Kto bude novým trénerom Realu? Borbély preferuje Conteho!

Zdroj: NIké

BARCELONA - Real Madrid hľadá nového trénera. Po skončení sezóny skončil na lavičke Francúz Zinedine Zidane. Kto bude jeho nástupcom? Spomínajú sa mená ako Pochettino, Low, Conte. Predvídajte finálny výber manažmentu klubu a zarobte na ich rozhodnutí!

Favoritom bookmakerov je taliansky odborník Antonio Conte. Viedol reprezentačný výber Talianska, ale trénoval aj popredné špičkové tímy Juventus, Chelsea, či Inter Miláno. Všetky tieto kolektívy priviedol k majstrovskému titulu. Naposledy práve milánsky Inter. Aj to svedčí o tom, že ide o úspešného kormidelníka, ktorý by kráľovský Real Madrid mohol vrátiť na piedestál. Ak by ste si ho vybrali na svoj tiket, váš vklad by sa násobil kurzom 1,55. Veľké šance sa však dávajú aj bývalým hráčom Realu Madrid, ktorí pôsobia v štruktúrach klubu. Raul Gonzales má kurz 3,00 a Guti je ohodnotený ešte hodnotnejším kurzom 15,0. Ak by práve on zasadol na lavičku bieleho baletu, pri vklade 10 eur by ste zarobili 150.

Kto bude novým trénerom Zdroj: NIké

Svojho favorita má aj známy futbalový odborník Laco Borbély: "Na prvú, kto by mal byť novým trénerom Realu, mi napadlo meno Antonio Conte. Sú za ním výsledky. Je to vynikajúci taktik. Prezentuje sa vysokou školou bránenia. Otázka je ale či sa typologicky so štýlom, ktorý preferuje, hodí do Realu. Druhým favoritom je Allegri, ten sa mi hodí rozhodne viac. Ale údajne už smeruje do Juventusu. A či niekto z bývalých hráčov? Nie každý skvelý futbalista bude aj skvelý tréner. A rovnako, či už Raul alebo Guti sú hodní trénovať takýto klub, akým Real je. Pozrime sa ako dopadli Pirlo alebo Lampard."

Spestrite si svoj tiket stávkou na nového trénera Realu Madrid. Svoj tiket si môžete podať v pobočkách alebo na www.nike.sk. Ak ale ešte nie ste hráčom Niké, zaregistrujte sa práve teraz a ako bonus dostanete automaticky 20 € úplne zadarmo! Navyše ďalšie benefity môžete čerpať v Bonuse bez limitu. A ak už ste hráčom Niké, v takom prípade vyhrajte teraz až o 60 percent viac vďaka Extrakurzu.

  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR