Rely Dakar - strana 3

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko o probléme v druhej etape Dakaru: Mal som šťastie, že som nezostal niekde v púšti

ALULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej druhej etape rely Dakar 26. miesto. Jazdec stajne Slovnaft Rally Team bol o...

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko obsadil v druhej etape rely Dakar 26. miesto, Klein dosiahol svoj prvý triumf

ALULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej druhej etape rely Dakar 26. miesto. Jeho krajan Juraj Varga skončil v kategórii...

Rely Dakar
Štefan Svitko uzatváral elitnú dvadsiatku: Nebola to dobrá etapa, boli odo mňa rýchlejší

SEA CAMP - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v nedeľňajšej prvej etape tohtoročnej Rely Dakar devätnáste miesto.

Sam Sunderland
Rely Dakar
Pohroma a koniec pre obhajcu: Minuloročný víťaz Dakaru skončil v nemocnici

ÚLA - Pre britského motocyklového jazdca Sama Sunderlanda sa skončila obhajoba víťazstva na Rely Dakar už v prvej etape.

Rely Dakar
Svitko začal svoju ďalšiu púť na Dakare, slovenský štvorkolár debutoval 13. miestom

SEA CAMP - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v sobotnom prológu tohtoročnej Rely Dakar štrnáste miesto.

FotoVideo Na snímke slovenský motocyklový
VIDEO Štefan Svitko považuje Dakar za úplný vrchol: Zvyšok sezóny je tréning

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko sa netají tým, že Dakar je preňho vrchol sezóny. V posledný deň tohto roka nastúpi na prestížne...

FotoVideo Na snímke členovia Ulrich
VIDEO Ulricha so Schwarzbacherom čaká druhý Dakar: Nebudeme tápať, zlepšili sme sa

BRATISLAVA - Po druhý raz vo svojej kariére bude na Rely Dakar (31. decembra 2022 – 15. januára 2023) štartovať slovenská dvojica Juraj Ulrich (pilot)...

Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Rely Dakar
Skutočný Dakar: Štefan Svitko po dvoch etapách celkovým lídrom Africa Eco Race!

TAGOUNITE - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko vedie po dvoch etapách pretekov Africa Eco Race celkové poradie. Na stredajšej trase z Bousaidu...

Štefan Svitko na tlačovej
Rely Dakar
Slovenská motocyklová federácia ocenila tých najlepších: Svitko s dvoma prvenstvami

PÚCHOV - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko (39) si odniesol dve prvenstvá z oceňovania víťazov majstrovských kategórií Slovenskej motocyklovej...

FotoVideo Štefan Svitko na tlačovej
VIDEO Štefan Svitko zhodnotil 44. ročník Rely Dakar: Jedno z najlepších účinkovaní v kariére!

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko je spokojný so svojím výkonom na 44. ročníku Rely Dakar. V Saudskej Arábii obsadil na legendárnom...