Biatlon

Andrejs Rastorgujevs
Biatlon
Dištanc za vyhýbanie sa dopingovým kontrolám: Biatlonový majster Európy príde o tituly aj ZOH 2022

RIGA - Lotyšský biatlonista Andrejs Rastorgujevs dostal dištanc na 18 mesiacov. V priebehu jedného roka nebol trikrát k dispozícii antidopingovým komisárom.

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková
Biatlon
Češka Davidová majsterkou sveta v stíhačke: Paulína Fialková vylepšila ôsme miesto

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Češka Markéta Davidová sa stala v Novom Měste na Morave majsterkou sveta v letnom biatlone v stíhacích pretekoch. Slovenská reprezentantka...

Tomáš Sklenárik
Biatlon
Rozlúčil sa s juniorskou kariérou ako sa patrí! Sklenárik na majstrovstvách sveta bronzový

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Slovenský reprezentant Tomáš Sklenárik získal v šprinte juniorov na MS v letnom biatlone v Novom Měste na Morave bronzovú medailu....

Matej Baloga
Biatlon
Dvojica Slovákov v najlepšej päťke: Baloga vybojoval striebro na MS v šprinte!

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Slovenský reprezentant Matej Baloga získal na MS v letnom biatlone v Novom Měste na Morave striebornú medailu v šprinte. V sobotných...

Na snímke slovenská biatlonistka
Biatlon
Letný biatlon v réžii Hojnisovej-Staregovej: Paulína Fialková v najlepšej desiatke!

NOVÉ MĚSTO NA MORAVE - Slovenská reprezentantka Paulína Fialková obsadila v šprinte žien na MS v letnom biatlone v Novom Měste na Morave ôsme miesto. Za...

Foto Slovenské biatlonistky Ivona Fialková
Biatlon
Naši biatlonisti si dlho voľno neužili: Tvrdá príprava a dôležitá letná skúška

BRATISLAVA - Príprava slovenských biatlonistov na nadchádzajúcu olympijskú sezónu je v plnom prúde. Majú za sebou už niekoľko kempov v zahraničí a momentálne...

Foto Talianska biatlonistka Dorothea Wiererová
Zimné športy
FOTO Sezóna sa skončila, zimné kombinézy išli dole: Športovkyne si užívajú slnečné lúče

BRATISLAVA - Elitné profesionálne športovkyne v zimných disciplínach už majú po náročnej sezóne a pred tou ďalšou, kedy ich čaká olympiáda v Pekingu si...

Foto Ocenenie pre Kráľovnú biatlonovej
Biatlon
Novou slovenskou kráľovnou biatlonovej stopy mladučká Horváthová: S ocenením aj Ivona Fialková

BANSKÁ BYSTRICA - Ocenenie pre Kráľovnú biatlonovej stopy za sezónu 2020/2021 získala Henrieta Horváthová. Vyslúžila si ho za 2. miesto z vytrvalostných...

Slovenské biatlonistky Ivona Fialková
Biatlon
Zmeny v slovenskom biatlone: Sestry Fialkové pred olympijskou sezónou menia trénera!

BRATISLAVA - Biatlonový tím sestier Fialkových má nového trénera. Stal sa ním Tomáš Kos, ktorý zároveň povedie aj mužskú reprezentáciu Slovenska.

Tamarka Balogová
Biatlon
Biatlonistka Tamarka verí, že jej podpora z Fondu pre budúcnosť športu pomôže stať sa nástupkyňou Nasti Kuzminovej

Tamarka Balogová je mladá biatlonistka, ktorá sníva o tom, že raz bude minimálne taká úspešná ako jej veľký vzor, Nasťa Kuzminová. Preto sa za pomoci svojej...

Ingrid Landmark Tandrevoldová
Biatlon
Tandrevoldová prekvapujúcou víťazkou hromadných pretekov: Na poslednú chvíľu získala malý glóbus

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Ingrid Landmark Tandrevoldová triumfovala v záverečnej ženskej súťaži Svetového pohára 2020/2021. V nedeľných hromadných...

Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Dramatický boj o veľký glóbus: Masáky žien a mužov preložili, záver sezóny bez Slovákov

ÖSTERSUND - Nedeľný program záverečného 10. kola Svetového pohára poznačilo počasie. Posledné preteky sezóny vo švédskom Östersunde museli posunúť pre...

Foto Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Ach, tá streľba... J.T. Bö totálne zlyhal! Veľká zmena na čele celkového poradia

ÖSTERSUND - Nórsky biatlonista Sturla Holm Lägreid sa stal víťazom sobotných stíhacích pretekov Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde si vybojoval triumf...

Foto Marte Olsbuová Röiselandová oslavuje
Biatlon
Sestry Fialkové v stíhačke prekvapili, Ivona sa dostala do TOP10! Zvíťazila Röiselandová

ÖSTERSUND - Slovenská biatlonistka Ivona Fialková zaznamenala druhý najlepší výsledok v kariére, keď obsadila siedmu priečku v záverečných stíhacích pretekoch...

Paulína Fialková
Biatlon
Sestry Fialkové naháňali najlepšie umiestnenia sezóny: Online prenos stíhačky žien v Östersunde

Foto Taliansky biatlonista Lukas Hofer
Biatlon
Nečakaný víťaz šprintu v Östersunde: Laegreid znížil stratu, Slováci neprekvapili

ÖSTERSUND - Taliansky biatlonista Lukas Hofer triumfoval v piatkovom šprinte na 10 km v rámci záverečného 10. kola Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde...

Foto Zľava Dorothea Wiererová, Tiril
Biatlon
Paulína Fialková prenikla do TOP 10! Tiril Eckhoffová potvrdila triumfom dominantnú formu

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová potvrdila svoju dominanciu v rýchlostných pretekoch aj v záverečnom 10. kole Svetového pohára. Vo švédskom...

Tiril Eckhoffová
Biatlon
Sestry Fialkové bojujú na poslednom podujatí sezóny: Online prenos zo šprintu žien v Östersunde

ÖSTERSUND - Paulína Fialková dosiahla druhý najlepší výsledok v sezóne, keď skončila s jednou chybou a mankom 26,0 s na desiatej priečke. Nórska biatlonistka...

Slovenský biatlonista Tomáš Hasilla
Biatlon
Slováci museli v mixe až 16-krát dobíjať, rozlúčka českej ikony nedopadla podľa predstáv

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Švédski biatlonisti Linn Perssonová a Sebastian Samuelsson zvíťazili v nedeľnom mixe dvojíc v rámci podujatia Svetového pohára v...

Biatlon
Zvláštny paradox pre Slovensko: Ďalšie zahanbenie, ale zároveň najlepší výsledok!

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórski biatlonisti suverénnym spôsobom triumfovali v nedeľných mix štafetách v rámci podujatia Svetového pohára v Novom Měste na...