Francúz Fabio Quartararo
MotoGP
Quartararo víťazom MotoGP na Veľkej cene Kataru, 16-ročný talent prepísal históriu v Moto3

DAUHA - Francúz Fabio Quartararo na Yamahe zvíťazil v nedeľných pretekoch Moto GP na Veľkej cene Kataru. Na druhom mieste skončil jeho krajan Johann Zarco...

Motošport - strana 7

Štefan Svitko
Rely
Skvelý Svitko medzi top pretekármi: V druhej etape skončil v prvej desiatke!

VADÍ AD DAVÁSIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v druhej etape Rely Dakar 7. priečku. Za víťazom Joanom Barredom zo Španielska zaostal...

Rely
Svitko poskočil v celkovom poradí Rely Dakar: V prvej etape predviedol solídny výkon

BISHA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v 1. etape Rely Dakar 14. priečku. Za víťazom Tobym Priceom zaostal o 9:39 minúty. Ďalší Slováci...

Rely
Svitko spokojný s výsledkom prológu Rely Dakar, debutujúci Vlčák a Benko dorazili do cieľa za sebou

DŽIDDA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko zo Slovnaft Rally Teamu obsadil v prológu tohtoročnej Rely Dakar 21. priečku. Za víťazným Američanom...

Bývalý pretekár a vlastník
Ostatné
Dvojnásobný majster sveta MotoGP v nemocnici! Potvrdený koronavírus, leží v umelom spánku

IMOLA - Bývalého talianskeho motocyklového pretekára a dvojnásobného majstra sveta Fausta Gresiniho museli v závere roka uviesť do umelého spánku pre komplikácie...

Foto Ivan Jakeš
Rely
Obrovská smola slovenského pretekára: Ivan Jakeš nebude štartovať na Rely Dakar!

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Ivan Jakeš nebude štartovať na blížiacich sa pretekoch Rely Dakar. Tesne pred štartom podujatia mu vystavil...

Lewis Hamilton získal siedmy
Formula 1
Hamilton sa dočkal veľkej pocty: Britská kráľovná udelila rekordnému šampiónovi rytiersky titul

LONDÝN - Britského pretekára formuly 1 Lewisa Hamiltona uviedla kráľovná Alžbeta II. do rytierskeho stavu. Titul "Sir" mu udelila v stredu spoločne s ďalšími...

Video Mick Schumacher
Video Formula 1
VIDEO Napodobní slávneho otca? Dojemný odkaz mladučkého Micka Schumachera

BERLÍN - Nemecký pilot formuly 1 Mick Schumacher si je vedomý, že ho po vstupe do motoristického šampionátu bude čakať neustále porovnávanie s jeho otcom...

Romain Grosjean sa stretol
Formula 1
Vettel považuje za moment roka Grosjeanovo prežitie: Bol na pokraji katastrofy

BERLÍN - Štvornásobný majster sveta motoristickej formuly 1 Sebastian Vettel z Nemecka považuje vyviaznutie Romaina Grosjeana z ťažkej havárie na Veľkej...

Alex Zanardi
Motorizmus
Vidí, počuje, no ešte nemôže rozprávať: Stav paralympijského šampióna sa po vážnej nehode zlepšuje

RÍM - Bývalý pilot motoristickej F1 a paralympijský šampión Alex Zanardi sa zotavil natoľko, že počuje, vidí a dokáže robiť malé pohyby. Päťdesiatštyriročný...

Edwin Straver
Rely
Svitko s Jakešom môžu byť pokojní: Rely Dakar bude, hoci Saudská Arábia uzavrela svoje hranice

RIJÁD - Miestne orgány v Saudskej Arábii potvrdili, že motoristická Rely Dakar sa na začiatku roku 2021 konať bude. Uskutoční sa napriek tomu, že krajina...