Stümpel s Podhradským pomohli Astane k víťazstvu

Jozef StümpelJozef Stümpel Zdroj: TASR

MOSKVA - V piatich pondelňajších stretnutiach KHL dali o sebe opäť vedieť aj Slováci. Na víťazstve Astany nad CSKA Moskva 5:2 mali veľký podiel Jozef Stümpel a Peter Podhradský.

Slovenský center Barysu nazbieral v stretnutí proti Moskovčanom až tri body za jeden presný zásah a dve asistencie, z toho raz presne prihrával na gól svojmu krajanovi Podhradskému. Z triumfu sa tešila aj slovenská enkláva v Spartaku Moskva, ktorá prispela k výhre nad Atlantom Mytišči 2:1. Prvý gól domáceho víťazného tímu bol čisto záležitosťou SR, keď po akcii Martina Cibáka s Brankom Radivojevičom úspešne zakončoval Štefan Ružička.


Súhrn výsledkov pondelňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

Ufa - Novgorod 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Jaroslavľ - Čerepovec 2:1 po predĺžení (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HK MVD - Petrohrad 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Spartak Moskva - Mytišči 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) - Štefan Ružička 1+0, Branko Radivojevič 0+1, Martin Cibák (všetci Spartak) 0+1
Astana - CSKA Moskva 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) - Jozef Stümpel 1+2, Peter Podhradský (obaja Astana) 1+0.

 

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: TASR
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy