Vodné športy - strana 3

Na snímke zľava Adam
Vodné športy
Trvalo mesiac, kým dali mužstvo dokopy: Slováci chcú skončiť do 10. miesta

BRATISLAVA - Slovenskí vodnopóloví reprezentanti odcestujú v piatok do dejiska ME v chorvátskom Splite s cieľom skončiť do 10. miesta. Zverenci trénera...

Nórsky bežec Jakob Ingebrigtsen
Ostatné
Organizátori hlásia úspešný európsky šampionát: Mníchov má na to, aby usporiadal OH

MNÍCHOV - Multišportové majstrovstvá Európy, ktoré sa od 11. do 21. augusta konali v Mníchove, skončili podľa organizátorov úspechom. Akciu navštívilo...

Foto Antony Harding a Jack
Harding s Laugherom získali v skokoch zlato, medzi jednotlivcami najlepší Ukrajinec Sereda

RÍM - Briti Antony Harding s Jackom Laugherom získali na ME v plaveckých športoch v Ríme zlatú medailu v synchronizovaných skokoch z 3 m dosky. V nedeľnom...

Talianski plavci sa tešia
Talianske kvarteto triumfovalo na ME zmiešaných tímov: V tesnom závese skončilo Maďarsko

RÍM - Talianski diaľkoví plavci získali na ME v Ríme zlaté medaily v súťaži miešaných tímov na 4x1250 m. Kvarteto Rachele Bruniová, Ginevra Taddeucciová,...

Slovenský reprezentant Milan Dörner
Pimenta a Bouzan v strhujúcej bitke o prvenstvo, Milan Dörner sa zmestil do najlepšej desiatky

MNÍCHOV - Portugalský rýchlostný kanoista Fernando Pimenta získal na ME v Mníchove zlatú medailu v K1 na 5000 m. Slovenský reprezentant Milan Dörner obsadil...

Ivana Kmeťová
Kmeťová spokojná s piatym miestom nášho švorkajaku, kádvojka v Mníchove skončila siedma

MNÍCHOV - Slovenský ženský štvorkajak v zložení Ivana Kmeťová, Dagmar Čulenová, Mariana Petrušová, Lisa-Maria Gamsjägerová obsadil v nedeľnom A-finále...

Leonie Antonia Becková
ME v diaľkovom plávaní: Talian Acerenza a Nemka Becková získali zlato na 10 kilometrov

RÍM - Taliansky reprezentant v diaľkovom plávaní Domenico Acerenza triumfoval v nedeľných pretekoch na 10 km na európskom šampionáte v Ríme. V závere predstihol...

Matej Rusnák
Rusnák obsadil v B-finále štvrté miesto: Celkovo skončil na ME trinásty

MNÍCHOV - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Matej Rusnák obsadil v C1 na 500 m na ME v Mníchove celkovo 13. miesto. V nedeľnom B-finále skončil...

Kvôli veľkým vlnám sa
Totálne rozčarovanie na ME: Disciplína plná problémov, po štyroch hodinách prišiel zvrat!

LIDO DI OSTIA - Nepriazeň počasia znemožnila aj dnes diaľkovým plavcom absolvovať na majstrovstvách Európy naplánovaný program.

Video Samuel Baláž, Denis Myšák,
Video Vodné športy
VIDEO Fantastický úspech slovenského štvorkajaku: Baláž, Myšák, Zalka a Botek sú vicemajstri Európy

MNÍCHOV - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek získal na ME v Mníchove striebornú medailu v K4 na 500 m. Vo...

Samuel Baláž, Denis Myšák,
Úspechy Slovenska na ME v Mníchove: Mužský štvorkajak ovládol semifinále, vo finále K4 aj ženy

MNÍCHOV - Slovenská rýchlostná kanoistika bude mať na ME v Mníchove zastúpenie vo finále K4 na 500 m v kategórii mužov i žien. Muži v sobotu svoju semifinálovú...

Foto Talianka Chiara Pellacaniová získala
Vo finále sa jej súperky ani nepriblížili: Talianka Pellacaniová sa teší zo zisku zlata

RÍM - Talianka Chiara Pellacaniová získala na ME v Ríme zlatú medailu v skokoch z 3 m dosky. Vo finále triumfovala suverénnym spôsobom so známkou 318,75...

Peter Gelle
Slovenský štvorkajak vo finále na 1000 m siedmy, zlatá medaila pre Nemcov

MNÍCHOV - Slovenský štvorkajak v zložení Peter Gelle, Ákos Gacsal, Tomáš Holka, Martin Rybanský obsadil vo finále na 1000 m na ME v Mníchove siedme miesto.

ME v rýchlostnej kanoistike: Rusnák postúpil do finále C1, štvorkajak do semifinále

MNÍCHOV - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Matej Rusnák sa na ME v Mníchove prebojoval do finále C1 na 1000 m. V piatkovom semifinále obsadil...

Slováci predviedli suverénne jazdy: Postup do A-finále bol jasnou vecou

MNÍCHOV - Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová a Lisa-Maria Gamsjägerová si zabezpečili vo štvrtok priamy postup do A-finále...

Mali veľkú šancu skončiť v prvej trojke: Neuveriteľná smola našej kádvojky!

MNÍCHOV - V prvom bloku štvrtkových rozjázd na ME v rýchlostnej kanoistike v Mníchove si zabezpečili postup do semifinále traja slovenskí reprezentanti...

Dosiahli historicky najlepšie umiestnenia:
Dosiahli historicky najlepšie umiestnenia: Mladé Slovenky zažiarili na MS!

BRATISLAVA - Slovenské akvabely dosiahli na MS mladších junioriek v americkom Charlotte historicky najlepšie umiestnenia v kategórii do 15 rokov. Sólistka...

Video Ruta Meilutyteová
V krauliarskom šprinte triumfovala Meilutyteová, o zlate medzi mužmi rozhodli 2 stotiny

RÍM - Britský plavec Benjamin Proud triumfoval v krauliarskom šprinte na ME v Ríme, keď dohmatol v čase 21,58 s. V disciplíne 100 m znak vyhral domáci...

FotoVideo Na snímke slovenskí reprezentanti
Súrodenecká dvojica, ktorú si zamilovalo celé Slovensko: Zaslúžená odmena za tvrdú prácu!

BRATISLAVA - Dve bronzové medaily z ME v Ríme majú pre súrodencov Jozefa a Silviu Solymosyovcov cenu zlata.

Michal Navrátil
Český skokan vyhral preteky na Kryme: Je to moja práca! Robíte z komára somára

PRAHA - Bývalý vicemajster sveta v extrémnych skokoch do vody Michal Navrátil sa ospravedlnil za účasť v nedávnych pretekoch v Sevastopole na anektovanom...