Rely Dakar

FotoVideo Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko na Rely Dakar splnil svoj cieľ: Uvidíme ho na slávnych pretekoch aj budúci rok?

BRATISLAVA – Trojnásobný majster Európy, 25-násobný majster Slovenska v enduro a cross country a najúspešnejší slovenský motocyklista Štefan Svitko sa...

Juraj Varga
Rely Dakar
Obrovský úspech pre Slovensko: Juraj Varga zaknihoval svoje maximum na Rely Dakar

JANBU - Slovenský pretekár Juraj Varga obsadil na tohtoročnej rely Dakar konečné tretie miesto a v kategórii štvorkoliek zaknihoval svoje maximum na prestížnom...

Martin Macík ovládol kategóriu
Rely Dakar
Rely Dakar 2024 je za nami: Životný úspech českého pretekára, kraľoval aj otec pilota F1

JANBU - Martin Macík ovládol kategóriu kamiónov na Rely Dakar a postaral sa o prvý český triumf od roku 2001, kedy vyhral naposledy Karel Loprais.

Najlepšia trojica motocyklistov na
Rely Dakar
Vyšťavení chlapi došli do cieľa: Svitko môže buchnúť šampus, skvelý výsledok na Rely Dakar!

JANBU - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil na tohtoročnej rely Dakar konečné deviate miesto.

Slovenský motocyklový jazdec Štefan
Rely Dakar
Svitko vo štvrtkovej etape Rely Dakar dupol na plyn: Ďalšie umiestnenie v TOP 10

JANBU - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko prišiel vo štvrtkovej 11. etape Rely Dakar do cieľa na 10. mieste.

Francúzsky motoristický veterán Sébastian
Rely Dakar
Súboj motoristických legiend vrcholí: Kto sa stane vládcom púšte na Rely Dakar?

ÚLA - Technické problémy v predposlednej etape podľa všetkého ukončili snahu Francúza Sébastiena Loeba o premiérový triumf na Rely Dakar.

Štefan Svitko počas etapy
Rely Dakar
Deň blbec: Po vydarených etapách prišiel prepad, Štefan Svitko zaostal za elitou

AL ULA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v stredajšej 10. etape Rely Dakar 22. miesto.

Rely Dakar
Svitko pokračuje vo famóznej jazde na Rely Dakar: Ďalší TOP výsledok, stále sa drží s najlepšími

AL-ULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v utorňajšej deviatej etape rely Dakar 9. miesto.

Španielsky motocyklový pretekár Carles
Rely Dakar
Obrovská tragédia na Rely Dakar! Svitkov súper (†45) sa na štart už nepostaví

RIJÁD - Španielsky motocyklový pretekár Carles Falcon v pondelok podľahol zraneniam, ktoré utrpel v závere 2. etapy rely Dakar na 448. kilometri.

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
VIDEO Svitko má našliapnuté k parádnemu výsledku: V ôsmej etape finišoval opäť v TOP 10

HA´IL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej ôsmej etape rely Dakar desiatu priečku.