Futbal v Španielsku - strana 2

Hráči Manchesteru City oslavujú
Liga majstrov
Len si sadnúť a vybrať zápas: Pikantná repríza City s Realom, Bayern túži po záchrane sezóny

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City stále môžu nadviazať na mimoriadne úspešnú minulú sezónu, v ktorej získali treble.

Video Ante Budimir chcel napodobniť
Video La Liga
VIDEO Zahral sa na Panenku a celé to pokafral: Chorvátsky útočník kandidátom na babráka sezóny

PAMPLONA -Španielska liga mala v pondelok na programe dohrávku medzi Osasunou a Valenciou.

Raul García a jeho
La Liga
Moje Španielsko, môj domov: Nedocenenú futbalovú ikonu čakajú posledné mesiace kariéry

MADRID - Pre 37-ročného španielskeho futbalistu Raúla Garciu z Athleticu Bilbao je prebiehajúca sezóna posledná.

Môj brat má skvelého
La Liga
Víťazi španielskeho pohára živia nádeje na Ligu majstrov, Granada vyhrala po dlhých mesiacoch

MADRID - Futbalisti FC Sevilla zvíťazili v 31. kole španielskej La Ligy na ihrisku UD Las Palmas 2:0. Hostí poslal do vedenia krátko pred prestávkou Youssef...

Aurélien Tchouaméni z Realu
La Liga
Hviezda Realu na Mallorce terčom rasizmu: Klub Greifa a Valjenta s okamžitou reakciou

MALLORCA - Francúzsky futbalista Aurélien Tchouaméni z Realu Madrid sa stal v sobotňajšom stretnutí La Ligy na pôde Realu Mallorca terčom rasizmu. Madridský...

Video Aurélien Tchouaméni oslavuje gól
Real Madrid kráča za 36. titulom: Ancelotti vyrovnal Zidana, aj Barcelona šetrila opory

MALLORCA - Futbalisti Realu Madrid smerujú za ziskom 36. španielskeho titulu. V sobotnom zápase 31. kola La Ligy zvíťazili na ihrisku RCD Mallorca 1:0...

Foto Tešiaci sa Aurélien Tchouaméni
La Liga
Real Madrid rozosmutnil Greifa s Valjentom, stíhacia jazda Los Colchoneros

MADRID - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 31. kole španielskej La Ligy na trávniku RCD Mallorca 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v 48. minúte francúzsky...

RCD Mallorca - Real
La Liga
RCD Mallorca - Real Madrid CF: Online prenos z 31. kola La Ligy

MALLORCA - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 31. kole španielskej La Ligy na trávniku RCD Mallorca 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v 48. minúte...

Tréner Betisu Manuel Pellegrini
La Liga
Konečne sa im podarilo prelomiť sériu prehier: Súperovi nepomohol ani gól na konci

SEVILLA - Futbalisti Betisu Sevilla zvíťazili v piatkovom zápase 31. kola španielskej La Ligy nad Celtou Vigo 2:1.

Tešiaci sa futbalisti FC
La Liga
El Clásico vykúka spoza oblokov: Barcelona vytasila špeciálnu a nečakanú správu

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona budú mať v budúcotýždňovom El Clásicu proti Realu Madrid opäť špeciálne upravené dresy.

Video Erling Haaland tlieska po
Video Liga majstrov
VIDEO Haaland po zápase skončil v šatni Realu Madrid: Uhádnete, čo tam robil?

MADRID - Futbalista Erling Haaland z Manchestru City sa po prvom zápase štvrťfinále Ligy majstrov s Realom Madrid (3:3) vybral do šatne domácich.

Video Tréner Dortmundu Edin Terzič
VIDEO Hej, Alessandro, počkaj: Najkrajší pozápasový rozhovor, kouč Dortmundu v opojení šťastia

MADRID - Atlético Madrid zvládlo v závere nápor Dortmundu a ťažilo zo svojej ofenzívnej aktivity v prvom polčase, aby v prvom štvrťfinále Ligy majstrov...

Foto Jadon Sancho, Antoine Griezmann
Na Wanda Metropolitano sa nevyhráva: Atlético s odretými ušami, Simeone si hrýzol nechty

MADRID - Diego Simeone ako deviaty tréner v histórii vyhral 50. zápas v Lige majstrov.

Foto Jude Bellingham v súboji
Dokonalá rozprávka na dobrú noc: Takto má vyzerať Liga majstrov, diváci nedýchali

MADRID - Úradujúci šampióni Ligy majstrov z Manchestru City dvakrát neudržali tesný náskok v utorkovom prvom štvrťfinále na pôde Realu Madrid.

Randal Kolo Muani a
Už aj so slovenským zastúpením: Škriniara čaká šláger starých známych gigantov

PARÍŽ - Futbalisti FC Barcelona sa do štvrťfinále Ligy majstrov dostali prvýkrát od roku 2020, v prvom súboji tejto fázy nastúpia v stredu na pôde Paríža...

Foto Brazílsky futbalista Endrick oslavuje
Ostatné
Budúca hviezda Realu môže otvárať šampanské: Všetci sa pýtajú, kedy prídem do Madridu

SAO PAULO - Brazílsky futbalový talent Endrick získal s Palmeiras ďalší titul, než v lete zamieri do Realu Madrid.

Gólové oslavy futbalistov Bayernu
Nie je časť na sebaľútosť: Urobte si pohodlie, giganti v Lige majstrov idú tvárou v tvár

MADRID - V šlágri štvrťfinálového programu futbalovej Ligy majstrov nastúpi rekordný 14-násobný európsky šampión Real Madrid proti obhajcovi trofeje Manchestru...

FotoVideo Dominik Greif počas zákroku
Video Copa del Rey
Súper ukončil 40-ročné čakanie: Aj Nadal videl, ako všetkých zatienil brankár zo Slovenska

SEVILLA - Futbalisti Athletica Bilbao ukončili 40-ročné čakanie na víťazstvo v Španielskom pohári.

Hráči Bilbaa sa radujú
Copa del Rey
Slováci ostali sklamaní: Greif mohol byť hrdinom, nakoniec je všetko inak

SEVILLA - Futbalisti RCD Mallorca v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom a brankárom Dominikom Greifom prehrali vo finále Španielskeho pohára...

Oslavujúci André Almeida a
La Liga
Netopiere pokračujú v lete za pohárovou Európou: Striedajúci žolík zariadil triumf Valencie

MADRID - Vo štvrtkovej dohrávke 26. kola španielskej La Ligy zvíťazili futbalisti Valencie na ihrisku predposlednej Granady 1:0 a v tabuľke sa posunuli...