Tak to bola paráda: VIDEO Exportná strela Schranza, brankár len v úlohe štatistu

Prázdne tribúny počas zápasu 2. skupiny B-dívizie futbalovej Ligy národov Slovensko - ČeskoPrázdne tribúny počas zápasu 2. skupiny B-dívizie futbalovej Ligy národov Slovensko - Česko Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

BRATISLAVA - Slovenskí futbalisti v úvodnom zápase nového ročníka Ligy národov predviedli jeden z najslabších výkonov národného mužstva. Pri prehre s postfederálnym rivalom z Česka 1:3 umožnili súperovi jasne dominovať vo všetkých herných činnostiach.

Na domácej strane bol jedným z mála pekných momentov gól striedajúceho debutanta Ivana Schranza. Útočník Jablonca v 88. minúte exportnou strelou upravil prehru na dvojgólový rozdiel. "Som vďačný za minúty, ktoré som mohol odohrať, ale mrzí ma, že sme to výsledkovo nezvládli. Musíme si rozobrať výkon a dobre sa pripraviť na ďalší zápas. Bez divákov to bolo divné, ale taká je doba, obe mužstvá mali rovnaké podmienky, na to sa nevyhovárajme."

Viac o téme: Slovensko Ivan Schranz Česko Liga národov