Vodné športy
Ani náhodou presvedčivo, ale predsa: Slovenské lode zabojujú o postup do finále

LEE VALLEY - V piatkovom semifinále C1 na MS vo vodnom slalome v britskom Lee Valley sa predstaví všetkých šesť slovenských lodí.

Štyri ťuky a veľká strata: Slovenské lode obsadili pozície mimo pódia

LEE VALLEY - Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome obsadili na MS v britskom Lee Valley piate miesto v pretekoch 3xK1. Trojica Jakub Grigar, Martin...

Eliška Mintálová
Pripravme ruky a hlasivky, treba podporiť: Slovenské želiezka idú bojovať o parížsku olympiádu

LEE VALLEY - Tohtoročný vrchol vodnoslalomárskej sezóny v britskom Lee Valley prinesie okrem zápolenia o svetový titul aj boj o miestenky na budúcoročné...

Jedni jasajú, druhí hromžia:
Jedni jasajú, druhí hromžia: Rusi a Bielorusi si vypočuli konečný verdikt

LAUSANNE - Ruskí a bieloruskí športovci sa pri splnení prísnych podmienok neutrality môžu vrátiť do plaveckých súťaží, ktoré organizuje svetová federácia....

FotoVideo Slovenská reprezentantka vo vodnom
Video Vodné športy
Postúpila s odretými ušami, potom dosiahla nádherný úspech: Perfektná reklama pre Slovensko!

BRATISLAVA - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová si v španielskom Seu d'Urgell premiérovo vybojovala triumf na podujatí Svetového...

Video Slovenská reprezentantka vo vodnom
VIDEO Slovenka zaskočila favoritky a v cieli žiarila: Ešte stále si neuvedomujem, čo som dosiahla!

SEU D'URGELL - Slovenská kajakárka Eliška Mintálová v sobotňajšom finále v španielskom Seu d'Urgell dokonale zaskočila najväčšie favoritky a po životnej...

Video Na snímke majsterka sveta
VIDEO Úžasný úspech pre Slovensko: Nechala za sebou najväčšiu svetovú hviezdu a berie zlato!

SEU D'URGELL - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová prvýkrát v kariére vyhrala preteky Svetového pohára.

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Podarilo sa to aj s chybičkami: Slovensko bude vo finále K1 reprezentovať len Mintálová

SEU D'URGELL - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová sa predstaví vo finále pretekov Svetového pohára v španielskom Seu d'Urgell...

Slovenský reprezentant Marko Mirgorodský
Bezchybná a rýchla jazda priniesli ovocie: Mirgorodský si zo Španielska odnáša medailu!

SEU D'URGELL - Slovenský reprezentant Marko Mirgorodský obsadil tretie miesto vo finále C1 na pretekoch Svetového pohára vo vodnom slalome v španielskom...

Všetky skončili v tesnom závese za sebou: Finále C1 so slovenskou účasťou len v mužoch

SEU D'URGELL - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome nepostúpili do finále C1 na pretekoch Svetového pohára vo vodnom slalome v španielskom Seu d'Urgell.

Slovenský reprezentant Jakub Grigar
Pokračuje Svetový pohár vo vodnom slalome: Slovensko siaha na výborné výsledky

SEU D'URGELL - Všetky tri slovenské lode v kategórii mužov postúpili v piatok do semifinále K1 na pretekoch Svetového pohára vo vodnom slalome v španielskom...

Slovenský reprezentant Matej Beňuš
Semifinále máme vo vrecku: V španielskom La Seu postúpili do boja o finále všetky slovenské lode

LA SEU - Všetky slovenské lode postúpili na podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome v španielskom La Seu do semifinále C1.

Slovenský ženský štvorkajak
Včera muži, dnes ženy: Slovensko skolila choroba, štvorkajak nenastúpil do semifinále

PARÍŽ - Slovenský ženský štvorkajak v zložení Katarína Pecsuková, Réka Bugárová, Bianka Sidová a Mariana Petrušová nenastúpil na štvrtkové semifinále na...

Slovensko, drž palce našim hrdinom na vode: Začína sa tvrdý boj o olympiádu

LA SEU - Pre slovenských reprezentantov vo vodnom slalome štartuje vo štvrtok interná nominácia o štart na OH 2024 v Paríži.

Slovenský štvorkajak počas OH
Žiaľ, zdraviu sa nedá nakazovať: Slovenský štvorkajak zostal s červenými a smutnými očami

PARÍŽ - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Samuel Baláž, Csaba Zalka, Adam Botek nenastúpil na štvrťfinále na 500 m na treťom podujatí Svetového...

Na snímke dvaja zo
V B-finále ich predbehli len Lotyši: Slovenský dvojkajak Vlček, Botek nezískal miestenky na OH v Paríži

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Adam Botek obsadil v B-finále na 500 m na MS v Duisburgu druhé miesto za lotyšským tandemom Aldis...

Adam Botek
O olympijské miestenky budeme musieť zabojovať na jar: Štvorkajak sa pod piatimi kruhmi nepredstaví

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Adam Botek nepostúpil do A-finále na 500 m na MS v Duisburgu.

Slovenský rýchlostný kanoista Peter
Gelle a Gacsal boli len sekundu od medaily: V nemeckom Duisburgu obsadili nepopulárne štvrté miesto

DUISBURG - Slovenský dvojkajak v zložení Peter Gelle, Ákos Gacsal obsadil v A-finále na 1000 m na MS v rýchlostnej kanoistike v Duisburgu štvrté miesto.

Slovenský štvorkajak v zložení
Smutný deň pre slovenskú kanoistiku: Obrovské sklamanie! Druhá šanca už nebude

DUISBURG - Slovenský štvorkajak na 500 m v zložení Denis Myšák, Samuel Baláž, Csaba Zalka, Adam Botek nezíska miestenky na OH 2024 v Paríži.

Peter Gelle
Doplatil na ťažkú kombináciu: Gelle nepostúpil do A-finále a nevybojoval miestenku na OH

DUISBURG - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle nepostúpil do A-finále K1 na 1000 m na MS v Duisburgu. V treťom semifinále skončil...