Futbal v Španielsku

FotoVideo Frustrovaný Sergio Busquets
Video La Liga
VIDEO Barcelona mala na mále: Senzačnú domácu prehru odvrátila v poslednej minúte!

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona remizovali v pondelkovom zápase 5. kola španielskej La Ligy doma s Granadou 1:1.

Karim Benzema oslavuje so
La Liga
Fantastický obrat Realu Madrid na ihrisku Valencie: Zvíťazili sme najmä zásluhou tímového ducha

MADRID - Futbalisti Realu Madrid otočili v posledných štyroch minútach nedeľný 5. kole La Ligy na ihrisku FC Valencia, zvíťazili 2:1 a dostali sa na čelo...

Video Vinicius Junior pri lopte
VIDEO Real v závere otočil zápas s Valenciou, Mallorca remizovala s Villarrealom

VALENCIA - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v nedeľu v 5. kole La Ligy na ihrisku FC Valencia, rozhodli o tom v úplnom závere góly Viniciusa Juniora a...

Vinicius Junior a Thierry
La Liga
Valencia CF – Real Madrid CF: Online prenos zo šlágra španielskej La Ligy

Video Na snímke hráč Atlética
VIDEO Obhajca španielskeho titulu stratil ďalšie body: Tréner Simeone nehľadal žiadne výhovorky

MADRID - Obhajca majstrovského titulu v španielskej La Lige Atlético Madrid nebodoval naplno už druhýkrát v ligovej sezóne. V sobotnom zápase 5. kola len...

Video Denis Suarez a Tomas
VIDEO Celta Vigo pokračuje v trápení: Nečakaná domáca prehra s Cádizom

VIGO - Futbalisti Cádizu vyhrali v piatkovom stretnutí 5. kola najvyššej španielskej súťaže na pôde Celty Vigo 2:1.

Obrovská radosť po góle
Liga majstrov
Inter dostal rozhodujúci úder v posledných sekundách: Zaslúžili sme si viac!

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno odštartovali nový ročník Ligy majstrov smolne. Po kvalitnom predstavení podľahli v stredajšom domácom šlágri D-skupiny...

Milan Škriniar
Inter Miláno - Real Madrid: Online prenos zo skupinovej fázy Ligy majstrov

MILÁNO - V tejto sezóne bude v skupinách Ligy majstrov reprezentovať Slovensko len jeden hráč - stopér milánskeho Interu Milan Škriniar. Talianskeho šampióna...

Foto Radosť hráčov Bayernu
Prehrali rozdielom triedy, teraz čelia ďalšiemu problému: Barcelona prišla o dvoch hráčov!

BARCELONA - Futbalový klub FC Barcelona trápia problémy so zraneniami. Po utorkovom zápase Ligy majstrov s Bayernom Mníchov (0:3) pribudli na zoznam zranených...

FotoVideo Radosť hráčov Bayernu
Video Liga majstrov
VIDEO Barcelona bez Messiho bola v útoku bezzubá: Tvrdá lekcia od Bayernu

BARCELONA - Futbalisti Bayernu Mníchov natiahli sériu bez prehry na ihriskách súperov v Lige majstrov už na 19 zápasov. Po dominantnom výkone triumfovali...

FotoVideo Futbalista Bayernu Thomas Müller
VIDEO Bayern v Barcelone s hladkým víťazstvom, Chelsea si doma poradilo so Zenitom

BARCELONA - Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v utorkovom šlágri E-skupiny Ligy majstrov na ihrisku FC Barcelona 3:0. Bavorov poslal do vedenia v 33....

Futbalista Bayernu Thomas Müller
FC Barcelona - Bayern Mníchov: Online prenos zo skupinovej fázy Ligy majstrov

Video Futbalisti Elche CF oslavujú
VIDEO Trápenie Getafe v La Lige pokračuje: O triumfe Elche rozhodol jediný gól

VALENCIA - Futbalisti Getafe prehrali v 4. kole španielskej La Ligy s Elche 0:1 a sú bez zisku bodu na predposlednom 19. mieste tabuľky.

Martin Braithwaite oslavuje gól
La Liga
Konzervatívny prístup k liečbe nezabral: Barcelona prišla o dánsku ofenzívnu silu

BARCELONA - Dánsky futbalista Martin Braithwaite bude musieť ísť na operáciu kolena. V pondelok o tom informoval jeho zamestnávateľ FC Barcelona s tým,...

Foto Na snímke vystavená trofej
Štartuje prestížna Liga majstrov: Nový ročník otvorí duel Barcelony proti Bayernu Mníchov

BRATISLAVA - Už 67. ročník elitnej európskej pohárovej súťaže odštartuje tento týždeň 1. kolom skupinovej fázy, v ktorom obhajcovia trofeje z Chelsea Londýn...

Foto Karim Benzema a jeho
La Liga
Benzema hetrikom zostrelil Vigo, Lemar spasil Atlético v deviatej minúte nadstaveného času!

MADRID - Futbalisti majstrovského Atlética Madrid získali v nedeľňajšom zápase 4. kola španielskej La Ligy tri body proti Espanyolu Barcelona až gólom...

Radosť hráčov Realu po
La Liga
Real Madrid CF - Celta Vigo: Online prenos zo 4. kola španielskej La Ligy

MADRID - V záverečnom zápase dňa zvíťazil doma Real Madrid nad Celtou Vigo 5:2, hoci po polčase prehrával 1:2. Hetrikom prispel k výhre francúzsky útočník...

Gareth Bale
La Liga
Real sa prvý raz predstaví na zrekonštruovanom štadióne: Bale ani Alaba nemôžu hrať

MADRID - Futbalisti Realu Madrid sa musia v nedeľnom ligovom zápase so Celtou Vigo zaobísť bez Garetha Balea. Waleský krídelník utrpel menšie svalové zranenie...

Martin Valjent (v modrom)
La Liga
Valjentov tím u favorita nebodoval: Bilbao zvíťazilo po dvoch rýchlych góloch

BILBAO - Futbalisti Levante remizovali v úvodnom sobotňajšom zápase 4. kola španielskej La Ligy s Rayom Vallecano 1:1. Athletic Bilbao zdolal Mallorcu...