Rely Dakar - strana 4

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko si na Dakare polepšil v celkovom hodnotení, Varga v štvorkolkách opäť medzi elitou

AL HOFUF - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v sobotňajšej trinástej etape Rely Dakar 21. miesto. Jeho krajan Juraj Varga skončil v...

Juraj Varga počas dnešnej
Rely Dakar
Varga na Dakare siahal na etapový triumf, Svitko opäť mimo najlepšej desiatky

ŠAJBAH - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v piatkovej dvanástej etape rely Dakar šesťnáste miesto.

Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Rely Dakar
Svitkovi nevyšla jedenásta etapa podľa predstáv, zmena na čele celkového poradia

SHAYBAH - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil vo štvrtkovej jedenástej etape Rely Dakar 22. miesto. V celkovom poradí mu patrí 14. pozícia.

Video Český pretekár Jaroslav Valtr
Video Rely Dakar
Tragická nehoda na Dakare zasiahla aj ostatných pretekárov: Dnešnú etapu by mali zrušiť!

RIJÁD - Tragická nehoda, pri ktorej v utorok zomrel na Rely Dakar divák po strete s kamiónom Aleša Lopraisa, zasiahla aj ostatných českých účastníkov slávnej...

Štefan Svitko na Rely
Rely Dakar
Svitko dnes za najlepšími zaostal: V celkovom hodnotení sa udržal na rovnakej priečke

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v stredajšej desiatej etape Rely Dakar napokon osemnáste miesto. Jeho krajan Juraj Varga skončil...

Český pretekár Aleš Loprais
Rely Dakar
Loprais po tragickej nehode nepokračuje na Rely Dakar: Zo súťaže musel odstúpiť z prvého miesta

HARAZ - Aleš Loprais po tragickej nehode v utorkovej 9. etape Rely Dakar, po ktorej zomrel divák, nepokračuje v pretekoch. Zo slávnej súťaže musel odstúpiť...

Video Český pretekár Aleš Loprais
VIDEO Obrovská tragédia na Rely Dakar: Český pretekár potvrdil strašnú správu

HARAZ - Český pretekár Aleš Loprais potvrdil, že divák, ktorý v utorok zomrel na Rely Dakar, mal kolíziu s jeho kamiónom.

Slovenský motocyklista Štefan Svitko
Rely Dakar
Po dni voľna predviedol skvelý výkon: Svitko v dnešnej etape len tesne za top 10

HARADH - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil po dni voľna v utorňajšej 9. etape Rely Dakar 12. miesto. Za víťazom Lucianom Benavidesom...

Video Carlos Sainz počas etapy
VIDEO Z auta ostal len vrak: Slávny jazdec skončil v nemocnici, na Dakare pokračovať nebude

RIJÁD - V deviatej etape sa skončila Rely Dakar pre trojnásobného víťaza v kategórii automobilov Španiela Carlosa Sainza.

Na snímke slovenský motocyklový
Rely Dakar
Ďalší vyrovnaný výkon a solídny výsledok: Svitko skončil tesne za najlepšou desiatkou!

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v nedeľňajšej 8. etape Rely Dakar trináste miesto.