Zranený Škriniar im chýba ako soľ: Inter zakopol na pôde výrazného outsidera!

Francesco Acerbi a Eldor Shomurodov bojujú o loptuFrancesco Acerbi a Eldor Shomurodov bojujú o loptu Zdroj: SITA/AP/Tano Pecoraro/LaPresse

LA SPEZIA - Futbalisti Interu Miláno nečakane zakopli v 26. kole talianskej Serie A. V piatkovom zápase prehrali na ihrisku Spezie 1:2. Slovenský obranca Milan Škriniar chýbal na súpiske hostí pre zranenie chrbta.

Inter sa mohol ujať vedenia v 15. minúte, ale Lautaro Martinez nepremenil pokutový kop. Na vedúci gól Daniela Maldiniho z 55. minúty odpovedal v 83. minúte z penalty Romelu Lukaku, no už o štyri minúty neskôr namieril presne z bieleho bodu aj domáci M'Bala Nzola a rozhodol o triumfe Spezie.

"Nerazzurri" si pripísali druhú prehru z troch zápasov, na konci februára zaváhali aj na pôde Bologne (0:1). Z druhého miesta zaostávajú za suverénnym lídrom z Neapola naďalej o 15 bodov, SSC v sobotu privíta Atalantu Bergamo. Spezia si poistila v tabuľke 17. miesto.