Lewis Hamilton
Formula 1
Mercedes oznámil zásadnú novinku: Veľká zmena v tíme hneď po prvých pretekoch!

LONDÝN - K veľkej zmene na dôležitom poste sa rozhodol hneď po prvých pretekoch novej sezóny formuly 1 majstrovský tím Mercedes.

Motošport

Sebastian Vettel
Formula 1
Totálna katastrofa, Vettel pod paľbou kritiky: Ostrý odkaz Schumachera!

VIEDEŇ - Štvornásobný šampión formuly 1 Sebastian Vettel sa stal hneď v úvode sezóny terčom kritiky. Nemecký jazdec, ktorý pred jej začiatkom prestúpil...

Francúz Fabio Quartararo
MotoGP
Quartararo víťazom MotoGP na Veľkej cene Kataru, 16-ročný talent prepísal históriu v Moto3

DAUHA - Francúz Fabio Quartararo na Yamahe zvíťazil v nedeľných pretekoch Moto GP na Veľkej cene Kataru. Na druhom mieste skončil jeho krajan Johann Zarco...

Daniel Ricciardo
Formula 1
Šoumen Ricciardo sa stavil aj so svojim novým šéfom: Postav sa na pódium a...

LONDÝN - Pilot formuly 1 Daniel Ricciardo pokračuje v tradícii uzatvárania stávok so svojimi nadriadenými. Austrálsky jazdec sa dohovoril so šéfom McLarenu...

VC Bahrajnu nedopadla podľa
Formula 1
VC Bahrajnu nedopadla podľa predstáv: Počas víkendu odhalili desiatku pozitívnych prípadov

SACHIR - Počas Veľkej ceny Bahrajnu F1 odhalili dvanásť prípadov koronavírusu. Informovala o tom Medzinárodná automobilová federácia (FIA), podľa ktorej...

FotoVideo Lewis Hamilton a jeho
Video Formula 1
Britský šampión s víťazným vstupom: Hamilton vyhral Veľkú cenu Bahrajnu a vylepšil vlastný rekord!

SACHIR - Brit Lewis Hamilton na Mercedese zvíťazil na Veľkej cene Bahrajnu, prvých pretekoch F1 v sezóne 2021. Na druhom mieste prišiel do cieľa s tesnou...

Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Bahrajnu F1

Sebastian Vettel počas kvalifikácie
Formula 1
Štvornásobný majster F1 nerešpektoval žlté vlajky: Vettel odštartuje v Bahrajne z posledného miesta

SACHIR - Nemecký pilot Sebastian Vettel sa musí v úvodných pretekoch nového ročníka F1 kvôli trestu presunúť na koniec štartového poľa.

Formula 1
Hamilton v kvalifikácii na Veľkú cenu Bahrajnu prišiel o prvenstvo: Verím, že zajtra to dopadne lepšie

SACHIR - Holanďan Max Verstappen na Red Bulle odštartuje do nedeľňajšej Veľkej ceny Bahrajnu z prvej pozície. V kvalifikácii na prvé preteky seriálu F1...

Foto Španielsky pilot F1 Fernando
Formula 1
Fernando Alonso nestratil nič zo svojho sebavedomia: Jasný odkaz všetkým súperom

SACHIR - To, v čo drvivá väčšina fanúšikov dúfala, sa stane realitou. Fernando Alonso sa vrátil do seriálu F1 a v nedeľňajšej Veľkej Cene Bahrajnu tak...