Tipujte a sledujte NHL naživo v Niké!

Zdroj: Niké

Aktuálna pandémia ovplyvnila aj najlepšiu hokejovú ligu na svete zámorskú NHL. Jej nový ročník, v poradí už 104., štartuje netradične v polovici januára, navyše je poriadne ochudobnený o počet zápasov. V základnej časti odohrá každý tím 56 súbojov. Hladní po dueloch sú nielen hokejoví priaznivci, ale aj tipéri.

NHL je bezpochyby najpopulárnejšou súťažou pre športových priaznivcov, aj tipérov. Lákadlom pre Slovákov sú totiž atraktívne kurzy. Hlavne stávky na remízy už neraz priniesli parádny finančný úlovok nejednému tipérovi.

Slováci tipujú remízy v NHL

Potvrdzuje to aj špecialista na hokejovú NHL v stávkovej spoločnosti Niké Adam Lamačka. „NHL je vyrovnanou súťažou. Remízy sú častým výsledkom po 60-tich minútach. Slováci si ich zahrajú hlavne v rozpisových stávkach. Ďalší sledujú série tímov NHL, napríklad v prípade, že niektorý z tímov nezaznamenal dlhšie ixku. Veľmi obľúbené sú takisto stávky na strelcov gólov a kanadské body hráčov.“  V tomto smere sú Slováci patriotmi a preferujú hráčov, ktorí sa narodili pod Tatrami. „Evidujeme na slovenských hokejistov zvýšený počet tiketov oproti tiketom na iných hráčov s porovnateľnými kurzami. Viac rovnako tipujú aj tímy, v ktorých Slováci pôsobia alebo pôsobili.“ Tento rok sa dá očakávať, že zvýšený záujem bude o stávky na Washington, ktorý upísal slovenského beka Zdena Cháru. „Určite áno, vidíme to už na prvom súboji Capitals, ktorí sa predstavia na ľade Buffala.“

Tipujte a sledujte NHL Galéria fotiek (2) Zdroj: Niké

Sledujte zápasy naživo

Stávková spoločnosť Niké už tradične ponúka bohatú porciu stávkových príležitosti na NHL. A to nielen predzápasové stávky, ale aj live príležitosti, teda stávky už počas samotného priebehu duelu. „Je veľa tipérov, ktorí jednotlivé súboje sledujú až do samého konca. A napríklad čakajú na góly do prázdnej brány, keďže v NHL je zvykom odvolávať brankára pomerne dlho pred koncom duelu.“ V Niké pritom všetky súboje môžete sledovať naživo. Jednotka na stávkovom trhu na Slovensku totiž ponúka kompletnú porciu zápasov. Stačí sa prihlásiť na svoje konto a následne vám už neunikne žiadna konfrontácia!

Tipujte v Niké

Vyberte si z bohatej ponuky kurzov na NHL v Niké. V prípade, že ešte nie ste hráčom v Niké, zaregistrujte sa práve teraz. Po úspešnej registrácii vám na vaše konto pripíšeme 20 € úplne zadarmo! Následne si môžete užiť naplno zábavu Niké a navyše všetky výhody, ktoré vám členstvo v Novom Klube Niké dávame.

Viac o téme: NHL
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Niké
  • Zdroj: PR článok
  • PR článok