Biatlonistka Tamarka verí, že jej podpora z Fondu pre budúcnosť športu pomôže stať sa nástupkyňou Nasti Kuzminovej

Tamarka Balogová je mladá biatlonistka, ktorá sníva o tom, že raz bude minimálne taká úspešná ako jej veľký vzor, Nasťa Kuzminová. Preto sa za pomoci svojej...

Ingrid Landmark Tandrevoldová
Biatlon
Tandrevoldová prekvapujúcou víťazkou hromadných pretekov: Na poslednú chvíľu získala malý glóbus

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Ingrid Landmark Tandrevoldová triumfovala v záverečnej ženskej súťaži Svetového pohára 2020/2021. V nedeľných hromadných...

Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Dramatický boj o veľký glóbus: Masáky žien a mužov preložili, záver sezóny bez Slovákov

ÖSTERSUND - Nedeľný program záverečného 10. kola Svetového pohára poznačilo počasie. Posledné preteky sezóny vo švédskom Östersunde museli posunúť pre...

Foto Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Ach, tá streľba... J.T. Bö totálne zlyhal! Veľká zmena na čele celkového poradia

ÖSTERSUND - Nórsky biatlonista Sturla Holm Lägreid sa stal víťazom sobotných stíhacích pretekov Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde si vybojoval triumf...

Foto Marte Olsbuová Röiselandová oslavuje
Biatlon
Sestry Fialkové v stíhačke prekvapili, Ivona sa dostala do TOP10! Zvíťazila Röiselandová

ÖSTERSUND - Slovenská biatlonistka Ivona Fialková zaznamenala druhý najlepší výsledok v kariére, keď obsadila siedmu priečku v záverečných stíhacích pretekoch...

Paulína Fialková
Biatlon
Sestry Fialkové naháňali najlepšie umiestnenia sezóny: Online prenos stíhačky žien v Östersunde

Foto Taliansky biatlonista Lukas Hofer
Biatlon
Nečakaný víťaz šprintu v Östersunde: Laegreid znížil stratu, Slováci neprekvapili

ÖSTERSUND - Taliansky biatlonista Lukas Hofer triumfoval v piatkovom šprinte na 10 km v rámci záverečného 10. kola Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde...

Foto Zľava Dorothea Wiererová, Tiril
Biatlon
Paulína Fialková prenikla do TOP 10! Tiril Eckhoffová potvrdila triumfom dominantnú formu

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová potvrdila svoju dominanciu v rýchlostných pretekoch aj v záverečnom 10. kole Svetového pohára. Vo švédskom...

Tiril Eckhoffová
Biatlon
Sestry Fialkové bojujú na poslednom podujatí sezóny: Online prenos zo šprintu žien v Östersunde

ÖSTERSUND - Paulína Fialková dosiahla druhý najlepší výsledok v sezóne, keď skončila s jednou chybou a mankom 26,0 s na desiatej priečke. Nórska biatlonistka...

Slovenský biatlonista Tomáš Hasilla
Biatlon
Slováci museli v mixe až 16-krát dobíjať, rozlúčka českej ikony nedopadla podľa predstáv

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Švédski biatlonisti Linn Perssonová a Sebastian Samuelsson zvíťazili v nedeľnom mixe dvojíc v rámci podujatia Svetového pohára v...

Biatlon
Zvláštny paradox pre Slovensko: Ďalšie zahanbenie, ale zároveň najlepší výsledok!

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórski biatlonisti suverénnym spôsobom triumfovali v nedeľných mix štafetách v rámci podujatia Svetového pohára v Novom Měste na...

Biatlon
Zmiešaná štafeta v biatlone

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórski biatlonisti triumfovali v nedeľných mix štafetách v rámci podujatia Svetového pohára v Novom Měste na Moravě. Slovenské kvarteto...

Biatlon
Suverénna Eckhoffová nenašla konkurenciu ani v stíhačke a má veľký glóbus, Fialková mimo elity

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová získala veľký krištáľový glóbus za triumf vo Svetovom pohári. Konkurenciu nenašla ani v sobotňajších...

Biatlon
Stíhacie preteky žien v Novom Měste na Moravě

Quentin Fillon Maillet
Biatlon
Francúz Fillon Maillet po šprinte v Novom Měste na Moravě ovládol aj stíhačku

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet zvíťazil v sobotňajších stíhacích pretekoch v rámci Svetového pohára v Novom Měste...

Ivona Fialková
Biatlon
Eckhoffová v Česku opäť deklasovala konkurenciu: Fialkovým v šprinte nevyšla stojka

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila aj v šiestych rýchlostných pretekoch za sebou v prebiehajúcej sezóne Svetového pohára....

Biatlon
Šprint žien v Novom Meste na Morave

Andrejs Rastorgujevs
Biatlon
Národná biatlonová hviezda nemôže súťažiť: Za všetko môže vyhýbanie sa dopingovým kontrolám

RIGA - Dlhodobo najúspešnejší lotyšský biatlonista Andrejs Rastorgujevs má zastavenú činnosť. Trest mu udelila Jednotka integrity biatlonu (BIU) za to,...

Biatlon
Fillon Maillet víťazom šprintu v Novom Měste: Zo Slovákov najlepší Šimon Bartko

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet triumfoval vo štvrtkovom šprinte na 10 km v rámci 9. kola Svetového pohára. V českom...

Ondřej Moravec
Biatlon
Česká biatlonová hviezda s množstvom úspechov ukončí kariéru: V ceste na finále už nevidím zmysel

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Najúspešnejší český biatlonista histórie Ondřej Moravec ukončí cez víkend aktívnu športovú kariéru. Rozlúči sa s ňou na domácej...