Pecze: Opory oddychovali, Kralj sa doliečuje

Zdroj: SITA

TRNAVA - FC Spartak Trnava hrá vo štvrtok v odvete 2. predkola Európskej ligy UEFA proti bosnianskemu tímu FK Sarajevo. V prvom zápase na pôde súpera prehrali 0:1. Tento výsledok dáva reálnu šancu na postup obom mužstvám.

 

Hlavný tréner spartakovcov Karol Pecze doprial niekoľkým svojim zverencom počas víkendu deň voľna, v nedeľu nezasiahli do corgoňligového duelu na ihrisku FC Nitra (0:1) viacerí hráči základnej zostavy.

 


"V ostatných týždňoch máme náročný program. Neboli v tom žiadne zdravotné problémy, chcel som poskytnúť hráčom viac času na odpočinok. Verím, že uvítali tento zámer," nechal sa počuť kouč Pecze. V Nitre sa zranil brankár Ivica Kralj, ktorý by však vo štvrtok už mal byť k dispozícii.

 

"Jeho zranenie nie je vážne, doliečuje sa a vo štvrtok by mal nastúpiť. Nikto iný nemá zdravotné problémy," potvrdil Pecze. Nemôže však počítať s potrestaným obrancom Ľubošom Hanzelom, ktorý videl ešte v rámci 1. predkola proti azerbajdžanskému mužstvu Inter Baku červenú kartu.

 


V stredu, približne v čase zápasu, absolvujú Trnavčania ďalší tréning a následne odcestujú na krátke sústredenie. Štvrtkový duel je na programe od 19.30 h na Štadióne Antona Malatinského.

 

 

Rozhodcovskú taktovku budú nad ním držať traja Cyperčania Leontios Trattou, Michael Hadjinikola a Nicos Gregoriades. Štvrtým arbitrom bude ich krajan Marios Stamatis.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy