Foto Max Verstappen dostáva šampanskú
Formula 1 Aktualizované
Kvalifikácia oveľa dramatickejšia než preteky: Veľká cena Španielska v réžii jedného muža

BARCELONA - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Španielska seriálu formuly 1.

Motošport - strana 2

Maverick Viňales
MotoGP
Zaujímavé prestupy v oceáne Moto GP: Rakúska stajňa si upísala dve veľké mená

MATTIGHOFEN - Talian Enea Bastianini a Španiel Maverick Viňales budú od budúcej sezóny jazdiť v MotoGP za tím Tech3 s továrenskou podporou KTM. Dnes to...

Komu kývaš, Lewis?
Formula 1
Megaprestup je vraj hotová vec: Vieme, kto nahradí Lewisa Hamiltona v Mercedese

BRACKLEY - Sedemnásobného majstra sveta formuly 1 Lewisa Hamiltona nahradí od budúcej sezóny v Mercedese mladý Talian Andrea Kimi Antonelli, ktorý tento...

Šlamastika, akú Ferrari už
Formula 1
Šlamastika, akú Ferrari už nechce zažiť: Dúfam, že všetky sra**y sme vložili do jedného víkendu

MONTREAL - Ak v minulých sezónach zaznelo vo vysielačkách Scuderie Ferrari "plán B" či "plán E", fanúšikovia tímu sa prilepili k stoličkám a obávali sa...

Sir Jackie Stewart
Formula 1
Ocitol sa sekundy od tragédie: Gigantická legenda F1 mohla prísť o život príšerným spôsobom

MILTON - Sir Jackie Stewart, ktorý 11. júna oslávi 85. narodeniny, získal tri tituly majstra sveta vo formule 1, šesť z deviatich sezón v F1 ukončil na...

Sergio Pérez
Formula 1
Za nebezpečnú chybu bude pykať aj Red Bull: Mexičan Pérez spoznal svoj trest

BARCELONA - Mexičan Sergio Pérez príde na štarte VC Španielska formuly 1 (23. júna) o tri miesta. Pilot Red Bullu dostal trest za jazdu s "výrazne poškodeným...

Foto Max Verstappen, víťaz VC
Formula 1
Safety car prišiel v najmenej vhodný moment: Veľkú cenu Kanady výrazne ovplyvnilo počasie

MONTREAL - Holanďan Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Kanady, deviatych pretekoch seriálu F1. Druhý finišoval Brit Lando Norris na...

Online prenos z Veľkej
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Kanady

MONTREAL - Holandský pretekár Max Verstappen vyhral daždivú Veľkú cenu Kanady.

Maťo Homola
Motorizmus
Celkového prvenstvo sa tak ľahko nevzdá: Homola si fantastickým výkonom postrážil náskok

ORECHOVÁ POTÔŇ - Slovenský automobilový pretekár Maťo Homola z tímu Janík Motorsport obsadil druhé miesto v nedeľných druhých pretekoch TCR Eastern Europe...

Japonský pretekár Juki Cunoda
Formula 1
Jeho posun je fenomenálny: Japonský jazdec spečatil svoju tímovú budúcnosť

MONTREAL - Japonský jazdec Juki Cunoda bude aj v sezóne 2025 pôsobiť vo farbách Racing Bulls, ktorý je záložný tím Red Bullu v seriáli F1.

Foto George Russell
Formula 1
Absolútna kuriozita v F1! O víťazovi rozhodlo nevídané pravidlo, Verstappen na to doplatil

MONTREAL - Vyrovnanú kvalifikáciu na Veľkú cenu Kanady Formuly 1 vyhral George Russell z Mercedesu.