Škrtel sa vracia do Anglicka, Stoch za 21-ku
Stoch v súboji s dvojicou Birsa a Brečko Zdroj: SITA BRATISLAVA - Vladimír Weiss sa zatiaľ rozhodol nepovolať žiadneho hráča na stredajší kvalifikačný duel proti Poľsku namiesto vykartovaného kvarteta Martin Škrtel, Ján Ďurica, Radoslav Zabavník a Miroslav Stoch. Aktuálne má na záverečný duel 3. skupiny k dispozícii 21-členný káder, vrátane navrátilca Stanislava Šestáka, ktorý v sobotňajšom zápase proti Slovinsku pauzoval práve pre žlté karty.
Novinkou je, že stredopoliar holandského FC Twente Miroslav Stoch sa pripojí k slovenskému výberu do 21 rokov, ktorý má rovnako ako A-mužstvo SR rozložený dočasný stan v Senci. Zverencov trénera Borisa Kitku čaká v stredu 14. októbra duel na pôde rovesníkov z Cypru v rámci 7. skupiny o postup na majstrovstvá Európy 2011 hráčov tejto vekovej kategórie.
"Zo zvyšných troch vykartovaných hráčov nepocestuje do Poľska ani Martin Škrtel, ktorý sa musí vrátiť do svojho klubu, anglického FC Liverpool. Zostávajúca dvojica Ján Ďurica - Radoslav Zabavník by mala zostať v kádri, aj keď zápas proti domácim Poliakom môžu obaja sledovať len z tribúny,“ priniesla aktuálne novinky hovorkyňa SFZ Janka Peráčková.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































