Česká legenda plánovala návrat: Išla sa prejsť so psom, vtom nastal moment, ktorý všetko zmaril

PRAHA - Bývalá popredná česká biatlonistka Gabriela Soukalová plánovala v minulých rokoch návrat medzi elitu, problémy s nohou jej ho však zhatili.

Foto Sophie Chauveauová počas štafety
Biatlon
Za americké hranice ju nepustia v žiadnom prípade: Čerstvá majsterka sveta zostala ako obarená!

PARÍŽ - Francúzska biatlonistka Sophie Chauveauová vynechá preteky Svetového pohára v Soldier Hollow v Utahu, pretože jej americké úrady zamietli vstup...

Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová
Biatlon
Skvelý výkon Zuzany Remeňovej nestačil: Slovensko v Holmenkollene do cieľa nedorazilo

HOLMENKOLLEN - Francúzski biatlonisti vyhrali preteky miešaných štafiet 7. kola Svetového pohára v nórskom Holmenkollene. Julia Simonová, Sophie Chauveauová,...

Video Nórske duo Juni Arnekleivová
Video Biatlon
VIDEO Obrovská dráma v Holmenkolene: O víťazovi miešanej štafety rozhodla až cieľová fotografia!

HOLMENKOLEN - Domáci biatlonisti zvíťazili v mixe dvojíc v pretekoch 7. kola Svetového pohára v nórskom Holmenkolene. Juni Arnekleivová a Vetle Sjaastad...

Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Nóri majú ďalší dôvod na úsmev: J.T. Bö zostáva na čele, jeho krajan ukázal všetkým chrbát

HOLMENKOLLEN - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid zvíťazil v sobotňajších pretekoch s hromadným štartom na podujatí 7. kola Svetového pohára na domácej...

Foto Radosť Häckiovej-Grossovej
Biatlon
Triafala sa do čierneho: V Holmenkollene skončila najlepšie švajčiarska biatlonistka

HOLMENKOLLEN - Švajčiarska biatlonistka Lena Häckiová-Grossová triumfovala v sobotňajších pretekoch s hromadným štartom na podujatí 7. kola Svetového pohára...

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová
MS v biatlone
Kapustová to skvele doklepla: Slovenská štafeta bojovala o najvyššie priečky

OTEPÄÄ - Slovenské biatlonistky obsadili v štafete junioriek na 4x6 km na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää 6. miesto.

Na snímke slovenský biatlonista
Dva trestné okruhy skrížili Slovákom plány: Za víťazmi zaostali vyše šesť minút

OTEPÄÄ - Slovenskí biatlonisti obsadili v štafete juniorov na 4x7,5 km na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää 13. miesto.

Biatlon
Nevydarené MS v Česku sú minulosťou: Nórska hviezda ovládla vytrvalostné preteky v Holmenkollene

HOLMENKOLLEN - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid triumfoval v piatkových vytrvalostných pretekoch na 20 km na podujatí Svetového pohára v Holmenkollene.

FotoVideo Na snímke slovenská biatlonistka
Životný výkon v ikonickom Holmenkollene: Remeňová dosiahla najlepší výsledok v kariére

HOLMENKOLLEN - Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová si v piatok pripísala prvé body do hodnotenia Svetového pohára v kariére.

Počasie opäť robí starosti
Biatlon
Spravodlivý Bože, kde si? Opäť zmena, počasie ničí program Svetového pohára

HOLMENKOLLEN - Organizátori 7. kola Svetového pohára v biatlone museli pre hmlu zmeniť aj piatkový program v nórskom Holmenkollene.

Slovenská vlajka - ilustračné
Skvelý výsledok slovenských biatlonistiek na MS! Muži sa držali v TOP 10, zradila ich zlá streľba

OTEPÄÄ - Slovenské biatlonistky obsadili siedme miesto v štafete kadetiek na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää.

Slovenská biatlonistka Anastastia Kuzminová
Biatlon
Stará dobrá Nasťa Kuzminová! Umiestnenie v TOP 10 a útok na najvyššie priečky

OBERTILLIACH - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová skončila šiesta v šprinte na 7,5 km na podujatí Pohára IBU v rakúskom Obertilliachu.

Biatlon
Organizátori chceli zabrániť najhoršiemu možnému scenáru: Svetový pohár museli odložiť

OSLO - Dnešné vytrvalostné preteky biatlonistiek vo Svetovom pohári v Osle boli kvôli nepriaznivému počasiu odložené na piatok.

Video Slovenska biatlonistka Ema Kapustová
Video MS v biatlone
VIDEO Neskutočná Ema Kapustová! Parádny boj o zlato, Slovensko má druhú medailu z MS

OTEPÄÄ - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS v estónskom...

Minul päť terčov, ale patril k najlepším bežcom: Adamov skončil v masáku v TOP 30

Slovenský biatlonista Michal Adamov obsadil 25. miesto v pretekoch kadetov s hromadným štartom na 12 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Medaila bola priďaleko: Kapustová najlepšia zo Sloveniek, Borguľa doplatil na streľbu

OTEPÄÄ - Slovenský biatlonista Jakub Borguľa obsadil 20. miesto v šprinte juniorov na 10 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Čo by za to dali seniorskí biatlonisti: Slovenskí juniori sa zmestili do dvadsiatky najlepších

OTEPÄÄ - Slovenskí biatlonisti Martin Maťko a Michal Adamov sa umiestnili v najlepšej dvadsiatke utorkového šprintu juniorov na 7,5 km na mládežníckych...

Naša biatlonová budúcnosť: Talentovaná Kapustová rozjasala Slovensko ďalšou medailou!

OTEPAA - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu vo vytrvalostných pretekoch junioriek na 12,5 km na mládežníckych MS v estónskom...

Biatlonové nádeje v akcii: Borguľa vo vytrvalostných pretekoch na MS najlepším z kvarteta Slovákov

OTEPAA - Slovenský biatlonista Jakub Borguľa obsadil 41. miesto vo vytrvalostných pretekoch juniorov na mládežníckych MS v estónskom Otepää.