Len 50 eurocentov premenil na parádnu výhru 15 911 €

Ilustračné fotoIlustračné foto

Športové tipovanie je pre mnohých predovšetkým o zábave. No niekedy vám vaša zábava môže priniesť aj pekný finančný úlovok. Podobne ako jednému zo Slovákov. Vložil 50 eurocentov, aby sa tešil z fantastickej výhry takmer 16-tisíc eur. Týždeň v jeho podaní sa začal fantasticky.

Na svoj možno životný tiket si vybral dvanásť futbalových súbojov, zväčša z popredných európskych líg. V klasických predzápasových stávkach uhádol až päť remíz, inak tipoval víťazstvá jedného či druhého tímu a viackrát zvolil aj tip s poistkou 1X alebo X2.

Skvelý tipérsky úlovok sa však nerodil jednoducho. Tiket bol najviac v ohrození v stretnutí Teplice – Brno, v ktorom hostia vyrovnávali gólom z penalty až v šiestej minúte nadstaveného času. Bilbao v súboji s Barcelonou síce v 87. minúte dostalo loptu do siete, ale gól nebol uznaný pre hru rukou a Barca podľa očakávania tipéra zvíťazila najtesnejším rozdielom 1:0.

Len 50 eurocentov premenil Galéria fotiek (2) Zdroj: Niké

Výsledný kurz tiketu sa vyšplhal na fantastickú hodnotu až 31 823,42 a šťastný tipér tak svoj 50-centový vklad premenil na parádnu výhru 15 911 €. Výherný tiket si môžete pozrieť TU!