Biatlon - strana 2

Slovenský biatlonista Šimon Bartko
Biatlon
Nórske duo zničilo konkurenciu: Tarjei Bö víťazom stíhačky, Bartko nebodoval

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nedeľňajšie stíhacie preteky mužov na 12,5 km v rámci 8. kola Svetového pohára sa skončili nórskym bratským double. V Novom Měste...

Biatlon
Stíhačka mužov v Novom Měste na Moravě

Paulína Fialková
Biatlon
Veľká škoda! Paulína Fialková siahala na pódium, zradila ju posledná streľba

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Slovenská biatlonistka Paulína Fialková dosiahla najlepší výsledok v tejto sezóne Svetového pohára. V nedeľných stíhacích pretekoch...

Biatlon
Stíhačka žien v Novom Měste na Moravě

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – Slovenská biatlonistka Paulína Fialková dosiahla najlepší výsledok v tejto sezóne Svetového pohára. V nedeľných stíhacích pretekoch...

Simon Desthieux
Biatlon
VIDEO Šimon Bartko v Česku dosiahol na prvý bod, Desthieux v šprinte s tesným triumfom

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Francúzsky biatlonista Simon Desthieux triumfoval v sobotnom šprinte na 10 km v rámci 8. kola Svetového pohára. V českom Novom Měste...

Tiril Eckhoffová
Biatlon
Eckhoffová aj s jednou chybou triumfovala v šprinte: Paulína Fialková v prvej tridsiatke

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová zvíťazila v sobotnom šprinte na podujatí Svetového pohára v českom Novom Měste na Moravě. Druhá...

Biatlon
Šprint žien v Novom Měste na Moravě

Arnd Peiffer
Biatlon
Suverénny triumf Nemcov, Nóri prepadli na strelnici: Slováci štafetu nedokončili

NOVÉ MĚSTO NA MORAVE - Nemeckí biatlonisti Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer a Philipp Mawrath zvíťazili v pretekoch štafiet v rámci posledného...

Mona Brorssonová, Hanna Öbergová,
Biatlon
Švédky triumfovali v štafetách a získali glóbus! Slovenské reprezentantky na 15. mieste

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Švédske biatlonistky triumfovali v štafetách v rámci 8. kola Svetového pohára v Novom Měste na Moravě a získali malý glóbus v tejto...

Henrieta Horvátová
Biatlon
Famózny výsledok pre Slovensko: Henrieta Horvátová získala striebro na juniorských MS!

OBERTILLIACH - Slovenská biatlonistka Henrieta Horvátová vybojovala v nedeľných vytrvalostných pretekoch junioriek na 12,5 km na MS v rakúskom Obertilliachu...

Ema Kapustová
Biatlon
Fantastický úspech pre Slovensko: Ema Kapustová vybojovala na juniorských MS cenný kov!

OBERTILLIACH - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala v sobotných individuálnych pretekoch kadetiek na 10 km na majstrovstvách sveta juniorov bronzovú...

FotoVideo  Nórsky biatlonista Sturla
Video Biatlon
VIDEO Štvrté zlato pre nórskeho biatlonistu! Laegreid vyhral aj preteky s hromadným štartom

POKLJUKA - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid získal štvrté zlato na 52. majstrovstvách sveta v slovinskej Pokljuke, keď triumfoval v záverečných...

FotoVideo Lisa Theresa Hauserová
Hauserová vyšperkovala životnú sezónu zlatom v hromadnom štarte, šiesta medaila pre Eckhoffovú

POKLJUKA - Rakúska biatlonistka Lisa Theresa Hauserová získala zlato v pretekoch s hromadným štartom na 52. majstrovstvách sveta v slovinskej Pokljuke...

Foto Vetle Sjaastad Christiansen a
Biatlon
Ani Nóri nedali na MS v Pokljuke konkurencii šancu, Slovensko v štafete mimo elity

POKLJUKA - Nórski biatlonisti si vybojovali zlato v sobotňajších štafetách na 52. majstrovstvách sveta v slovinskej Pokljuke. Sturla Holm Laegreid, Tarjei...

Video Ivona Fialková v cieli
Ivona Fialková o príčine ďalšieho neúspechu: Sama sa musím dať do poriadku, ale na druhej strane...

POKLJUKA - Nórske biatlonistky si vybojovali zlato v sobotňajších štafetách na 52. majstrovstvách sveta v slovinskej Pokljuke. Ingrid Landmark Tandrevoldová,...

Foto Marte Olsbu Roeiselandová
Biatlon
Nórky na MS v Pokljuke obhájili titul, štafeta Slovenska do cieľa opäť nedorazila

Foto Sturla Holm Laegreid
Biatlon
Kométa sezóny oslavuje zlato aj malý glóbus, Hasilla mal na dosah životný výsledok

POKLJUKA - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid získal zlato vo vytrvalostných pretekoch na 52. majstrovstvách sveta v slovinskej Pokljuke. Striebro...

Nemecký biatlonista Philipp Nawrath
Biatlon
Nemecká dominancia v Osrblí: Nawrath a Voigtová ovládli stíhacie preteky

OSRBLIE - Nemecký biatlonista Philipp Nawrath zvíťazil v nedeľňajších stíhacích pretekoch 3. kola Pohára IBU v Osrblí. Pred krajanom Justusom Strelowom...

Michal Šíma
Biatlon
Slovensko doplatilo na slabý štart: Horvátová so Šimom skončili na 12. mieste

DUSZNIKI-ZDRÓJ - Nemeckí biatlonisti Stefanie Schererová a Justus Strelow zvíťazil v nedeľňajších pretekoch miešaných dvojíc na majstrovstvách sveta v...

Michal Krčmář
Biatlon
Čech Krčmář bojoval na ME o prvenstvo: Slovenská dvojica v stíhačke mimo elity

DUSZNIKI-ZDRÓJ - Ukrajinský biatlonista Arťom Pryma zvíťazil v stíhacích pretekoch na 12,5 km na ME v poľskom meste Duszniki-Zdrój.