Vodné športy - strana 5

Slovenský reprezentant Milan Dörner
Vodné športy
Dörner deviaty vo finále K1 na 5000 m, vyhral Švéd Joakim Lindberg

DARTMOUTH - Slovenský reprezentant Milan Dörner skončil deviaty vo finále K1 na 5000 m na MS v kanadskom Dartmouthe. Za víťazným Švédom Joakimom Lindebergom...

Slovenský štvorkajak v zložení
Vynikajúci štart nedotiahli do úspešného konca: Baláž s Myšákom prišli o medailu v závere

DARTMOUTH - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák obsadil vo finále na 1000 m na MS v kanadskom Dartmouthe piate miesto. Za víťazným...

Foto Slovenský štvorkajak (najvzdialenejší) v
Slovenský štvorkajak striebro neobhájil: Baláž, Myšák, Zalka a Botek v Kanade na medailu nedosiahli

DARTMOUTH - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek obsadil na 500 m trati na MS v Dartmouthe štvrté miesto....

Slovenskí kajakári s ďalším finále: Baláž a Myšák postúpili do finále K2 na tisíc metrov

DARTMOUTH - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák sa na MS v kanadskom Dartmouthe prebojoval do nedeľňajšieho finále na 1000 m. V semifinále...

Postup do A-finále im neušiel: Slovenský štvorkajak bude naháňať medailové priečky

DARTMOUTH - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek sa na MS v kanadskom Dartmouthe prebojoval do sobotňajšieho...

Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Gelle si štvrtým miestom v K1 zabezpečil postup, do semifinále C1 postupuje aj Rusnák

DARTMOUTH - Slovenský reprezentant Peter Gelle obsadil v stredajšej druhej rozjazde K1 na 1000 m na MS v rýchlostnej kanoistike štvrté miesto. V kanadskom...

Na prvenstvo chýbali tisíciny: Slovenský štvorkajak na najlepšej ceste za obhajobou striebra

DARTMOUTH - Slovenský štvorkajak obsadil v stredajšej druhej rozjazde na 500 m na MS v rýchlostnej kanoistike druhé miesto.

Michal Navrátil
Vicemajster sveta pobúril Ukrajinu aj Česko: Triumf v pretekoch na Ruskom anektovanom Kryme!

PRAHA - Najznámejší český skokan do vody z extrémnych výšok Michal Navrátil vyvolal kritiku účasťou v pretekoch v Sevastopole na anektovanom Kryme. České...

Štartujú MS v rýchlostnej kanoistike: V hre osem Slovákov, štvorkajak bude obhajovať striebro

DARTMOUTH - V kanadskom Dartmouthe za účasti ôsmich slovenských reprezentantov v stredu odštartujú MS v rýchlostnej kanoistike. Najväčším želiezkom v ohni...

Peter Strečanský
Historický bronz pre Slovensko: Talentovaný skifár Strečanský vo Varese s novým osobným rekordom!

VARESE - Slovenský veslár Peter Strečanský získal na MSJ vo Varese historickú bronzovú medailu. Vo finále juniorského skifu finišoval na treťom mieste...

FotoVideo Austrálske plavkyne oslavujú zlato
Video Vodné športy
VIDEO Austrálčanky sa postarali o historický zápis: Diváci videli nový svetový rekord

BIRMINGHAM - Austrálske plavkyne vytvorili na Hrách Commonwealthu v Birminghame nový svetový rekord v štafete na 4x200 m v.sp. Informovala o tom agentúra AFP.

Martin Halčin
Do finále extrémneho slalomu sa prepracovať nedokázali: Halčinovi bola osudná tretia prekážka

AUGSBURG - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Martin Halčin nepostúpil do finále extrémneho slalomu na MS v Augsburgu. V semifinále strategicky pustil...

Video Alexander Slafkovský
Skvelý výkon napriek štyrom trestným sekundám: Slafkovský získal v Augsburgu medailu!

AUGSBURG - Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský skončil druhý vo finále C1 na MS vo vodnom slalome. Na víťazného Nemca Siderisa Tasiadisa stratil...

Alexander Slafkovský
Radosť aj smútok v Augsburgu: Slováci postúpili do finále C1, Slovenkám sa ale darilo menej

AUGSBURG - Dvaja slovenskí vodní slalomári postúpili do finále C1 na majstrovstvách sveta v Augsburgu. Lepší bol Alexander Slafkovský, ktorý stratil na...

Eliška Mintálová
Minimálny rozdiel medzi oboma Slovenkami: Mintálová a Paňková postúpili do rozjázd

AUGSBURG - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome Eliška Mintálová a Zuzana Paňková postúpili do kvalifikácie extrémneho slalomu na MS v Augsburgu....

Jakub Grigar
Bronz mu ušiel pomedzi prsty: Jakub Grigar siahal na majstrovstvách sveta na medailu!

AUGSBURG - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar obsadil na majstrovstvách sveta v Augsburgu štvrté miesto v K1. V sobotnom finále mu bronz ušiel o 0,63...

Zuzana Paňková
Slovenkám vodný slalom v Augsburgu neprial: Voda si so mnou robila, čo chcela!

AUGSBURG - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome nepostúpili do finále K1 na majstrovstvách sveta v Augsburgu. Eliške Mintálová sa v sobotu nepriblížila...

Úspešný deň pre Slovákov na MS: Do semifinále C1 postúpili piati reprezentanti

AUGSBURG - Slovenské vodné slalomárky Zuzana Paňková a Emanuela Luknárová postúpili v piatok na majstrovstvách sveta do semifinále C1. Obe absolvovali...

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Paňková a Mintálová zvládli svoje rozjazdy, z mužov do semifinále zatiaľ len Grigar

AUGSBURG - Slovenské reprezentantky vo vodnom slalome Zuzana Paňková a Eliška Mintálová postúpili do semifinále K1 na majstrovstvách sveta. Obe absolvovali...

Samuel Košťál
Slovensko oslavuje na domácom EYOF prvú medailu! Zaslúžil sa o ňu talentovaný plavec

BANSKÁ BYSTRICA - Slovensko získalo na Európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) v Banskej Bystrici prvú medailu. Zaslúžil sa o ňu plavec Samuel Košťál,...