Rely Dakar - strana 4

Foto Veľké nešťastie na záver
Rely Dakar
Veľké nešťastie na záver Rely Dakar: O život prišiel iba 20-ročný mladík

DŽIDDA - Pri dopravnej nehode dnes na Rely Dakar zomrel mechanik tímu PH Sport Quentin Lavallée z Francúzska, ktorý sa na slávnej súťaži staral o auto...

Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Motorizmus
Svitko obsadil na Rely Dakar konečné dvanáste miesto, celkovým víťazom sa stal Brit Sunderland

DŽIDDA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil na 44. ročníku Rely Dakar konečné dvanáste miesto. Nakoniec sa mu tak nepodarilo prebojovať...

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko verí, že sa prebojuje do top desiatky: Bude to boj, dám do toho všetko!

BISHA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil vo štvrtkovej 11. etape 44. ročníka Rely Dakar 10. miesto. Na víťaza Kevina Benavidesa z Argentíny...

Rely Dakar
Štefan Svitko vo štvrtkovej etape v top 10, v celkovom hodnotení sa posunul

Rely Dakar
Vynikajúci výkon! Štefan Svitko dosiahol svoj najlepší tohtoročný etapový výsledok

BISHA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v stredajšej 10. etape 44. ročníka Rely Dakar 6. miesto. Tridsaťdeväťročný jazdec bol pôvodne...

Foto Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Rely Dakar
Smutná správa! Svitko dostal penalizáciu, v celkovom poradí klesol na 13. priečku

WADI AD DAWASIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v utorkovej 9. etape 44. ročníka Rely Dakar 33. miesto. Pôvodne bol dvanásty, ale...

Rely Dakar
Svitko v 8. etape na Rely Dakar tesne ze najlepšou desiatkou, Sunderland po triumfe opäť na čele

WADI AD DAWASIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelkovej 8. etape 44. ročníka Rely Dakar 11. miesto. V celkovom poradí mu patrí...

Video Štefan Svitko v siedmej
Video Rely Dakar
VIDEO Štefan Svitko napriek navigačnej chybe na Rely Dakar s dobrým miestom: Bola to náročná etapa

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko skončil v nedeľnej 7. etape 44. ročníka Rely Dakar na 14. mieste. V cieli mal odstup 16 minút a 6...

Rely Dakar
Svitko s ďalšou vydarenou etapou: Slovenský pretekár sa drží medzi elitou Rely Dakar

Rely Dakar
Svitko sa už teší na zajtrajší deň voľna: Vedeli sme, že to bude ruská ruleta!

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v 6. etape 44. ročníka Rely Dakar 7. miesto a rovnaká priečka mu patrí aj v celkovom poradí....