Gál-Andrezlyho skúšal Charlton

KOŠICE - Mládežnícky reprezentant Peter Gál-Andrezly (19) absolvoval týždennú skúšku v anglickom treťoligovom klube Charlton Athletic.

"Pôvodne to mali byť len lekárske testy, napokon som tam však zostal od pondelka do piatku a odohral som aj jeden prípravný zápas. Predstavitelia klubu boli so mnou spokojní, vraveli mi, že som odohral dobrý duel a chcú ma. Malo by ísť o polročné hosťovanie, najskôr sa však musia dohodnúť s mojím manažérom a s vedením Košíc," cituje denník Korzár stredopoliara, ktorý bol na jar na hosťovaní v juniorskom tíme FC Middlesbrough. Tentoraz by však už išlo o pobyt v A-mužstve Charltonu.

 

Gál-Andrezly mal na skúške v Anglicku smolu, keďže v spomínanom prípravnom stretnutí sa zranil a až od piatku sa bude môcť zapojiť do tréningového procesu.

 

"Natiahol som si postranné väzy v ľavom kolene. Zápas som síce dohral do konca, no na druhý deň som takmer nevedel chodiť," skonštatoval reprezentant. Teraz stále čaká, či sa predstavitelia Charltonu ozvú a dotiahnu jeho hosťovanie do úspešného konca.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
MFK KOŠICE

DISKUSIA