Cristiano Ronaldo ďakuje trénerovi Fergusonovi
MANCHESTER - Najlepší futbalista sveta za minulý rok podľa FIFA Cristiano Ronaldo je spokojný na svojom súčasnom pôsobisku v Manchestri. Portugalský krídelník a hviezda United, ktorého sa počas letného obdobia snažil silou-mocou získať španielsky Real Madrid, tiež pochváli trénera \"červených diablov\" Alexa Fergusona.
Práve škótsky kouč mu podľa neho pomohol v jeho ceste na vrchol. "Momentálne sa cítim v Manchestri veľmi šťastný. Bojovať o štyri tituly je veľká vec a takúto príležitosť nemá asi žiadny iný tím. A budúcnosť? Tú pozná iba Boh. Ja sa zameriavam na prítomnosť. Tá je viac ako dobrá a teraz chcem zostať v mužstve United."
Dvadsaťštyriročný portugalský reprezentant prišiel na Old Trafford v roku 2003 z portugalského Sportingu Lisabon. Rodák z Glasgowa Ferguson je na lavičke United od roku 1986 a jeho meno je nerozlučne späté s mužstvom úradujúceho anglického majstra. "Tréner mi dal príležitosť zlepšovať sa a bol to práve on, kto ma naučil množstvu vecí," vzdal Ronaldo hold 67-ročnému Fergusonovi.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: SITA


































































































