Artmedia chce z Interu trio Čikoš, V. Horváth a Majtán

BRATISLAVA - V kádri Artmedie Petržalka dôjde počas zimného prestupového obdobia s určitosťou k viacerým zmenám. Ako potvrdil generálny manažér \"bielo-čiernych\" Petr Kašpar, minimálne traja hráči z jesenného kádra si už dres Artmedie na jar neoblečú.

"Dvojici Stanislav Velický a Otto Szabó sa u nás skončilo hosťovanie, nad jeho predĺžením už neuvažujeme. S Brnom sme už dohodnutí na prestupe Zbyňka Pospěcha. Zmluva vypršala aj Tomášovi Oravcovi, v jeho prípadne je tiež pravdepodobné, že u nás končí," informoval Kašpar. Keďže káder opustí viacero futbalistov, musí logicky dôjsť aj k príchodom.

"Zvažujeme o angažovaní niektorých hráčov Interu Bratislava. Zaujímaví sú pre nás najmä mládežnícki reprezentanti Tomáš Majtán, Erik Čikoš či Vojtech Horváth, ktorí by mohli zaplátať v našej zostave diery po odchádzajúcich futbalistoch. Konkrétna dohoda však ešte nie je na stole, všetko sa pravdepodobne vyrieši až v januári," povedal Petr Kašpar.

Ako generálny manažér ďalej uviedol, k výmene dôjde aj na trase Slovan - Artmedia: "Jeden či dvaja naši hráči pôjdu od januára na Tehelné pole, jedným z možných kandidátov je aj Radek Dosoudil.

Podľa toho, kto od nás odíde, na tie posty zrejme rovnaký počet hráčov poputuje zo Slovana do Artmedie," uviedol Petr Kašpar a na margo trénerskej otázky dodal: "Vo funkcii hlavného kormidelníka by mal pokračovať Michal Hipp, ktorý viedol mužstvo doteraz."

  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: SITA
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy