Vodné športy
Konkurencia na MS bola jednoducho lepšia: Slovenskí plavci nepostúpili z rozplavieb

FUKUOKA - Slovenským plavcom sa v nedeľu nepodarilo postúpiť z rozplavieb na svetovom šampionáte v japonskej Fukuoke.

Foto Slovenský reprezentant v K1
VIDEO Obrovské sklamanie talentovaného Rumanského po finálovej jazde: Mohol som byť majster Európy

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Richard Rumanský obsadil 4. miesto v K1 na juniorských ME v Čunove. Domácemu pretekárovi nevyšiel...

Slovenská reprezentantka v K1
Obrovská smola talentovanej vodáčky: Zuzana Paňková už o medailu tesnejšie prísť nemohla

BRATISLAVA - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Zuzana Paňková obsadila 4. miesto v K1 do 23 rokov na juniorských ME v Čunove. Osemnásťročná pretekárka...

Zuzana Paňková
Všetky postupy vybojovali Slovensku ženy: Do štvrťfinále postúpilo päť slovenských lodí

BRATISLAVA - Všetky tri Slovenky postúpili na domácich MEJ v Čunove do vyraďovacej fázy kajak krosu v kategórii do 23 rokov. Medzi najlepšiu šestnástku...

Na snímke slovenská reprezentantka
Na českých juniorov ešte musíme potrénovať: Oba slovenské tímy skončili posledné

ČUNOV - Českí vodní slalomári získali zlato v juniorskej kategórii 3xC1 na MEJ v Čunove a napodobnili tak svoje krajanky v pretekoch junioriek i v kategórii...

Soňa Stanovská v hliadkach
Medailová žatva pokračuje: Slovensko sa raduje zo strieborného kovu!

ČUNOVO - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome získali v piatok striebro v 3xC1 na MEJ a do 23 rokov v Čunove. Zuzana Paňková, Emanuela Luknárová...

Zuzana Paňková v hliadkach
Ďalší skvelý deň: Slováci na domácej vode hrajú prvé husle

ČUNOVO - Päť slovenských lodí postúpilo do semifinále C1 z rozjázd na MEJ a do 23 rokov vo vodnom slalome v Čunove.

Foto Na snímke slovenskí reprezentanti
Fantastický deň v Čunove: Slovenskí vodní slalomári si vybojovali druhú medailu

BRATISLAVA - Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome získali vo štvrtok striebro v 3xK1 na MEJ a do 23 rokov v Čunove. Juniori Daniel Hodas-Pauer, Richard...

FotoVideo Na snímke slovenské reprezentantky
Video Vodné športy
FOTO Prvý úspech na domácej pôde: Slovenky siahali na zlatú medailu!

ČUNOVO - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome získali vo štvrtok striebro v 3xK1 na MEJ a do 23 rokov v Čunove. Soňa Stanovská, Zuzana Paňková a...

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Skvelý úvod, takto sme si to predstavovali: Do semifinále postúpilo päť slovenských lodí

ČUNOVO - Všetky slovenské lode postúpili do semifinále K1 z rozjázd na MEJ a do 23 rokov vo vodnom slalome v Čunove.

Neskutočný výkon Sloveniek: Musím
Neskutočný výkon Sloveniek: Musím pred nimi sňať klobúk dole a tlieskam im!

FUKUOKA - Slovenské reprezentantky v synchronizovanom plávaní nepostúpili do finále MS v súťaži voľných tímov. V japonskej Fukuoke obsadili 13. miesto,...

Medailová žatva na domácej vode? Slovensko má viaceré želiezka v ohni

BRATISLAVA - Slovenský vodný slalom má na nadchádzajúcich majstrovstvách Európy juniorov a do 23 rokov zopár medailových nádejí. Niektorí reprezentanti...

Čínski skokani do vody
Totálna dominancia: Číňania nenašli súperov ani v tímovej súťaži a berú ďalšie zlato

FUKUOKA - Čínski skokani do vody triumfovali v utorok na MS v plaveckých športoch v japonskej Fukuoke v tímovej súťaži. Nazbierali 489,65 bodov.

Slovenská vlajka - ilustračné
Neuveriteľne rýchle tempo a veľké rozostupy od víťaza: Peciar si vylepšil umiestnenie

FUKOKA - Slovenský diaľkový plavec Tomáš Peciar obsadil na svetovom šampionáte v japonskej Fukuoke 41. miesto na neolympijskej trati 5 km výkonom 59:41,7...

Slovenská reprezentantka v
Sklamanej Slovenke sa ťažko hľadali slová: Mala namierené vysoko, rozhodcovia boli nekompromisní

FUKUOKA - Slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní Viktória Reichová nepostúpila do finále vo voľnom sóle na MS v plaveckých športoch v japonskej...

Skokanky Čchang Ja-ni a
S prehľadom a bez problémov: Čínske súperky totálne deklasovali konkurenciu a majú zlato

FUKOKA - Čínske skokanky do vody Čchang Ja-ni a Čchen I-wen získali zlato v synchre z 3 m dosky na MS v plaveckých športoch v japonskej Fukuoke.

Zlatú medailu v diaľkovom
Napodobnil svoju krajanku a súperom nedal žiadnu šancu: Titul majstra sveta putuje do Nemecka

FUKUOKA - Nemec Florian Wellbrock získal v titul majstra sveta v diaľkovom plávaní na 10 km v japonskej Fukuoke. Dvadsaťpäťročný plavec triumfoval v čase...

Slovenská reprezentantka v synchronizovanom
Slovenské reprezentantky sa do finále neprebojovali: Synchronizované plávanie ovládli Číňanky

FUKUOKA - Slovenské synchronizované plavkyne nepostúpili do finále tímovej súťaže na MS v plaveckých športoch v japonskej Fukuoke. V technickom programe...

Americká plavecká hviezda Katie
Fenomenálna americká hviezda na nezastavenie: Toto môže dokázať ako prvá plavkyňa v histórii!

TOKIO - Američanka Katie Ledecká by si po prebiehajúcich MS v plávaní v japonskej Fukuoke rada upevnila svoje miesto v histórii športu. Ak vybojuje zlato...