Rely Dakar - strana 8

Slovenský motocyklový jazdec Štefan
Rely Dakar
Najdlhší špeciál tohtoročnej Rely Dakar: Štefan Svitko opäť v elitnej desiatke

RIJÁD - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v stredajšej 4. etape 44. ročníka Rely Dakar 10. miesto. Pretekár Slovnaft Rally Teamu dosiahol...

Rely Dakar
Tretia etapa Rely Dakar korisťou Rodriguesa, Svitko zaostal za najlepšími

AL ARTAWIYA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v skrátenej utorňajšej 3. etape 44. ročníka Rely Dakar 19. miesto. Pretekár Slovnaft Rally...

Video Štefan Svitko
Video Rely Dakar
VIDEO Štefan Svitko po najlepšom výsledku na Dakare medzi elitou: Mechanik musel robiť až do rána

AL ARTAWIYA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v pondelkovej 2. etape 44. ročníka Rely Dakar 7. priečku. Pretekár Slovnaft Rally Teamu...

Rely Dakar
Z maratónskej etapy rýchlostná skúška: Svitko dosiahol svoj najlepší výsledok!

VIDEO Štefan Svitko po ťažkom páde myslel na najhoršie: Povedal som si, že Dakar sa pre mňa končí!

HA'IL - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v nedeľnej 1. etape 44. ročníka Rely Dakar 11. priečku. Pretekár Slovnaft Rally Teamu dosiahol...

Štefan Svitko
Rely Dakar
Perfektný výsledok Štefana Svitka na úvod Rely Dakar: V prvej etape sa dostal medzi elitu!

Foto Stephane Peterhansel a David
Rely Dakar
Vybuchlo mu auto na Rely Dakar: Francúzsky jazdec pri nehode utrpel vážne zranenia!

HAIL - Francúzsky automobilový jazdec Philippe Boutron utrpel v sobotnom prológu Rely Dakar pri nebezpečnej nehode vážne zranenie nohy a musel sa podrobiť...

Rely Dakar
Rely Dakar odštartoval 19 kilometrovým prologom: Svitko medzi elitu neprenikol

DŽIDDA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v prológu 44. ročníka Rely Dakar 32. priečku. Pretekár Slovnaft Rally Teamu dosiahol na 19...

Dlhoročný navigátor Josef Kalina
Rely Dakar
Dojímavé slová českého pretekára! Zomrel mi nevlastný brat: Hrozne rád by som s ním ešte jazdil

DŽIDDA - Priamo v dejisku nadchádzajúceho ročníka Rely Dakar zaskočila správa o úmrtí Karla Lopraisa jeho dlhoročného navigátora a kamaráta Jozefa Kalinu....

Karel Loprais
Rely Dakar
Svet prišiel o českú legendu: Zomrel jeden z najúspešnejších pretekárov histórie Rely Dakar!

PRAHA - Vo veku 72 rokov zomrel šesťnásobný víťaz kategórie kamiónov na Rely Dakar a jeden z najúspešnejších pretekárov histórie slávnej súťaže Karel Loprais....