Beh

Helena Fuchsová
Beh
Český šport smúti za viacnásobnou medailistkou: Zomrela bývalá česká atlétka Helena Fuchsová!

PRAHA - Vo veku 55 rokov zomrela bývalá česká atlétka Helena Fuchsová. Viacnásobná medailistka z ME podľahla zákernej chorobe. Informoval o tom na svojej...

FotoVideo Ján Volko s bronzovou
Video Beh
Volko zbiera medaily a stúpa v rebríčku: Nie je veľa atlétov, ktorí to dokázali na troch za sebou idúcich šampionátoch!

BRATISLAVA - Šprintér Ján Volko sa už vo veku 24 rokov stal jedným z najúspešnejších predstaviteľov "kráľovny športu" na Slovensku. Bronzom z...

Foto Slovenský šprintér Ján Volko
Beh
Ján Volko odchádzal z Torune spokojný: Bronzová medaila bola viac ako očakával!

TORUŇ - Najrýchlejší Slovák Ján Volko odchádzal z atletických halových ME v Toruni spokojný. Neobhájil síce zlato na šesťdesiatke z Glasgowa, no aj bronzová...

Monika Weigertová
Beh
Bláznivý rozbeh v poľskej Toruni: Nečakané problémy, Weigertová nepostúpila do finále

TORUŇ - Pre slovenskú šprintérku Moniku Weigertová bolo na atletických halových majstrovstvách Európy v poľskej Toruni semifinále na šesťdesiatke konečnou....

FotoVideo  Slovenský šprintér Ján
Video Beh
Ján Volko mal po zisku cenného kovu zmiešané pocity: Pred šampionátom som ani nedúfal

TORUŇ - Slovenský šprintér Ján Volko získal bronzovú medailu na 60 metrov na atletických halových majstrovstvách Európy v poľskej Toruni. Vo finále zabehol...

Beh
VIDEO Ďalší skvelý výkon: Ján Volko skompletizoval medailovú zbierku na halových ME

Ján Volko
Beh
VIDEO Volko postúpil do finále! Na halových majstrovstvách vylepšil tohtoročný najlepší čas

TORUŇ - Slovenský šprintér Ján Volko postúpil do finále behu na 60 metrov na atletických halových majstrovstvách Európy v poľskej Toruni. V semifinále...

Ján Volko
Beh
Volko postúpil na majstrovstvách Európy do semifinále: Slovenský šprintér vyhral svoj rozbeh

TORUŇ - Slovenský šprintér Ján Volko postúpil do semifinále behu na 60 metrov na halových majstrovstvách Európy v poľskej Toruni. Svoj ôsmy rozbeh vyhral...

Na snímke zľava Poliak
Beh
Zmena na halových majstrovstvách Európy: Rozhodcovia vyhoveli nórskemu protestu

TORUŇ - Nór Jakob Ingebrigtsen sa napokon predsa stal halovým majstrom Európy v behu na 1500 m. V piatok ho síce po pretekoch v poľskom meste Toruň diskvalifikovali...

Na snímke slovenský atlét
Beh
Slovenský expres zabojuje o ďalší úspech: Ján Volko obhajuje európske zlato!

TORUŇ - Slovenský šprintér Ján Volko nastúpi v sobotu k obhajobe titulu na 60-metrovej trati na halových majstrovstvách Európy v atletike. V poľskej Toruni...

Ján Volko
Beh
Volko vylepšil rekord majstrovstiev Slovenska, Weigertová si zaistila účasť na halových ME

BRATISLAVA - Šprintérka Monika Weigertová sa stala šiestym slovenským reprezentantom, ktorý si zaistil účasť na atletických halových majstrovstvách Európy...

Beh
Skvelý Volko opäť vylepšil svoj rekord: Vo Francúzsku suverénne vyhral dvestovku!

METZ - Majster Európy na 60 m z Glasgowa 2019 Ján Volko vyhral beh na 200 m na halovom mítingu Moselle Athlélor vo francúzskom Metz v slovenskom rekorde...

Conseslus Kipruto so zlatou
Beh
Sexuálny styk s maloletým dievčaťom? Olympijskému šampiónovi hrozí minimálne 20 rokov za mrežami!

NAIROBI - Úradujúci olympijský víťaz v behu na 3000 m cez prekážky Conseslus Kipruto z Kene čelí obvineniam zo sexuálneho styku s pätnásťročným dievčaťom.

ČSOB zimná séria sa
Beh
ČSOB zimná séria sa začne netradične virtuálne Halloweenskym behom

BRATISLAVA - Tradičný formát zimných prípravných bežeckých podujatí pod názvom ČSOB zimná séria bude túto zimu mierne zmenený. Vzhľadom na epidemiologickú...

Uganďan Joshua Cheptegei
Beh
Pätnásťročný rekord prekonaný! Cheptegei už najrýchlejší aj v behu na 10.000 metrov

VALENCIA - Ugandský atlét Joshua Cheptegei sa stal novým svetovým rekordérom v behu na 10.000 metrov. Vo Valencii dosiahol čas 26:11,02 minúty a o vyše...

Foto Na snímke Marek Hladík,
Beh
Po 21 rokoch má MMM slovenského víťaza: Dosiahol najväčší úspech v kariére

KOŠICE - Víťazom 97. ročníka Medzinárodného maratónu mieru sa stal Slovák Marek Hladík. V redukovanom štartovom poli triumfoval v osobnom rekorde 2:26:08...

Na snímke prekážkárka Emma
Beh
Najlepší slovenský výkon histórie! Zapletalová strieborná na Zlatej tretre

OSTRAVA - Slovenská atlétka Emma Zapletalová skončila na 59. ročníku Zlatej tretry na druhom mieste v behu na 300 metrov prekážok. V utorok v Ostrave zabehla...

Ján Volko
Beh
Výkon ako z veľkej učebnice! Úžasná premiéra v Diamantovej lige, Volko na stupni víťazov

BRUSEL - Slovenský šprintér Ján Volko obsadil pri svojej premiére v Diamantovej lige druhé miesto na 200 metrov. V piatkových pretekoch v Bruseli dosiahol...

Foto AXA RUN & FUN
Beh
Štafetové tímy si zmerali sily na 8. ročníku AXA RUN & FUN 2020

BRATISLAVA - Posledná augustová sobota sa niesla v bojovnom duchu 8. ročníka obľúbeného štafetového behu AXA RUN & FUN. Bežci tentokrát bojovali nielen...

Ján Volko
Beh
Volkov úspešný návrat do súťažného diania: Domáce tituly získal na 100 aj 200 metrov

TRNAVA - Slovenský šprintérsky rekordér Ján Volko sa cez víkend úspešne vrátil do súťažného diania. Návrat po 42-dňovej vynútenej pauze, ktorú si vyžiadalo...