Škrtel si v LM želal Sporting alebo Villarreal
LIVERPOOL - Piatkový žreb osemfinále Ligy majstrov s napätím sledoval aj Martin Škrtel z FC Liverpool. Vylosovanie napokon pre hráčov The Reds nebolo príliš priaznivé, narazia na deväťnásobného víťaza pohára, Real Madrid.
"Niektorí chalani v kabíne, najmä Španieli, si priali Real Madrid. Ja som si skôr želal Sporting Lisabon alebo Villarreal. Je to však Real, s tým sa už nič nedá robiť. Určite to bude zaujímavý dvojzápas pre divákov," skonštatoval.
"Určite je to ak nie úplne najlepší, tak jeden z troch najkvalitnejších tímov v Európe aj na svete. Je to klub s obrovskou tradíciou, ktorý pozná asi každý na svete. Ja osobne sa na tento dvojzápas veľmi teším a verím, že v ňom dostanem príležitosť," dodal.
Za výhodu považuje, že jeho tím bude hrať odvetný duel na Anfield Road: "Už aj v minulosti sa potvrdilo, že je lepšie, keď hrá mužstvo druhý zápas doma. Verím, že to bude aj v tomto prípade hrať v náš prospech."
Škrtel sa momentálne stále zotavuje zo zranenia kolena zo začiatku októbra. Nekompromisný stopér sa už zapojil do plného tréningového procesu s mužstvom, no zatiaľ je otázne, kedy sa vráti do zostavy FC Liverpool.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: SITA


































































































