VIDEO Mimoriadny športovec a výnimočný človek: Ikona svetového biatlonu ohlásila koniec kariéry

BERLÍN - Nemecký biatlonista Benedikt Doll v piatok oznámil, že po sezóne ukončí profesionálnu kariéru.

Ostatné športy - strana 5

Lyžiarske esá znovu v
Lyžovanie
Lyžiarske esá znovu v akcii: Online prenos zo super-G žien v Crans Montane

CRANS MONTANA - Rakúska lyžiarka Stephanie Venierová triumfovala v nedeľňajších pretekoch super-G na podujatí Svetového pohára vo švajčiarskom stredisku...

Domen Prevc
Zimné športy
Slovinský skokan na lyžiach s jasným víťazstvom: Súperom nedal ani čuchnúť

SAPPORO - Slovinský skokan na lyžiach Domen Prevc zaznamenal v nedeľných pretekoch SP v japonskom Sappore prvý triumf v sezóne. Dvadsaťštyriročný pretekár...

Na snímke reprezentantka Slovenska
Stolný tenis
Slovenské stolné tenistky ronia krokodílie slzy: Nenadviazali na predchádzajúci triumf

PUSAN - Slovenské stolné tenistky prehrali vo svojom druhom vystúpení v súťaži tímov na majstrovstvách sveta v kórejskom Pusane s Poľskom 0:3 na zápasy....

Jonna Sundlingová
Dominancia severských bežcov na lyžiach v Minneapolise: Odvážajú si cenné víťazstvá

MINNEAPOLIS - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo a Švédka Jonna Sundlingová zvíťazili v sobotnom šprinte voľnou technikou Svetového pohára...

Foto Na snímke zľava tréner
Hádzaná
Neuveriteľná dráma v Prešove: Európsky kar sa zmenil na oslavu! Islanďania už musia tento krok ľutovať

PREŠOV - Hádzanári Tatrana Prešov zdolali v odvete Európskeho pohára islandský FH Hafnarfjördur 31:23 a postúpili už do štvrťfinále.

Hlavný tréner Juraj Suja
Niké Extraliga žien
V Ružomberku zavládlo sklamanie: Finále Slovenského pohára má opäť rovnaké zloženie

RUŽOMBEROK - Zloženie finálovej dvojice Slovenského pohára v basketbale žien bude po roku opäť rovnaké.

FotoVideo Ján Volko počas pretekov
Video Atletika
VIDEO Volko nemá konkurenciu, ale... Trpká správa pre slovenskú atletiku! Koniec po 26 rokoch

BRATISLAVA - Šprintér Ján Volko získal na atletických halových majstrovstvách Slovenska ôsmy titul v sérii na 60 m.

Foto Švédski biatlonisti sa radujú
Biatlon
Nórskym hviezdám zostalo len striebro, aj slovenskú mužskú štafetu museli stiahnuť

NOVÉ MESTO NA MORAVE - Švédski biatlonisti získali zlato v štafete na 4x7,5 km na majstrovstvách sveta v Novom Meste na Morave. Viktor Brandt, Jesper Nelin,...

Sarah Sjöströmová
Vodné športy
Sjöströmová získala šiesty titul majsterky sveta v sérii, Slováci prekonali národný rekord

DAUHA - Švédka Sarah Sjöströmová získala na 50 m motýlik šiesty titul majsterky sveta v sérii, v sobotu triumfovala časom 24,63 s.

Chorvátski reprezentanti vo vodnom
Dráma vo finále majstrovstiev sveta: O všetkom rozhodol až penaltový rozstrel

DAUHA - Vodní pólisti Chorvátska získali na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe zlaté medaily. V sobotnom finále zdolali Taliansko 14:13 až po pokutových...

Slovenská vlajka - ilustračné
Bojové športy
Slovensko na prahu famózneho úspechu: Nakladačka v semifinále a zlato z ME na dosah!

BUKUREŠŤ - Slovenskí zápasníci si z ME v Bukurešti odnesú minimálne dve medaily.

Foto Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová
Biatlon
Nezvrátila to ani Nasťa Kuzminová: Veľké sklamanie, Slovenky napokon stiahli z trate

NOVÉ MESTO NA MORAVE - Francúzske biatlonistky získali zlato v štafetách na majstrovstvách sveta v Novom Meste na Morave. Lou Jeanmonnotová, Sophie Chauveauová,...

Slovenský strelec Patrik Jány
Športová streľba
Tentokrát to nevyšlo ani jednému: Jány a Novotná skončili pred bránami finále

GRANADA - Slovenskí reprezentanti v športovej streľbe Patrik Jány a Kamila Novotná nepostúpili do finále v disciplíne vzduchová puška 10 m mix na podujatí...

Foto Víťaz Niels Hintermann počas
Lyžovanie
Vyhral len druhýkrát v kariére: Švajčiarsky lyžiar nechal všetky svetové hviezdy za sebou

KVITFJELL - Švajčiarsky lyžiar Niels Hintermann triumfoval v sobotňajšom zjazde v Kvitfjelli. V nórskom stredisku zdolal o osem stotín Rakúšana Vincenta...

Batyrbek Cakulov
Medaila z ME je prakticky na dosah: Cakulovovi pomohol jeho premožiteľ

BUKUREŠŤ - Slovenský zápasník Batyrbek Cakulov bude na ME v Bukurešti bojovať o bronz vo voľnom štýle do 97 kg.

Hráči Slovenska pred zápasom
Ostatné
Mix skúseností navrátilcov a mladíkov: Slovensko odštartuje prípravu na majstrovstvá Európy

BRATISLAVA - Slovenskí reprezentanti v malom futbale odštartujú budúci víkend v Púchove (24. a 25. februára) prípravu pred júnovými ME.

Na snímke hráčka Tatiana
So stratou jediného setu: Slovenky rozbili Nigériu a jasne vyhrali všetky tri zápasy

PUSAN - Slovenské stolné tenistky triumfovali vo svojom úvodnom zápase v súťaži tímov na majstrovstvách sveta v kórejskom Pusane nad Nigériou 3:0 na zápasy.

Slovenská bobistka Viktória Čerňanská
Takýmto tempom padne prvá desiatka: Čerňanská zaznamenala najlepšie umiestnenie v sezóne

ALTENBERG - Slovenská bobistka Viktória Čerňanská obsadila v sobotňajšej súťaži monobobov na podujatí Svetového pohára v nemeckom Altenbergu 11. miesto.

Online prenos zo štafety
MS v biatlone
Online prenos zo štafety žien na MS v biatlone

NOVÉ MESTO NA MORAVE - Francúzske biatlonistky získali zlato v štafetách na majstrovstvách sveta v Novom Meste na Morave. Slovenky Zuzanu Remeňovú, Anastasiu...

Martina Gogolová
Podujatie roka úspešne za nimi: Špeciálne olympiády Slovensko zorganizovali Zimné národné hry

ŠTRBSKÉ PLESO - Najväčšie športové podujatie roka majú za sebou Špeciálne olympiády Slovensko, ktoré zorganizovali Zimné národné hry v troch športoch.