Francúz Fabio Quartararo
MotoGP
Quartararo víťazom MotoGP na Veľkej cene Kataru, 16-ročný talent prepísal históriu v Moto3

DAUHA - Francúz Fabio Quartararo na Yamahe zvíťazil v nedeľných pretekoch Moto GP na Veľkej cene Kataru. Na druhom mieste skončil jeho krajan Johann Zarco...

Motošport - strana 9

Koronavírus odstavil aj automobilové
Ostatné
Koronavírus odstavil aj automobilové preteky: Rely Švédska sa pre pandémiu neodjazdí

KARLSTAD - Švédska rely sa v roku 2021 neuskutoční. Druhý diel seriálu majstrovstiev sveta bol na programe vo februári, no organizátori sa rozhodli podujatie...

Sebastian Vettel
Formula 1
Vettel otvára novú kapitolu bohatej kariéry: Som ako malý chlapec v obchode s hračkami

BERLÍN - Nemecký jazdec formuly 1 Sebastian Vettel sa v utorok pripojil k tímu Aston Martin. Zatiaľ však nezasadol do kokpitu, pretože testovacie jazdy...

Efjednotka vzorovým príkladom pre
Formula 1
Efjednotka vzorovým príkladom pre šport: Vykonali 80-tisíc testov, menej ako 100 bolo pozitívnych

BERLÍN - V sezóne 2020 sa v F1 uskutočnilo 80.000 testov na koronavírus. Menej ako 100 bolo pozitívnych, čo zodpovedá 0,11 percentu.

Formula 1
Štvornásobný majster sveta pomáha deťom v Afrike: Vettelova prilba sa vydražila za 225 tisíc eur!

ABÚ ZABÍ - "Dúhová" prilba nemeckého pilota F1 Sebastiana Vettela získala v aukcii 225.000 eur na dobročinné účely. Štvornásobný majster sveta najprestížnejšieho...

FotoVideo Holandský jazdec F1 zo
Video Formula 1
So sezónou F1 sa víťazne rozlúčil Verstappen: Na pódiu skončili obidva Mercedesy

ABÚ ZABÍ - Holanďan Max Verstappen z tímu Red Bull triumfoval na Veľkej cene Abú Zabí, posledných 17. pretekoch seriálu F1. Za ním sa umiestnili Mercedesy...

Tím F1 McLaren
Formula 1
McLaren hlási útok na návrat na najvyššie priečky: Pomôcť má nový americký investor

BERLÍN - Do tímu F1 McLaren vstúpila americká investičná skupina MSP Sports Capital, ktorá mu má pomôcť k návratu na najvyššie priečky.

Mick Schumacher
Formula 1
Formula 1 sa teší na návrat legendárneho mena: Schumacher krotí vysoké očakávania

BERLÍN – Nemecký pretekár Mick Schumacher krotí vysoké očakávania pred svojou premiérovou sezónou v šampionáte F1.

Lewis Hamilton sa vyrovnal
Formula 1
Hamilton sa dočkal pocty, ako ešte nikto iný: Nie je lepší spôsob, ako oceniť jeho rekordné výkony

LONDÝN - Štartová a cieľová rovinka na okruhu v Silverstone ponesie meno Lewisa Hamiltona.

Max Verstappen reaguje po
Formula 1
Verstappen si v Abú Zabí vyjazdil pole position: Teraz sa to konečne podarilo!

ABÚ ZABÍ - Holandský jazdec Max Verstappen si vyjazdil pole position na Veľkej cene Abú Zabí, záverečnom podujatí tohtoročného seriálu majstrovstiev sveta...

Ostatné
Nezastaviteľný Hamilton zbiera ocenenie za ocenením: Je to prestížna anketa a veľká pocta

LONDÝN - Sedemnásobný majster sveta formuly 1 Lewis Hamilton a džokejka Hollie Doyleová sa stali britskými športovcami roku 2020 v novinárskej ankete SJA...