Vodné športy - strana 5

Peter a Pavol Hochschornerovci
Vodné športy
Hochschornerovci bojovali, ale medaila im na MS tesne unikla: Veľmi namáhavé, ani si necítim ruky!

SEU D´URGELL - Súrodenci Pavol a Peter Hochschornerovci nezískali medailu na majstrovstvách sveta vo vodnom zjazde v španielskom Seu d´Urgell.

Slovenská hliadka 3xC1 v
Olympijské hry
Slovensko s miestenkou na olympiádu: Slafkovský internú kvalifikáciu nerieši

SEU D'URGELL - Slovenský singlista Alexander Slafkovský obsadil na MS vo vodnom slalome v španielskom Seu d'Urgell 4. miesto. V sobotnom finále zaostal...

Alexander Slafkovský
Slafkovský vo finále C1 tesne za pódiom: Medaila mu unikla napriek čistej jazde

SEU D'URGELL - Finále súťaže singlkanoistov na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v španielskom Seu d'Urgell neprinieslo medailu pre Slovensko. Jediný...

Slafkovský si vypádloval postup medzi elitu, Martikán a Beňuš také šťastie nemali

SEU D'URGELL- Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský postúpil do finále súťaže kanoistov na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v španielskom Seu...

Hochschornerovci vyhrali na šampionáte kvalifikáciu: Na štarte som bol nejaký divný

SEU D' URGELL - Súrodenci Pavol a Peter Hochschornerovci ovládli prvú kvalifikáciu v kategórii C2 na majstrovstvách sveta vo vodnom zjazde v španielskom...

Foto Jana Dukátová
Slováci odštartovali hon na cenné kovy: Pod Tatry putuje prvá miestenka do Tokia!

SEU D'URGELL - Slovensko už má istotu minimálne jednej olympijskej miestenky do Tokia 2020 vo vodnom slalome. Postarali sa o ňu Eliška Mintálová a Jana...

Na snímke sprava Michal
Slováci v súťaži hliadok nemajú konkurenciu: Majstri sveta a deviate zlato za sebou!

SEU D'URGELL - Slovensko získalo zlatú medailu hneď v prvej disciplíne na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome v španielskom Seu d'Urgell. V stredu predpoludním...

Sarah Thomasová preplávala La
Obdivuhodná bojovníčka z USA: Najskôr porazila rakovinu, potom prišlo čosi neskutočné!

BOURNEMOUTH - Američanka Sarah Thomasová počas predchádzajúcich dní absolvovala to, čo už mnohí pred ňou - preplávala Lamanšský prieliv medzi Anglickom...

Foto Jessica Foxová
V pražskej Troji nám nedeľné ruže nekvitli, legendárny kanál v znamení českých superhviezd

PRAHA - Austrálčanka Jessica Foxová zvíťazila aj v nedeľnom finále C1 na záverečnom 5. podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome. V pražskej Troji uspela...

Matej Beňuš
Slovenská fantázia v Česku: Beňuš nedal konkurencii šancu a v Prahe sa stal celkovým víťazom!

PRAHA - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš zvíťazil v sobotnom finále C1 záverečného 5. kola Svetového pohára. V pražskej Troji predviedol čistú jazdu...

Viktória Reichová
Veľký prípad pre slovenský šport, konečne je dobojované: Kauza zotne viacero hláv vo vedení!

BRATISLAVA - Športový arbitrážny súd (CAS) vo švajčiarskom Lausanne rozhodol v prospech slovenskej akvabely Viktórie Reichovej v spore so Slovenskou plaveckou...

Slovenský reprezentant v C1
Boj o Tokio s prvou kapitolou: Fantázia v podaní Slovákov, nemecké stredisko si doslova podmanili!

MARKKLEEBERG - Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský ovládol sobotňajšie finále súťaže kanoistov na pretekoch 4. kola Svetového pohára vo vodnom...

Michal Martikán
Už v piatok to celé vypukne: Začína sa slovenský boj o Tokio!

BRATISLAVA - Olympijské hry v japonskom Tokiu sa síce začnú až v júli 2020, no vo viacerých športoch sa už naplno bojuje o miestenky na toto vrcholné podujatie....

Foto Peter Likér a Erik
Kouč štvorkajaku po úspechu objasnil nepopulárne rozhodnutie: Do lode som chcel dostať absolútnu elitu

SZEGED - Slovenský štvorkajak nechýbal na olympijských hrách od roku 2000, ale cesta k účasti pod "piatimi kruhmi" je pri súčasných kvalifikačných kritériách...

Foto Samuel Baláž, Erik Vlček,
Obrovská úľava pre slovenský štvorkajak: Jedna z najťažších jázd, ledva som pohyboval rukami

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Csaba Zalka a Adam Botek spoznal premožiteľa až v treťom štarte na majstrovstvách sveta...

Slovenský štvorkajak Samuel Baláž,
Skvelá práca: Slovenský štvorkajak v Maďarsku vybojoval cenný kov aj olympijské miestenky!

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Csaba Zalka a Adam Botek obsadil vďaka výbornému finišu vo finále na olympijskej 500...

Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Fantastický Gelle si vypádloval miestenku do vysnívaného Tokia: Medaila mu unikla iba o chlp

SZEGED - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle obsadil v A-finále K1 na 1000 m na MS v Szegede štvrté miesto. Získal tak olympijskú...

Foto Slovenský štvorkajak získal na
Vlani bojoval za Maďarov, teraz sa teší zo slovenského bronzu: FOTO Pozoruhodný príbeh člena K4!

SZEGED - O prvý úspech na MS v rýchlostnej kanoistike v Szegede sa postaral štvorkajak na 1000-metrovej trati. V piatkovom finále siahol na dno síl a vybojoval...

Fantázia! Slovensko sa teší z cenného kovu: K4 vybojovala bronz, zlatí sú Nemci

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Ákos Gacsal, Gábor Jakubík, Juraj Tarr získal v piatok na MS v Szegede bronzovú medailu na neolympijskej...