devitt. Bývalému austrálskemu reprezentantovi bolo 86 rokov. O jeho štvrtkovom úmrtí informovala...

Z prvých rozjázd postúpilo až päť slovenských reprezentantov, Vajsovej ušlo semifinále o pár stotín

KRAKOV - Všetci traja slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome postúpili do semifinále C1 na MSJ v Krakove. Samuelovi Krajčímu, Dávidovi Štaffenovi a...

Slovenská vlajka - ilustračné
Prvé korálky navlieknuté, ide sa ďalej: Slovenskí protagonisti sa pobijú za finále

KRAKOV - Všetkých šesť slovenských lodí postúpilo na MSJ v Krakove do semifinále K1. Miestenku si na prvý pokus zaistili Jakub Ševčík, Daniel Hodas-Pauer...

Sarah Sjöströmová
Bezkokurenčná a výnimočná: Delfín z ľadového severu pripomína liahareň na tituly a medaily

SALEM - Švédka Sarah Sjöströmová, ktorá sa narodila 17. augusta 1993, patrí k najúspešnejším plavkyniam súčasnosti.

Dočká sa Slovensko medailového lesku? Skvelé správy z poľského Krakova

KRAKOV - Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome Adam Janovčík a Ľudovít Macúš postúpili do semifinále C1 na MSJ v Krakove.

Soňa Stanovská
Stanovská napriek dotyku vybojovala prvé miesto, z rozjázd K1 postúpili všetky slovenské lode

KRAKOV - Všetci traja slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome postúpili na MSJ v Krakove do semifinále K1.

Namiesto bronzu zemiaková medaila: Slováci v kanoistickej hliadke s troma štvrtými miestami

KRAKOV - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome obsadili štvrté miesto v disciplíne 3xC1 na MSJ v Krakove. Trojica Soňa Stanovská, Ivana Chlebová a...

Ivana Chlebová počas finálovej
Akú budúcnosť nám doprajú hviezdy? Slovenky výrazne zaostali, kajakárske hliadky bez medaily

KRAKOV - Slovenský reprezentanti vo vodnom slalome obsadili desiate miesto v 3xK1 na majstrovstvách sveta juniorov a do 23 rokov v Krakove. Trojica Filip...

FotoVideo Slovinský vodný slalomár Benjamin
Video Vodné športy
VIDEO Zábery, ktoré trhajú srdce! Zostali im oči pre plač, chystá sa mimoriadne stretnutie

ĽUBĽANA - Silné búrky a prívalové povodne v Slovinsku zničili aj areál pre vodný slalom v Tacene. Škody na kanáli, budovách a zariadení odhadujú na milióny...

Wow, neskutočné! Česko oslavuje neuveriteľný úspech, postaral sa oň 15-ročný supertalent

MANCHESTER - Handicapovaný plavec David Kratochvíl získal v záverečný deň majstrovstiev sveta v Manchestri zlatú medailu na 400 metrov voľný spôsob. Iba...

Záver ako z napínavého trileru: Slovensko rozhodlo o výhre v poslednej sekunde zápasu

ČCHENG-TU - Slovenský univerzitný tím zakončil účinkovanie na Svetovej univerziáde v čínskom Čcheng-tu víťazstvom. Vodní pólisti zdolali Kórejčanov 11:10...

Niečo neskutočné a skvelé: Krásny začiatok týždňa, Slovensko vezie z Paríža bronzovú medailu

PARÍŽA - Slovenský veslár Peter Strečanský získal bronz v skife na majstrovstvách sveta do 19 rokov v Paríži.