Vodné športy - strana 3

Austrálsky plavec James Magnussen
Vodné športy
Pomocou dopingu chce vytvoriť svetový rekord: Choré a zvrátené, čo chystá plavecká ikona

MELBOURNE - Trojnásobný majster sveta James Magnussen sa vracia k plávaniu. V rozhovore pre austrálsku rozhlasovú stanicu SEN oznámil, že sa na špeciálnych...

Foto Slovenské akvabely
Nie každý deň je nedeľa: Slovenské akvabely obsadili prvé nepostupové miesto

DOHA - Slovenské akvabely sa na MS v plaveckých športoch v Dauhe neprebojovali do finále voľných zostáv tímov. Vo štvrtkovej kvalifikácii obsadili prvé...

Slovenské akvabely Lea Anna
Finále im ušlo a olympiáda tentokrát nevyšla: Sme veľmi spokojné s vynikajúcim výsledkom

DAUHA - Slovenské akvabely Lea Anna Krajčovičová a Chiara Dikyová obsadili na MS v Dauhe 18. miesto vo voľnej zostave dvojíc. V stredajšej kvalifikácii...

Holanďanka Sharon Van Rouwendaalová
Zlaté repete pre holandskú hviezdu: Dramatický finiš, obhajkyňa titulu pohorela

DOHA - Holanďanka Sharon Van Rouwendaalová zvíťazila v pretekoch na 5 km na MS v diaľkovom plávaní v katarskej Dauhe.

Video Slovenská akvabela Viktória Reichová
Video Vodné športy
Najlepší výsledok na vrcholnom podujatí: Slovenská akvabela sa predstavila medzi elitou

DAUHA - Slovenská akvabela Viktória Reichová obsadila vo finále voľného sóla na MS v plaveckých športoch v Dauhe 11. miesto.

Foto Slovenské akvabely sa premiérovo
FOTO Historický moment pre Slovensko: Naše akvabely sa predviedli vo finále MS

DAUHA - Čínske akvabely získali na MS v plaveckých športoch v Katare zlaté medaily v technických zostavách družstiev.

Víťazka Eliška Mintálová na
Mintálová v ankete Športovec roka premiérovo v elitnej desiatke: Obrovská prestíž!

BRATISLAVA - Eliška Mintálová má za sebou jednu zo svojich najlepších sezón, čo ocenili aj športoví novinári a v tradičnej ankete Športovec roka sa dostala...

Foto Slovenské akvabely na MS
FOTO Slovenské dievčatá zažívajú rozprávkové MS: Nemáme slov, jedinečný úspech pre našu krajinu

DOHA - Slovenské akvabely postúpili na MS v plaveckých športoch v Dauhe prvýkrát v histórii do finále technických zostáv tímov.

Maďarský diaľkový plavec Kristóf
Zlato pre našich južných susedov: Maďarský plavec zabral a získal titul majstra sveta

DOHA - Maďarský diaľkový plavec Kristóf Rasovszky získal titul na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe.

Foto Slovenská akvabela Viktória Reichová
FOTO Životný úspech na vrcholnom podujatí: Slovenka však môže dosiahnuť ešte viac

DOHA - Slovenská akvabela Viktória Reichová postúpila do finále voľného sóla na MS v plaveckých športoch v Dauhe.

Slovenské akvabely nepostúpili do
Najlepšia dvanástka bola nad ich sily: Slovenky skončili pred bránami finále

DAUHA - Slovenské akvabely nepostúpili do finále tímovej súťaže na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe. V akrobatickej zostave predviedli 16. najlepší...

Grécka synchronizovaná plavkyňa Evangelia
Grécka akvabela získala titul majsterky sveta, Slovenka nepostúpila z kvalifikácie

DOHA - Grécka synchronizovaná plavkyňa Evangelia Plataniotiová získala na svetovom šampionáte v katarskej Dauhe titul majsterky sveta v technickom sóle....

Holandská diaľková plavkyňa Sharon
Na plaveckom šampionáte rozdali prvé medaily: Dychberúci súboj o zlato

DOHA - Holandská diaľková plavkyňa Sharon van Rouwendaalová získala prvú zlatú medailu na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe.

Slovenská akvabela Viktória Reichová
Kúsoček od finále na MS: Slovenská akvabela dosiahla svoje doterajšie maximum

DOHA - Slovenská akvabela Viktória Reichová nepostúpila do finále technického sóla na MS v plaveckých športoch v Dauhe. V piatkovej kvalifikácii obsadila...

Adam Peaty
V netradičnom termíne a bez mnohých hviezd: Štartujú MS v plaveckých športoch

DOHA - Netradične v olympijskom roku sa po úpravách kalendára kvôli koronavírusu uskutočnia majstrovstvá sveta v plaveckých športoch v Dohe.

Ilustračné foto
Po bojkote olympiády v USA ukončil kariéru: Český šport prišiel o vzácnu osobnosť (†69)

PRAHA - Vo veku 69 rokov zomrel po dlhej chorobe bývalý český veslár Zdeněk Pecka, držiteľ dvoch bronzových olympijských medailí a dlhoročný tréner úspešného...

Plávanie - ilustračné foto
Sté výročie si žiadalo niečo špeciálne: Poznáme organizátora prestížneho podujatia

PARÍŽ - Paríž bude v roku 2026 hostiť majstrovstvá Európy v plaveckých športoch. Uskutoční sa na športoviskách, kde sa bude tento rok v lete pretekať o...

Švédsky skokan o
Ostatné
Švédi vyhlásili najlepších športovcov roka 2023, veľká pocta pre ťažko chorého Erikssona

ŠTOKHOLM - Za najlepších športovcov roka 2023 vo Švédsku vyhlásili atléta Armanda Duplantisa a plavkyňu Sarah Sjöströmovú.

Na archívnej snímke zo
Olympijský šampión dáva zbohom kariére: Nie som človek, ktorý túži iba doháňať čísla

SYDNEY - Austrálsky plavec Mack Horton oznámil koniec svojej profesionálnej športovej kariéry. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí zisk zlatej medaily na...

Video Reprezentanti Španielska sa stali
VIDEO ME sú za nami! Chorváti na konci pohoreli a Španieli sú novými majstrami

DUBROVNÍK - Reprezentanti Španielska sa stali premiérovo majstrami Európy vo vodnom póle.