Momentka zo šprintu v
Formula 1
Desať pilotov a dosť: Formula 1 na prahu mimoriadnej zmeny, názory tímov sa rôznia

LONDÝN - V pretekoch formuly 1 by mohlo v budúcnosti bodovať dvanásť namiesto doterajších desiatich pilotov.

Motošport - strana 4

Foto Britský pretekár Lewis Hamilton
Formula 1
Obrovské plány vedenia Mercedesu: Na Hamiltonovo miesto chcú najväčšiu svetovú hviezdu!

BERLÍN - Úradujúci majster sveta F1 Max Verstappen je pre Tota Wolffa prvou možnosťou ako nahradiť Lewisa Hamiltona v Mercedese. Šéf továrenského tímu...

FotoVideo Španielsky motocyklista Jorge Martin
Video MotoGP
VIDEO Španielsky blesk si podmanil Veľkú cenu Portugalska: Predviedol sa aj The Special One

PORTIMAO - Španielsky jazdec Jorge Martin triumfoval v triede MotoGP na Veľkej cene Portugalska, druhom podujatí seriálu MS cestných motocyklov.

Video Ilustračné foto
Video Motorizmus
VIDEO Obrovská tragédia u našich susedov: Pretekárske auto vletelo do divákov, hlásia obete

BUDAPEŠŤ - Štyria ľudia zomreli a sedem ďalších utrpelo zranenia pri tragickej nehode počas rely v Maďarsku, keď jedno z vozidiel zišlo z cesty a narazilo...

Foto Carlos Sainz po víťazstve
Formula 1
Z lôžka k famóznemu triumfu! Neuveriteľné, čo sa dialo v Austrálii, pohroma pre Verstappena

MELBOURNE - Španiel Carlos Sainz z tímu Ferrari zvíťazil na Veľkej cene Austrálie, tretích pretekoch seriálu MS F1. Na druhom mieste prišiel do cieľa jeho...

VC Austrálie
Formula 1
Max Verstappen: Online prenos z Veľkej ceny Austrálie F1

Video Roman Staněk
Video Formula 1
VIDEO Obrovský deň pre český šport: Mladý pretekár dosiahol najväčší úspech v kariére

MELBOURNE - Český pretekár Roman Staněk vyhral po penalizácii Francúza Isacka Hadjara šprint Formuly 2 v Melbourne a získal v šampionáte, ktorý je predstupňom...

Maverick Viňales
MotoGP
Pódium patrilo len španielskym jazdcom: Veľkú cenu Portugalska vyhral Viňales

PORTIMAO - Španielsky motocyklový jazdec Maverick Viňales triumfoval v sobotnom šprinte na Veľkej cene Portugalska, druhom podujatí seriálu MS v MotoGP.

Holandský pilot Max Verstappen
Formula 1
Zarobené na zaujímavú šou: Obrovské kvalifikačné sklamanie Hamiltona, prvý zase raz starý známy

MELBOURNE - Holandský pretekár Max Verstappen zvíťazil v sobotnej kvalifikácii na VC Austrálie s časom 1:15:915 a v nedeľu odštartuje z prvého miesta.

Sebastian Vettel
Motorizmus
Ak raz máte lásku, ťažko ju pustíte zo srdca: Sebastian Vettel sa vracia za superrýchly volant

MNÍCHOV - Štvornásobný majster sveta v F1 Sebastian Vettel bude v priebehu nasledujúceho týždňa v Španielsku testovať športové auto Porsche. V kuloároch...

Video Piloti Williams, Logan Sargeant
VIDEO Čo to má, dopekla, znamenať? Neuveriteľné, doslova nehorázne konanie tímu F1 pred pretekmi

MELBOURNE - Thajský jazdec F1 Alex Albon rozbil svoj monopost počas úvodného tréningu na Veľkej cene Austrálie.