VIDEO Haraslín mohol byť v Ríme hrdinom: VAR zarmútil oslavujúceho Slováka!

Lukáš Haraslín a jeho predčasné gólové oslavy so spoluhráčmiLukáš Haraslín a jeho predčasné gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: profimedia.sk

RÍM - Futbalisti AS Rím remizovali v nedeľnom domácom stretnutí 10. kola najvyššej talianskej súťaže so Sassuolom 0:0. "Vlci" hrali od 41. minúty bez vylúčeného Pedra. Vzápätí Henrich Mchitarjan dostal loptu do siete, ale VAR neuznal gól pre ofsajd.

V 73. minúte nastúpil za hostí Lukáš Haraslín a o dve minúty neskôr mohol byť hrdinom Sassuola, keď prekonal brankára Antonia Miranteho. Aj v tomto prípade však zasiahol VAR a jeho zásah anuloval pre ofsajd.

Hráči Neapola zvíťazili v Crotone bez problémov 4:0. V drese hostí sa dostal na ihrisko aj Stanislav Lobotka, ktorý v 78. minúte vystriedal Tiemouea Bakayoka a v 81. minúte videl žltú kartu.

Lorenzo Insigne a Hirving Galéria fotiek (7) Zdroj: SITA/AP/Francesco Mazzitello/LaPresse

V drese Parmy chýbal Juraj Kucka, ktorý mal v sobotu menšie zdravotné problémy. Jeho tím doma remizoval s Beneventom bez gólov. Duel Udinese s Atalantou odložili pre podmáčaný trávnik. Oblasť Udine totiž zasiahol výdatný lejak a rozhodca po opakovanej kontrole uznal terén za nespôsobilý.

Crotone - Neapol 0:4 (0:1)
Góly: 31. Insigne, 58. Lozano, 76. Demme, 90.+1 Petagna, ČK: 50. Petriccione (Crotone)